reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Hull to miasto w wschodniej Anglii. Wcale mi sie tu nie podoba ale musialam Moj chlopak nigdy by sie nie przeprowadzil do Polski. Strasznie dolujaco tu jest. Brzydka pogoda, opieka medyczna az smieszna tesknie za swoim fantastycznym ginekologiem z Rzeszowa. No coz...nazywaja to milosc:tak:
 
reklama
O Iwonka masz rację.
Nie chce się odejść wieczorem od kompa....:tak:
Ale ja chyba na dziś będę spadać. Położę się obok obrażonego M i co mam sie przytulić? Chyba tak... no bo co pozostało... hmm popłakałam się... Kurcze i tak do lipca będę z byle powodu ryczeć. :tak:
Jacek rano jedzie na wycieczkę, muszę Go przygotować.
 
Kaśka dasz rade:tak::tak::tak::tak:

Ja też wpierw krzyczę, potem płaczę sama do siebie żeby mój Mąż nie widział a potem przytulam się do Niego. No cóż, a teraz płaczę na każdym jednym kroku.... Życie kobiety!!:happy::happy:
 
No moja milosc jest jak z romansu. Poznalismy sie na Krecie - jego mialo tam nie byc a ja mialam byc w Moskwie. Od pierwszego wejrzenia i tak rok na odleglosc...potem przy pierwszej probie dzidzius Oh kocham moje zycie:happy:;-)
 
tasior ja z moim mezem tez sie poznalam na krecie! mnie tam mialo nie byc, mojego meza tez nie, ale bylismy poznalismy sie i tez przy pierwszej probie dzidzi :p choc ja juz w Grecji zostalam, ale nie narzekam, choc brak mi tu polskiego jedzenia... zwlaszcza sledzi i ogorkow kiszonych ostatnio.. a tak po za tym to tesknie za przeszywajacym zimnem i sniegiem.. bo obecnie to mam 18 stopni... i balwany na wystawach sklepowych.. no i chcemy jak najszybciej sie wyprowadzic z Aten bo oboje nie mozemy tu juz wytrzymac :(
 
Anetko_83 - ponieważ sama już najadłam się stracha z toxoplazmozą to może nieco Cię uspokoję. IgM to przeciwciała wczesne - wytwarzane w czasie choroby a IgG to przeciwciała zwykle po przebytej już toxo. Najważniejsze (czyli świadczące o toczącej się chorobie) są przeciwciała IgM
 
Ostatnia edycja:
no ja tez tesknie za polskim jedzeniem tu w angielskiej rodzinie to nic ciekawego nie jedza Dzis bylam taka zdesperowana ze zrobilam pierogi:-)troche nie smakowaly jak pierogi ale dla mnie okey
A tak mi sie chce kiszonego:-p
 
reklama
Anetko_83 - ponieważ sama już najadłam się stracha z toxoplazmozą to może nieco Cię uspokoję. IgM to przeciwciała wczesne - wytwarzane w czasie choroby a IgG to przeciwciała zwykle po przebytej już toxo. Najważniejsze (czyli świadczące o toczącej się chorobie) są przeciwciała IgM

Dzięki goteczka :happy:
Wynik IgM to 0.39 więc z tego co wyczytałam negatywny... ale ja panikara jestem jak cholera :zawstydzona/y: wczoraj moj TZ siedział dobra godzine na necie i szukał interpretacji badań. I niby znalazł własnie że nie należy się bać ale ja i tak cała w nerwach i się na niego wydarłąm...niepotrzebnie :baffled:

Życzę Wam wszystkim miłęgo dnia i zmykam z psem na spacerek :-)
 
Do góry