reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Ech... Ale romantic story... :-)

A ja zaraz lecę po wyniki badań! Aaaaa... boję się trochę! A miałam być spokojna bo przecież wszystko jest Ok ;-)
 
reklama
TomTom piękna historia, milo poczytac i troszke sie oderwac :-)
Natalia mamy taki sam termin na 12 :-)
Czarodziejka dziekuje za suwaczek, faktycznie fajny, ale niepotrafie go skopiowac .... pomocy :-)
 
Ostatnia edycja:
Tomtom ale romantyczna historia:tak::tak::tak: Zazdroszczę Ci że jesteś akuart we Włoszech. Ja zawsze narzekam, że jak już wyemigrowałam to czemu nie do jakiegoś ciepłego kraju tylko do tej lodowatej Anglii, brrr;-);-);-)
Ps. my z mężem też szybciutko ślub wzięliśmy:tak: Ach, strzała amora trafiła więc nie było co się opierac:-D

Antkowa czekamy na wyniki:tak: na pewno wszytsko będzie ok:-)
 
no widzisz Alicja jak fajnie:):)
ciekawe jak to sie odbedzie w realu:-p

a tak na marginesie....
macie bole kzyrza??:confused::confused::confused::confused:
bo jak mnie zlapie to az nie wiem co robic:(
czy lezec siedziec skakac czy plakakc:dry::-(
 
NataliaSe - jeżeli mogę spytać jakie miałaś wartości IgM i IgG w badaniach na toxo?

w krzyżu na razie nic mi nie strzyka i nie boli - ale może też dlatego, że popołudniami sporo poleguję. Mąż czasami wieczorem masował mi plecki jak mnie bolały i teraz jakoś już z tydzień temu stwierdził że... zrobiły mi się jakieś zupełnie inne plecy - takie całe sztywne i napięte i ... po prostu inne - także nie da się ukryć, że w pleckach też nam się coś zmienia

a tak poza tym... to jak za mną STRASZNIE chodzą te KROKIETY Z KAPUSTĄ!!! - jutro przyjeżdża na mój bazarek pan z dobrą kapuchą i z rana pędzę na zakupy więc... będą krokiety! (tylko czy jutro będę miała jeszcze na nie chęć?)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie wracam od mojego lekarza rodzinnego, kazałam sobie wypisac wszystkie badania ciążowe:-D, zrobię sobie teraz i zaniosę na pierwsza wizytę do ginki.:tak:mam fajnego rodzinnego przepisuje wszystkie badania jakie chcesz, nie tak jak niektórzy w polsce, nie dadzą nawet durnej morfologi jak nie jesteś umierająca.:no:

az sie rozmarzylam:):)
normalnie jak w filmie jakims :-)
tomtom a jakie macie lato??:-D;-)

Lato upalne, które uwielbiam, niestety jest też dość wilgotno, co już nie jest takie fajne, bo ciągle się lepisz.

TomTom piękna historia, milo poczytac i troszke sie oderwac :-)
Natalia mamy taki sam termin na 12 :-)
Czarodziejka dziekuje za suwaczek, faktycznie fajny, ale niepotrafie go skopiowac .... pomocy :-)

Ja też nie dałam rady wstawić suwaczka, a szkoda, bo świetny
 
reklama
Dziewczyny, mam takie pytanko, znacie jakiś fajny sklep internetowy dla dzieciaczków: wózki, łóżeczka itp? Chciałam porównać ceny z naszymi.
 
Do góry