reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Dzięki dziewczyny za opinie. Skłaniam się właśnie ku turystycznemu, tylko mąż jeszcze nic nie wie:tak:. Dla Uli miałam tradycyjne, nie było z nim źle, chociaż czasem zdarzało się, że mała o szczebelki się uderzyła. Nie miałam żadnych ochraniaczy.

Antkowa to zaszalałaś z wynikami, nie ma co;-).


Kaśka mi brakuje jeszcze leżaczka-bujaczka i będę musiała kupić podstawkę dla małej do samochodu, a fotelik pójdzie dla maluszka.
 
Fajnie dziewczyny poczytać Wasze wypowiedzi.Ja to narazie o rzeczach dla naszego maluszka wolę nie myśleć, oczywiście ciuszki są cudne i nie tylko ciuszki, ale jakos tak po ostatnich przejściach wolę nie zapeszać.Nawet przyznam sie, że tym rezem bucików nie kupiłam dla mojego mężusia na wiadomość ze zostanie tatusiem.Ale jak przejdziemy ten I trymestr to będe mogła szaleć.Ja nie mam nic! także poszaleje i troche kaski na to poświęcimy.Ale teraz będzie 8 m-cy oszczędzania :-D

Co do objawów to tylko te pobolewania, o które się tak martwię. Jeszcze plecy mnie strasznie bolą. Mdłości raczej nie mam, wcześnie rano troszke ale to przez parę sekund dosłownie i "smaków i zachcianek narazie też nie".
Dziękuje za serdeczne przyjęcie.
Jeszcze 4 godz do mojej wizyty.Obym zobaczyła moja fasolkę:-)
 
Monixxx bólami tak bardzo się nie przejmuj. Oczywiście najlepiej skonsultowac je z lekarzem (ja właśnie tak zrobiłam bo w niedzielę też miałam niezłego stresa) ale to podobno normalne jak wszystko w środku rośnie i się rozciąga. Gdzieś czytałam, że kręgosłup na tym etapie też może boleć ale nie dlatego że jest nadmiernie obciążony, tylko dlatego że pod wpływem hormonów słabnie siła jakichś mięśni (nie tylko w kręgosłupie). Dlatego też siada perystaltyka jelit i robią się wzdęcia i zaparcia. Myślę że te hormony działają w ten sposób głównie po to, żeby osłabić mięśnie macicy, a pozostałe jako "skutek uboczny".
 
Witajcie przyszłe Mamusie!
Proszę o rade. Mam problem, który strasznie mnie zaniepokoił.
Jestem w 9 tygodniu ciąży. Wczoraj pod wieczór byłem u ginekologa i robione było badanie USG, na którym wszystko było ok. Super było widać jak serduszko dzidzi bije. A dzisiaj do południa pojawiły się plamienia i delikatny ból podbrzusza podobny do menstruacyjnego. Bardzo się boje. próbuje dzwonić do mojego lekarza ale narazie nie odbiera. Co jest grane?? :-(Wczoraj było wszystko w porządku.
 
Gratuluje wyniku Emilkaaa !!!!!!

My pewnie troszkę rzeczy dostaniemy od rodziny po strszych dzieciach ale ogólnie czekają nas zakupy od podstaw :happy:

Ze snem to nawet mam kłopoty żeby dotrwać do 21 - zazwyczaj już od 20 muszę iść spać .
Tak więc dziewczyny 22.00 to i tak niezły wynik!:happy:
 
Witam, ja nic nie kupuję i nie mam narazie takiego zamiaru. W poprzedniej ciąży to mój mąż kupił skarpetki i zapeszył :-(

Ja nie mam nic, więc czeka mnie dużo wydatków. Ale już się na to cieszę. Oszczędzam na to już od stycznia i nie mogę się doczekać wydawania pieniędzy :-)

Nie wiem jak u Was ale u mnie jest dziś tak paskudna pogoda, że aż osłabia brrrrrr

tomtom widziałam, że dziewczyny już poinformowały starające się :-)

Witam nowe mamusie, coraz więcej już nas jest.
 
reklama
kwiatek84 z doświadczenia wiem, że to nic dobrego, ale nie musi być źle. Na Twoim miejscu pojechałabym do szpitala, tam Cię zbadają i jeśli będzie trzeba dostaniesz leki i może poleżysz kilka dni na obserwacji. Ja z podobnym problemem trafiłam do szpitala dwa tygodnie temu, tylko brzuch to mnie wtedy nie bolał. Trzymam za Ciebie kciuki, żeby było dobrze.
 
Do góry