reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Wiesz, ja tam nie narzekam...:happy:
Choć w swoje ulubione jeansy już nie wchodzę z takim luzem, ups.:-( Teraz tylko spodnie szyte mi pozostały. A że rosnę to już właśnie zaczyna być widać gołym okiem :-)
 
Witam Lipcowe Mamusie
Milo mi przystapic do Waszego grona. Jest to moja pierwsza ciaza daleko od domu (mamy:-(). Moze naucze sie czegos od Was
Pozdrawiam
 
z ta waga roznie bywa ja przytylam tez okolo 9 kg w pierwszej ciazy nawet dokladnie nie pamietam a obecnie waze mniej jak przed porodem 4 kg! i poki co tez nie tyje choc brzuszek powoli sie zaokragla, wiec jest nadzieja ze sie uda wszystkim zrzucic predziutko, ja w sumie mam nadzieje ze znowu tak bedzie bo niedlugo wyprzedaze to bym sobie nakupowala ciuchow w rozmiarze obecnym zeby byly na po ciazy :)
wy tak o tych sledziach... ach.. ile ja bym dala za sledzia.. a u mnie znalezc nie mozna nigdzie.. no chyba ze w jakims polskim sklepie ale to i tak wlasciwie malo sledzia przypomina.. :( juz nie wspominajac o ogorkach kiszonych...
 
tasior53 Witamy w naszym już nie małym gronie. :-)

Tu Ci informacji do woli a każda z Nas inaczej przeżywa ciążę. A kto pyta nie błądzi:tak:;-)
 
Witajcie dziewczynki, jestem tu z wami, ale cos mie się nie chciało pisac. Wczoraj rano poszłam na badania i od tej pory strasznie źle się czuję, mam ciągle zawroty głowy i taka słabość mnie opanowała, może mi za duzo krwi upuścili:szok:? Ja tak jak w poprzedniej ciąży zrobiłam teraz badania, żeby w przyszły czwartek zanieśc na pierwszą wizytę. Pierwsze usg mam umowione 14 stycznia, czyli w 13tc, z Tomkiem zrobiłam w 9tc, a potem w 12tc bo miałam dziwne plamienia. Mam straszną ochotę zrobić usg wcześniej, jak widzę te wszystkie fasolki co tu wklejacie, zobacze co powie ginka, ale tu są dośc sceptyczni i nawet prywatnie nie robią co miesiąc.Ja chodze na kasę chorych znalazłam fajna gin. jak byłam w ciąży z Tomkiem, serdeczna, odpowiada na wszystkie pytania i nigdy nie powiedziała, że ma dla mnie tylko 10 minut.
Jedyny minus, że nie ma usg, ale z Tomkiem też robilam wszystkie prywatnie, bo nie wszystkie szpitale maja sprzęt do robienia 4D a takie chcieliśmy, bo mówią, że to najlepze i wykrywa większość wad. Moje badania wszystkie w normie, ale nie miałam toxo i cytomegali, więc muszę być ostrożna

Gratuluję dziewczynom które zrobiły badania, usg i wszystko jest ok. Zazdroszczę widoku fasolek:tak:

Anetka, na kremach których używałam w pierwszej ciaży ( rilastil i chicco, tego drugiego nie polecam) było napisane, że wolno używać po trzecim miesiącu to pewnie zależy od marki i składu więc czytajcie ulotki. Ale na pewno nie zaszkodzi używanie oliwki albo balsamu nawilżającego. Tutaj jest bardzo popularne masło kakaowe (shea) na rozstepy ciążowe, ale z tego co wiem to nie udowodniono że działa.

No nic zmykam spać, pozdrawiam was wszystkie, dobrej nocy dla was i waszych fasolek.
 
Dlugo sie zastanawialam czy zapisac sie do forum ale teraz sie ciesze. Ciagle siedze sama i juz do glowy dostaje. a teraz bede miala z kim pogadac milo:-)
 
wlasciwie to wstyd sie przyznac bo wpisalam sie gdzie mozna ale nie zapytalam grzecznie czy mnie przyjmiecie do swojego grona ..:-p:zawstydzona/y:

tomtom w Rzymie mieszkasz.. ach.. mi bylo dane pol roku mieszkac i w sumie chyba na zawsze bede tesknic za miastem i za wlochami za tym zyciem ktorym zyje Rzym..

tasior a jesli moglabym zapytac gdzie dokladnie mieszkasz, bo wstyd sie przyznac ale jakos nic mi nei mowi ta nazwa ktora podalas...:zawstydzona/y:
 
reklama
Forum spełnia "funkcję" dobrej przyjaciółki.:-) (ja sobie tak skojarzyłam po pierwszych dniach bycia na forum BB) Można się porządnie wypłakać i nikt Ci nie będzie przeszkadzał a przede wszystkim z miłą chęcią wysłucha.:-)


netgirl - Ciebie również witamy w gronie lipcówek:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry