reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam drogie panie:-)

u mnie piątek 13go zaczął się od dobrych newsow, bo w nocy moja koleżanka urodziła zdrowego synka, niestety jeszcze nie wiem jaka waga i wymiary, ale porod trwal tylko 4 godziny!!!! Jest dla nas dziewczyny nadzieja, bo koleżanka podobnie jak większość tu (tak mi się przynajmniej wydaje) to pierworódka:-) a więc dziś wieczorkiem pępkowe:-)
Anika powodzenia z ratatui, daj znać jak wyszlo:tak:

Super, ogromne gratulacje dla szczęśliwych rodziców no i takiego porodu super szybkiego :tak:

Ratatuja jak tylko będzie ready dam znać, póki co poleciałam do sklepu po składniki, ale na tej mojej wsi nigdzie nie ma świeżej papryki :sorry2: muszę dzwonić do małża żeby kupił wracając z pracy a to znaczy że zjemy dopiero na kolację
 
Witam drogie panie:-)

u mnie piątek 13go zaczął się od dobrych newsow, bo w nocy moja koleżanka urodziła zdrowego synka, niestety jeszcze nie wiem jaka waga i wymiary, ale porod trwal tylko 4 godziny!!!! Jest dla nas dziewczyny nadzieja, bo koleżanka podobnie jak większość tu (tak mi się przynajmniej wydaje) to pierworódka:-) a więc dziś wieczorkiem pępkowe:-)

Juluszka bardzo mi przykro z powodu choroby siostry Twojego męża, niestety wiem co to walka z rakiem, więc trzymaj się dzielnie

Kasiurek nie sugeruj się teraz juz terminami z usg, bo one są juz niewymierne, tylko do 10 tyg. bierze się te terminy tak naprawdę pod uwagę, a teraz to samowolka naszych dzidziaków jak szybko rosną

Anika
powodzenia z ratatui, daj znać jak wyszlo:tak:
wiem wiem :] ale w sumie moj gin powiedzial ze przeczuwa ze raczej bedzie to porod wczensiejszy ze "nie dociagne do 27 lipca" wiec zoabcyzmy :] (mowil o 2-3 tygodniach przed)
 
Witam się i ja. Od rana na nogach, bo byliśmy w gminie łatwić te wszystkie papierki i duperelki o budowę i mój tak się wkurzył, bo robią w gminie takie problemy, że szkoda gadać.
Iwon wróciłam na dobre i obiecuję, że będę się starać już takich przerw sobie nie robić.
Mam taką priszczylle na twarzy, że niedługo w masce będę chodzić, bo wstyd jak nie wiem. Sprzątam powolutku, jednocześnie robię obiad i do tego moja córka kopie mnie ja tylko może. Śliczna u nas pogoda na dworze aż się chcę na dwór wyjść. No i poczłapałam się po aparat, żeby Wam zdjęcie zrobić i co? Baterie padły i dopiero teraz je ładuję. Złośliwośc rzeczy martwych:-):-):-)
 
Witam serdecznie i piątkowo ! czy u Was za oknami rowniez kupa sniegu ? buuu napadało w nocy ehhhhh
a miałabyc juz wiosna

Kasiu mieszkamy w sumie blisko siebie i tu tez biało. A co gorsza cały czas sypie i nie zamierza przestać!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



Śliczna u nas pogoda na dworze aż się chcę na dwór wyjść.

No nieeeeeeeee:-( I Ty Brutusie przeciwko Nam? Dawaj tu troszkę ładnej pogody:happy:

Jestem słaba jak mucha, znowu:crazy: Obiad już robię 2 godzinę i jeszcze nic nie zrobiłam konkretnego:-:)-:)-( W oczach mi się mieni... okropność!
 
ja dziś wybrałam się na zakupy i kupiłam sobie buty na wiosnę, już ma dość zimowych butów zwłaszcza że u nas dziś śliczna wiosenna pogoda:-)

co do terminu porodu to nie miałabym nic przeciwko gdyby mi się przesunął z tydzień szybciej, nie będzie nam lekko chodzić w lecie z dużym brzuchem, więc byłoby lżej;-) ale jak na razie to 30 lipiec wychodzi i z usg i z wyliczeń
Stopi
no nieźle lekarz to powiedział;-) brzuch na pewno sie pojawi i jeszcze będziesz narzekać że ciężko, choć wiem jak to sie ciągnie ja nie ma brzucha, ja nie maiałam dość długo i strasznie zazdrościłam wszystkim kobietom z brzuszkami..
choć gaktycznie może się zdarzyć że brzuch wyrośnie szybko i ryzyko rostępów jest wtedy duże więc najlepiej jeśli już będziesz smarować czymś brzuch i może uchronisz w ten sposób skóre
Agnieszka...24
trzymam kciuki za usg i powiem ci że ja już chodzę tylko w ciążowych spodniach albo dresach, noszę niektóre swetry i bluzki sprzed ciąży ale tylko te które są dłuższe, tak więc to jest normalne w 20 tygodniu:tak:
Fela
my ubiegły rok też mieliśmy ciężki a w tym kiepsko nam się układa finansowo ale musimy wierzyć że będzie lepiej a maluszek przyniesie nam mnóstwo radości:-) ciąża z jednej strony to cudowny stan a z drugiej czas pełen niepokoju i nerwów ale warto to wszystko przejść bo nagroda będzie cudowna

co do wagi dzieci to chyba nie ma sztywnych norm tylko są jakieś widełki w których one się powinny mieścić, tak jak dziecko po urodzeniu ważące 2500 i 4500 ma prawidłową wagę

Izabell
trzymam kciuki za wizytę
Juluszka
jeśli brzuszek twardnieje po wysiłku to może odpuść sobie pewne rzeczy, naprawdę świat się nie zawali jak czegoś nie zrobisz a dzieciątko jest ważniejsze
 
Witajcie kosiane kobiałki w słoneczny piątek 13-go :-):-):-) Już zapomniałam, że ze słoneczkiem za oknem może być tak pięknie :-):-):-)
Nie odwiedziłam Was już wczoraj po nocnym spacerku bo mój pan pies obcioł sobie kawał poduszki na przedniej łapce na tydzień przed wystawą :szok:, ale to już standard, że dla mnie pechowy jest 12 czwartek i znów to się potwierdziło :-( miałam ostry dyżur, ale chyba wszystko będzie dobrze :tak:Lecę teraz Was ponadrabiać :-) miłego dzioneczka, uśmiechu i zdrówka :-):-):-)

izabell96 kciuczki za wizytkę zaciśnięte :-):-):-) bebisiu zrób mamusi niespodziankę :-):-):-)
kinga12 kobiałko odpocznij troszkę :-) daj na luzik :-) przecież Ty nawet niezdążysz zauważyć przy takim tempie życia, że jesteś w ciąży :-):-):-)
Anika_79 maxik zdrówka dla Twojej rodzinki :-):-):-) zróbcie sobie mleczko z masłem, czosnkiem i miodkie, w uszko wacik, za uszko troszkę olejku kamforowego, cieplutki kocyk, fajniutki filmik dla Wszystkich i choroba się podda :-):-):-) buziaczki :-):-):-)
juluszka życzę raczka dla TŻ ale lwiątka też są kosiane :-):-):-) ja bardzo bym chciała zmieścić się w terminku więc ślicznie dziękuję za kciuczki :-):-):-) maxik zdrówka dla siostrzyczki ślubnego :tak: napewno wygra tą walkę silna z niej kobitka :-)
Kasiurek1983 heidi86 iwon3004 u mnie słoneczko i czarna ziemia :-):-):-) jak mi tego bardzo brakowało :-):-):-) ale co by nie być samolubną Wam też przesłam troszkę promyczków :tak: mam nadzieję, że dolecą :-):-):-)
mamusiaM pstrykaj fotaskę i pochwal się przed nami :-):-):-) ślubny napewno będzie zauroczony :-):-):-)
kasiakom WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA KOLEŻANKI I JEJ SYNUSIA :-):-):-) udanej zabawy wieczorkiem :-):-):-)
AsiaJan86 cosik nam kobitko giniesz :-) wyślij ślubnego spowrotem na saksy i wracaj do nas :-):-):-)
 
Witam sie laseczki :-)
Stęskniona bardzo za Wami :-) ale nie było mi dane w ostatnich dniach zaglądać na BB,kłopoty z babuszką moją kochaną,operacja w szpitalu na oczy,itd....ale jest już oki :tak: i wracam do Was,ufffff....
Musze nadrobić zaległości bo produkcja idzie całą parą :szok::szok::szok:....
Asiu,jak zawsze jak i u Ciebie ładna pogoda to i u mnie też :-);-):-)....aż się żyć chce !!!
Wiecie co,teściówka moja pracuje na położnictwie i w ostatnim czasie rodzą się takie dzieciaczki po 4200-4500 kg :szok:;-):szok:...mam nadzieję że do lipca statystyki troche ulegną zmianie...jak rodziłam 3 lata temu to młoda miała 3800 kg i było mi bardzo ciężko i jak pomyślę że teraz może sie zdarzyć taki mały wielkoludek :-D:szok::-D:szok::-D.........

Przyjemności życze :-)
 
reklama
Melduje sie i ja w kolejny dzien slodkiego lenistwa:-)Nic jeszcze dzisiaj nie zrobilam,nigdzie nie bylam,leze sobie w lozeczku:-)wykorzystuje poki moge:-):-)
Anika duzo zdrowka zycze,pieknego i pogodnego dzionka dla wszystkich:-):-)
 
Do góry