reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

no właśnie weszłam na ten kalkulator na baby boom i wychodzi mi 10 tydzień 5 dzień!! a jak to jest mozliwe skoro jest 9 tydzień i 4 dzień??? zgłupiałam:confused:
 
reklama
Witam dziewczynki
mam pytanko, od kiedy tzn od którego tygodnia zaczyna spadac poziom bety??? pytam bo dzis byłam na badaniach. moj lekarz na ostatniej wizycie kazał mi zrobic morfologie, mocz i własnie bete ( juz trzeci raz ) nie wiem czy ma to sens ale zrobilam.
a tak poza tym to mam nawrot mdlosci. juz drugi meczacy dzien, a juz myslalam ze to koniec.
witam nowe mamusie oczywiscie...
 
witam Was poświątecznie i .... z jeszcze większym brzuchem który niekoniecznie wynika z obżarstwa. Po prostu czuję, że rośniemy.

Odnośnie USG - to ja to genetyczne w 12 tc miałam przez brzuch i przez pochwę - bo w drugim przypadku więcej widać i trochę to pewnie też zależy od tego jak dzidzia jest ułożona. Mąż byl przy badaniu - tak nieco przez zaskoczenie bo myślałam, że będzie to USG tylko przez brzuch, ale... jakoś nie krępowała mnie jego obecność, tym bardziej, że chcę by przy porodzie też był. A na USG siedział przy mojej głowie i skupiony był na monitorku (tak przynajmniej mi się wydaje :confused:)

Zmęczenie.... też się bardzo męczę i nieraz po przejściu z pokoju do pokoju dostaję zadyszki :happy: a są dni, że prawie wcale się nie męczę.

Bóle krzyża - ja raczej miewam rano (praktycznie codziennie) coś na kształt rwy kulszowej bo promienieje mi w kręgosłup i udo ból od pośladka ale jak się rozchodzę to wszystko jest ok.

a... i jeszcze muszę się pochwalić że odebrał dziś mój mężuś moje wyniki testu PAPP-A i wszystko wygląda pięknie i baaaaardzo zmalało (w niektórych wypadkach nawet o 500x) ryzyko wad genetycznych w stosunku do ryzyka podstawowego - także... rachu ciachu i po strachu. Chyba możemy być spokojni. Uffff!
 
Mój lekarz powiedział mi że USG zależy od pęcherza. jak pęcherz pełny to lepiej widać przez brzuch a jak pusty to przez pochwę ja miałam przez brzuch.
Alicja mnie też bolą plecy tak nisko jak korzonki i to nie jest przewianie lekarz chciał mi dać zwolnienie bo powiedział że to od siedzącej pracy ale nie chciałam bo byłam dzień przed Wigilią i stwierdziłam że zaraz święta to mi nie potrzebne i jakoś mi się nie chciało wierzyć że to od pracy ale przez święta mnie nie bolało a dzisiaj byłam w pracy i znowu mnie boli
 
Dzięki wszystkim za dobre rady na kaszel, byłam jednak u lekarza rodzinnego i dostałam Bioparox, nie wchłania się do krwioobiegu więc mam nadzieję że nie zaszkodzi maluszkowi
 
No to i ja sie witam po świętach...:-)
U mnie brzuch wyskakuje wieczorami, w święta objadania sie nie było bo mój stan na to ne pozwalał...:baffled: Jednym słowem mdłosći i nie tylko trzymają...

Witam serdecznie oczywiście wszystkie nowe dziewczyny:tak:
Goteczko no to super wieści, bardzo sie cieszę że wszystko się układa...;-)
Dosiu w necie jest mnóstwo info na temat bety, może wpisz sobie "przyrost beta hcg" i napewno znajdziesz od kiedy spada...
Sylwia.m, Robaczek_25 dziewczyny wiele osób już pisało ze ten kalkulator "oszukuje" o tydzień mi też zawyża wiek ciąży o jeden do przodu

A ja już tak bardzo bym chciała na swoje usg... a to jeszcze 10 dni.....

pozdrowienia dla wszystkich
 
witajcie po swietach nie wim jak wam ale mi strasznie szybko zlecialo
Anika 79 : super ze masz impreske u siebie pewnie strasznie sie napracujesz i gotujesz taka wyprawka super a co do babci to tez swietnie troszke odpoczzniecie:-)
Kaska 74 : sylwek w gorach to zawsze mojej marzenie bylo naprawde piekne widoki tylko uwazaj tam na siebie abys nie zaduzo szalala:-pzycze udanego sylwestra
Madzia powodzenia na usg pozdrawiam
Ja w tym roku na spokojnie sylwka spedzam u znajomych w domku juz niestety nie mam ochoty na huczne zabawy pozatym juz okolo 10 11 wieczoram jestem gotowa do luzeczka .
Ogolnie moje kochane lipcowki chcialam wam wszystkim zlozyc udanej szampanskiej zabawy sylwestrowej aby ten nadchodzacy rok byl dla nas lepszy od tego starszego :-)
 
Mes zdróweczka dużo!
Goteczko to dobre wieści :happy:
calla ani ja ani robaczek nie jesteśmy z Wami od początku stąd nasze zdziwienie co do kalkulatora BB, ale spoko teraz już wszystko jasne
robaczku rozumiem, że oboje tak wolicie ale gdyby co, to nie martw się bo mąż będzie zbyt zafascynowany gapieniem się w monitor a po drugie do takiego badania dostajesz fartuszek/spódniczkę wiązaną w pasie jak do bad. gin.
Monia1021 dzięki za życzenia, ale mam nadzieję że jeszcze uda Ci się zajrzeć na BB zanim pożegnamy stary rok
Dosiu ja niestety nie wiem
 
reklama
a propo sylwestra, jak ja dotrwam do końca imprezy skoro podobnie jak monia padam do wyra razem z zachodem słońca :-D? heh no i wszyscy się będą raczyć wyskokowymi napojami a ja ściemniać z sokiem - a szkoda, specjalnie na sylwka przyjeżdża z Irlandii nasz dobry kumpel a przy okazji zawodowy barman i juz zapowiedział że zrobi dla Nas pyyszne drinkasy. Ja lubie takie wynalazki! Za rok sobie odbiję :-)
a jak plany reszty lipcówek?
 
Do góry