reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Ja farbowałam wczoraj włosy, ale farbą bez amoniaku. Słyszalam, ze to właśnie amoniak jest niebezpieczny. Miłego dnia i ubierania choinek :-)
 
reklama
No to juz sama nie wiem, wczoraj pojechalam na zakupy i przegladalam farby ale niestety kazda ma amoniak
*Alicja* powiedz jak sie nazywa ta farba co nie ma amoniaku? tylko nie mow mi ze to szampon koloryzujacy;)
pozdrawiam
 
Witam po weekendzie. Trochę dziś u mnie lepiej ze świątecznym nastrojem. To chyba zasługa posprzątania mieszkania i ubrania choinki.
Powiem Wam, że jestem w szoku, bo dosłownie brzuch mi zaczął rosnąć w oczach. Jeszcze w piątek był niezauważalny, a dziś sterczy jak mały balonik:szok:.

Sylwia.m a zastrzyk przy konflikcie był wynikiem złych wyników?? Ja nie miałam ani w ciąży, ani po ciąży. Córcia ma więc chyba (-) po mamusi.

Calla współczuję przeżyć w autobusie. Dla mnie najgorsze jest jak blisko znajduje się nałogowy palacz, taki mocno przeciągnięty zapachem papierosów. Normalnie niedobrze mi się wtedy robi:baffled:.

Olusia oglądam sobie twoje cudo. Co do czucia płci to ja mam podobnie jak Ty. W pierwszej ciąży wszyscy mi mówili, że będzie dziewczynka i sprawdziło się. Ja sama nie czułam. Teraz jakoś tak druga dziewczynka chodzi mi po głowie, ale to chyba nie przeczucie, a brak wiary, że mogłabym mieć chłopca;-).

Goteczka mój mężuś też chrapie, ale najczęściej po zakrapianej imprezie. Strasznie go wtedy obijam łokciami, bo szlak mnie trafia, że nie mogę zasnąć:wściekła/y:.

Antkowa współczuję przeżyć, ale cieszę się, że wszystko jest dobrze. Byłaś u ginki??

Ja z farbowaniem wciąż się waham, ale chyba pomaluję jutro.
 
Witam:) A ja własnie wrocilam od lekarza, ciaza dobrze sie rozwija, termin na 16 lipca:). Co do farbowania włosów to słyszalam ze normalnie mozna farbowac ( ja farbowalam w poprzedniej ciazy) tylko nie mozna robic trwałej ondulacji.
 
No to juz sama nie wiem, wczoraj pojechalam na zakupy i przegladalam farby ale niestety kazda ma amoniak
*Alicja* powiedz jak sie nazywa ta farba co nie ma amoniaku? tylko nie mow mi ze to szampon koloryzujacy;)
pozdrawiam

Nikolleczka to jest Loreal Costing Cream Gloss, w sumie to jest chyba szampon, ale jak dla mnie trzyma sie jak farba (farbuję na ciemny brąz, wiem, że blond słabiej się trzyma). pozdrawiam
 
Sylwia.m a zastrzyk przy konflikcie był wynikiem złych wyników?? Ja nie miałam ani w ciąży, ani po ciąży. Córcia ma więc chyba (-) po mamusi..

Nie rozumiem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: My nie mieliśmy złych wyników:no: Dostałam zastrzyk z przeciwciałami w 26tc. Kolejny miałam dostac po porodzie ale okazało się, że Marcel ma tą samą krew co ja więc mój organizm nie wytworzył czegoś tam do walki z inną grupą krwi(Rh + ) i kolejna dzidzia jest bezpieczna.
 
Ja skuszę się na farbowanie na pewno... :-) Ale nie wiem jeszcze kiedy :-) Jak na razie jakoś jeszcze daje sobie radę z odrostami, bo malowałam włosy kilka tyg przed ciążą... Myślę, że jeszcze wstrzymam się z miesiąc... :dry::dry::dry: Ale rzeczywiście to amoniak jest najbardziej szkodliwy, więc raczej poszukam tej farby bez.
 
Kurcze ja się zastanawiam czy nakładać farbę na święta czy dopiero na sylwestra?? :confused::confused:
Odrost już widać ale ja już tak mam że pierwsze pół centymetra wychodzi po 2 tygodniach.... Naturalnie jestem jasna blondynka a od jakiś może 3 lat robię się na czarno. A że włosy mi rosną w zastraszającym tempie to musiałabym farbować co max. 4 tygodnie.:crazy: Zresztą tak robiłam już kiedyś......
 
A ja dziś tylko króciutko napiszę!

Ja to mam pecha, pierwsza Wigilia w nowym domku, będą rodzice, teściowie i brat z rodzinką, a ja co? Rozłożylam się całkowicie!!! Ból gradła okropny, zimno i wszystko zaczyna boleć:baffled: Leżę teraz jak placek w łóżku i popijam herbatę z cytryną i miodem:dry: Chyba muszę się najeść jeszcze czosnku!!! Bo cóż innego teraz mogę??? NIC
Pozdrawiam
 
reklama
olusia ja doklasnie przechodzilam to samo przez pierwsze tygodnie grypa, angina ciagle zimno niestey herbatka nie pomoze ci , wiez co mi pomoglo zrub sobie grzane mleko utucz czosnek dodaj jedna lyzke masla do mleka i miodu zobaczysz ze sie poczujesz lepiej;-)
 
Do góry