reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Selena nie przepraszaj, po to jesteśmy, żeby wysłuchać i pocieszyć. Na pewno tym razem wszystko będzie dobrze. Ja nawet nie zdążyłam usłyszeć serduszka i jak czytam to co napisałaś, to myślę, że chyba tak lepiej. Trzymaj się cieplutko.
Zazdroszczę Ci tej możliwości ponudzenia się w domu;-).

Effcia ja nie mam napadów jedzeniowych, ani zachcianek, ale częściej głód odczuwam.

Koleżanka poczęstowała mnie szarlotką, pyszna była, ale teraz znowu mnie mdli i to tak porządnie:baffled:. Oj, byle szybciej czas biegł do 15.
Mnie dziś coś mocno zakuło przy kichaniu, w podbrzuszu po prawej strony, tak, że aż się w pół zgiełam, ale tylko przez chwilkę, więc mam nadzieję, że to nic złego:confused:.
 
reklama
Impresjo Wiosenna - jak wspominałam kartę do LIMu będę miała dopiero od grudnia i nie wiem czy będa mi tam chcieli zrobić takie USG czy nie - zapisałam się do kliniki z polecenia mojej ginki - podobno jedno z najlepszych USG w Warszawie - Poradnia USG Agatowa

Sam - mnie też nieraz tak przy kichaniu czy kaszlu kłuję w brzuchu i staram się przy kichaniu przytrzymać brzuch - to pomaga!
 
W piątek mam USG, to będzie 7t3dc według OM, czy zobaczę serduszko? Boję się bo w maju tez widziałam jaki biło a w 9 tygodniu przestało..
Przepraszam za mój dzisiejszy czarny humor, jakoś się zebrało.
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.
Niema za co przepraszać po to jest forum że by dzielić się swoimi smutkami, radościami, wątpilwościami. Mam nadziej że bedzie biło serduszko twojego maleństwa. A tym razemmusi być dobrze ;-)

Effcia co do konkretnych napadów to ja raczej jeszcze nie mam ale wczoraj sie naczytałam o świętach i o tych przysmakach i miałam wielką ochote na rybe po grecku taka jaka moja mama robi mniammm ale ja jestem leń i nieumnim robic :zawstydzona/y:ryby po grecku i zjem dopiero na święta:-(. A ty juz miałaś jakąś zachciankę:confused:
 
Izabell96 jako takich napadów na jedzenie nie mam oprócz piątkowego na śledzie.
Ale podobnie ja Sam muszę częściej jeść po trochę, nawet wieczorem czego nigdy nie robiłam. Muszę zakupić wagę by mieć nad sobą jakąś kontrolę:-)
 
Izabell96 jako takich napadów na jedzenie nie mam oprócz piątkowego na śledzie.
Ale podobnie ja Sam muszę częściej jeść po trochę, nawet wieczorem czego nigdy nie robiłam. Muszę zakupić wagę by mieć nad sobą jakąś kontrolę:-)
Ja mam w domu wagę ale jak ostatnio sie ważyłam to schudłam :tak:ale waga w ciąży w domu jest potrzebna zawsze można się zważyć a nie tylko na wizycie u gina. A co do zmian to ja musze jeść śniadanie których wcześniej nie jadłam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja nie mam wcale apetytu, wciaz mnie mdli i schudlam 2 kg.Troche mnie to nie pokoi probuje sie zmuszac ale tez nie wiem czy to dobrze.Czy ktoras z Was dziewczyny miala takie stany??
 
Ja się ostatnio ważyłam i nie przytyłam, ku mojemu zaskoczeniu. Biodra mi się rozeszły, brzuch się powiększył. Dużo jem, nawet M, to widzi, ale jakoś nie przybieram na wadze. Do czasu:-D
Ale dziś pójdę po pracy po rybę wędzoną, tak za mną chodzi od wczoraj. Tak mi pachniało w sklepie, ale wczoraj sobie mówiła, że nie, nie trzeba ulegać, że jest obiad w domu itakie tam pierdoły. Dziś jednak zajdę po tą rybę.;-) Co ma tam tak leżeć sama.:-D
 
reklama
hehe dobre Kaska74 z tą rybą. masz rację, musisz jej pomóc. straszny dół tak lezeć uwędzonym na sklepowej półce i wszyscy się ciągle na ciebie gapią..;-)
 
Do góry