reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
ptaszyna- ja na razie upatrzylam sobie wozek, w sklepie ale go jeszcze nie kupuje bo jest on w kolorze niebieskim taki typowo chlopiecy a jakby sie nagle okazalo ze to dziewczynka to wole nie, wiec po urodzeniu moj od razu leci go zakupić, jakby co to inny kolor, mam wszystkie kosmetyki juz, buteleczkę, i kilka innych ubranek ale w rozmiarze 62. a nie chce jeszcze kupywac dlatego ze pamietam jak mama nakupywala ubranek w ciazy rozm. 56 a okazalo sie ze brat ma 60 cm wiec rodzina podczas gdy bede w szpitalu bedą robic wielkie zakupy.
 
czesc dziewczyny!
elwis:witam nową mamusie!

My wczoraj z mężem byliśmy na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Pani wydaje sie byc bardzo konkretnai rzeczowa.

Dzis mam jakiego ś doła i nie chce mi sie nic, wiec zmykam, bo jeszcze Was wprowadze w swój stan depresyjny.

A co do kompletowania wyprawki,to tez mialam opory ale od 6 miesiąca zaczęłam kpować ciuszki, potem łóżeczko, czesc rzeczy dostałam, mam kupione koszule dal siebie. Ale jeszcze sporo przede mną, gdyż nie mam np.wózka i innych waznych rzeczy dla dzidzi. Ale to myślę,ze niedługo zalicze jakąś hurtownię we Wrocławiu lub kupie reszte przez internet.
A jak coś ma sie stac, to na pewno nie dla tego,ze bede miala wyprawkę przed narodzeniem dzidzi. Tu raczej wola Boga no i oczywiście wpływ na to bedzie miało to jak ja sie bede sprawować i dbac o siebie...

do milego kochaniutkie...
 
Kasiurek Ja i w poprzedniej ciaży i teraz piłam syrop PINI.
Ja juz praktycznie wszystko mam. Musze kupić sobie koszule do szpitala i jakieś spodnie dresowe. Najprawdopodobniej w weekend przenosimy biurko z naszego pokoju do pokoju syna bo w to miejsce pójdzie łóżeczko:-)
 
Kasiurek na kaszel syrop z cebuli lub ja miałam bardzo duszący kaszel, aż mi szkoda małego było i dostałam od lekarza stadol-jest to syrop homeopatyczny i możesz kupić sobie w aptece, bezpieczny w ciąży.Lekarz mi mówił, żeby pić częściej przy napadach duszności i przeszło
Ptaszyna ja to też myślałam z tej strony, co się stanie jak urodzę dużo wcześniej, nie chcę panikować wtedy, że nie jestem gotowa, bo w gruncie rzeczy sporo tych różnych dziwnych drobnych acz bardzo potrzebnych rzeczy trzeba kupić, teraz można to z robić z przemyśleniem i sporo taniej, bo różnice w cenach są kosmiczne, w jednym ze sklepów znalazłam smoczki prawie o 90% droższe, aż dziwne że są takie różnice:baffled:
A jak by miało się coś stać to i tak będzie ogromny ból, te rzeczy już teraz chyba wiele nie zmienią.
 
mowisz PINI nie umiem znalesc czy mozna stosowac w ciazy, ja pije *spam* i nie skutkuje kurdesz.

co do wyprawki to mam całaale ja kupilam ubranka na dziecko 3-6 miesiecy, wole zeby mial za duze ubranko niz za mało.na szczescuie w szpitalu daja ich ubranka a trzeba miec swoje na wyjscie
 
Witam babeczki wszystkie babeczki dla nowo dołaczonych dołaczam pozdrowienia:tak: :wściekła/y:zdenerwowana jestem zaraz rozniose kompa...napisałam przed chwila dłuuugiegooo posta a tu trach i niewiadomo gdzie to wszystko sie podziało...:confused::confused:
wrrr...nic...zaczynam jeszce raz:tak:
ja kolejny dzien w samotnosci zastanawiam sie co z nim zrobic korci mnie do prania ubranek:tak:co wy na to? zaczac juz powolutku szykowac???:confused:
ptaszyna-ja juz mam wszystko..mieszkam za granica sama zmoim narzeczonym wiec niemoge niestety liczycna rodzine ,a po drugie po urodzeniu chcemy sie cieszyc chwilami z dzieckiem a niebieganiem za wyprawka:tak:
Mnie tez znajomi mowili ze niepowinnam jeszce ze za wczesnei i tak dalej ...ale ja sie ciesze ze mamy juz wszystko z głowy..bo czas spedzony po sklepach był dla nie niezła frajda:tak:wkocu 2 lata staran uwienczonych nagroda...tagze w juz 3 miesiacu ruszyłam na shopping;-)a gadaniem sie nieprzejmuje dla mnie to jest takie krakanie bez powodu...:no:a zgadzam sie z opinia ze co ma byc to bedzie byle dbac o siebie i powierzyc opieke Najwyzszemu a wieze ze wszystko bedzie dobze:tak:
Heidi łacze sie z toba w bolu kochana czerwcowe zdjecia z hiszpani 2008 szlak trafi łtak je pieknie chciałam posegregowac w kompie ze ...niewiem teraz gdzie sie znajduja o ile wogole jeszce istnieja a były to zdjecia szcegolne bo mieszka tam moj brat cioteczny ktorego bardzo zadko widuje i pierwszy raz od kilkudziesieciu lat miałam okazje jego cała rodzine tam odwiedzic :wściekła/y:
 
reklama
Do góry