reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Hej Dziewczyny!

Ale na forum dzisiaj ruch- aż miło poczytać :-)

Od rana chodzą za mną pierożki i to ruskie wiec ten przepis jak znalazł- dziękuje bardzo :happy:

Jutro sobota i będzie można się wreszcie wyspać hurrraaaa;-)

Miłego dnia !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
A ja mam pytanko. Czy lekarz dał Wam zaświadczenie o tym że jesteście w ciąży? Właśnie wyczytałam że takie zaświadczenie trzeba dostarczyć pracodawcy a ten konował u którego byłam 2 tygodnie temu nawet o tym nie wspomniał. W pracy ciążą jeszcze się nie chwaliłam ale jeżeli takie zaświadczenie jest niezbędne to wolę je mieć przy sobie na wypadek gdybym gorzej się poczuła albo gdyby chcieli mnie wysłać w jakąś pilną delegację... W poniedziałek idę do lekarza więc wtedy mogłabym o nie poprosić
 
Ja sobie buszuje po allegro w poszukiwaniu prezentów dla małego T. Macie jakies pomysły? Wszyscy mnie pytaja co mu kupić(23 grudnia) na urodziny i na gwiazdkę, a ja nie mam pojęcia, bo on chyba wszystko ma. Mamy starszakow, czy ciastolina to dobry pomysł dla dwulatka?
 
u mnie dziś też popadło ale jest za ciepło i śnieg odrazu się topił. Ja niemogę sie doczekac już świąt, chinki tej atmomsfery rodzinnej wspólnej kolacji.
A tez inny tema. Powiedziałyście już o swojej ciąży poza mężem:confused:
Moja mama to sama sie domyśliła tak jest domyślna kobieta a nakierowało to ze jak byliśny na imprezie rodzinnej nie piłam drinków aanie kawy ano gazowanego tylko soczek i po paru dniach nie wytrzymała i sie zapytała a dla rodzice m dowiedzieli sie wczoraj. Kurcze niewiem czy to nie zawcześnie :confused: Planowałam dopiero powiedziec w święta taka miła niespodzianka miała być, ale niewytrzymaliśmy :zawstydzona/y:.
 
Ja sobie buszuje po allegro w poszukiwaniu prezentów dla małego T. Macie jakies pomysły? Wszyscy mnie pytaja co mu kupić(23 grudnia) na urodziny i na gwiazdkę, a ja nie mam pojęcia, bo on chyba wszystko ma. Mamy starszakow, czy ciastolina to dobry pomysł dla dwulatka?
Ja dla swojego małgo rok temu kupiła ciastoline i nawet ładnie sie bawił wszcześniej miał plasteline ale oczywiscie pod nadzorem ja bardzo wcześnie dla mojego kacperka kupywałm takie gażety plastyczne bo sama lubie malować a farby miał w wielu 2 lat tylko że akwarele a nie plakatówki. Ale myśle że ciastolina to super sprawa jesli sa tam dorzucone rózne dodatki moj mały ma rożnego rodzaju oczy buzie kapelusze i zakei coś do robienia włosów nożyczki i bardzo lubi sie tym bawić.
 
Izabell, z aniołkiem nikomu nie powiedzieliśmy i w 6tc nas opuścił, więc teraz trochę, żeby odczarować powiedziałam mojej mamie i bratu, mojej najlepszej przyjaciółce w Polsce i jednej tu, we Włoszech, a także siostrze mojego M. Dziś wieczorem planujemy powiedzieć teściom. Wszyscy obiecali, że zatrzymają dla siebie, dalszej rodzinie i znajomym na razie nic. Wolimy poczekać jeszcze trochę.
A jak powiedziałyście M, że zostanie tatusiem?
 
tomtom ciastolina będzie super, Michaś na 2 latka dostał :-) pewnie zabawki lego masz ale jak nie to też polecam np straż pożarną:-)!
 
reklama
A ja mam pytanko. Czy lekarz dał Wam zaświadczenie o tym że jesteście w ciąży? Właśnie wyczytałam że takie zaświadczenie trzeba dostarczyć pracodawcy a ten konował u którego byłam 2 tygodnie temu nawet o tym nie wspomniał. W pracy ciążą jeszcze się nie chwaliłam ale jeżeli takie zaświadczenie jest niezbędne to wolę je mieć przy sobie na wypadek gdybym gorzej się poczuła albo gdyby chcieli mnie wysłać w jakąś pilną delegację... W poniedziałek idę do lekarza więc wtedy mogłabym o nie poprosić


Zaświadczenie lekarz powinień Ci dać bez problemu. Ja dostałam L4 i od razu zaświadczenie do zakładu pracy o ciąży. Z racji wykonywanej pracy powinnam siedzieć w domu.
Co prawda w poprzedniej ciąży mój lekarz nie dawał ani L4 bo "ciąża to nie choroba" a o zaświadczenie musiałam prosić. Co lekarz to inne zwyczaje.
 
Do góry