reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Ha pogratulcie mi zebrania się w sobie i w końcu odkurzenia mieszkania:-) Po kilku dniach zwlekania w końcu się udało. Umówiłam się na jutro do fryzjera... W końcu trzeba coś zrobić i z własnymi kłakami skoro walczę już z kocimi. A co do lecytyny obowiązkowej w ciąży ja jestem za!!! Zapomniałam, że takie kłaczenie kotów i psów może być następstwem pewnej nieprzyjemnej przypadłości.... ale cóż kot wybaczy.
Stopi super jeden do zera dla Ciebie!!! Udanych zakupów życzę:tak:
Hmmm dzisiejszy temat lekowy, ja nie brałam nic dotychczas ale teraz mam brać kilka dni diphergan....
Kurczę a poza rtym to moja macica chyba się zaczęła gimnastykować do porodu bo się napina i rozluźnia tak co jakiś czas. A ja się do tego tak nie potrafię przyzwyczaić....
Zmykam po tego wrednego na dworzec, bo dziś przyjeżdża na weekend....
 
reklama
Asiu daj znać co z tą pościelą bo mnie kusi cały czas ale czekam na Twoja opinie....
A przesyłka miała być w jaki sposób?? Przez pocztę czy kurierem??
 
Iwon przez pocztę. Ale nie wiem czy pamiętasz jak narzekałam jak miałam dostać ten zestaw ciuszków. Też była cisza i tylko napisali mi, że kasa jest na koncie i wysyłają paczkę. Oprócz mnie jeszcze 3 osoby kupiły także jak coś to szykuję się na żeś. Sama nie mogę się doczekać jak ta pościel wygląda.
 
A to może nie będzie tak źle.... W przyszłym tygodniu dojdzie na pewno!
Ja ostatnio czekałam 5 dni aż sprzedawca poda mi łaskawie numer konta..... Jak już podał to potem czekałam następne 5 dni na dostarczenie paczki.
 
No to u mnie pewnie będzie to samo. Szkoda, że tak długo no ale co można zrobić?
Jak przyjdzie to zrobię zdjęcia to lepiej będzie widać materiał, bo na tych zdjęciach na allegro to nic nie widać. No ale niby bawełna.
 
Obok żłopie piwo ale już papa mu się drze to pójdzie spać. Tylko kurde w polsacie boks się właśnie zaczął i tak dziwnie spogląda na telewizor. A ja wcinam czipsy:-):-):-)
 
reklama
Do góry