reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Kasia gratulacje wymarzonej dziewczynki :tak::-D
Zaczynam sie zastanawiac czy aby nie poznac wczesniej plci dzidzi :tak: Prawie wszystkie juz wiedza a ja chce czekac do narodzin :szok: Chyba nie wytrzymam tak dlugo :-D
 
reklama
Heidi ja tam bym już coś z samego usg wiedziała. Bo po zdjęciach można cosik podglądnąć..... A poza tym ciekawość wygrała!!!!!:tak::tak::tak::-):-):-)
 
Hej, hej

Ja dzis poprostu mam tak podły nastroj, że szok!! Jakiś "dół" mnie dopadł. Wstac z lozka wogole mi sie ie chcialo.. jeszcze siedze w piżamie. Moj pierwszy taki kiepki dzien w ciąży :-( Oczywiscie juz znalazlam sobie "kozła ofiarnego" - winowajce mojego podłego nastroju. A mianowicie - POGODA!!! ; PODŁA POGODA !!! Cisnienie cos słabe chyba jest, bo spac mi sie caly czas chce i mala migrenka mnie dopadla... Nawet kawe wypilam - drugą filizanke od poczatku ciąży. Przed ciążą pilam codziennie ponad 4 kubki kawy. A w ciazy mam wstret do kawy bleee. No, ale dzis przy takiej pogodzie to wmusiłam w siebie te trunek...


IWON -pls!!! "pożycz " troszkę tej pogody, aprzynajmniej podziel sie z koelzankami :-) !!!!! W WAW jakas masakra!!!

KASIAKOM - gratulacje !!!!!!
 
Iwon chyba tez przegram walke z ciekawocia :-p tylko jeszcze nie wiem kiedy bede miala usg, za tydzien ide na wizyte i dopiero sie dowiem kiedy usg :tak:
 
No to proszę:-):-):-)

Wiosna w Beskidach.... (póki co na taka czekamy:-D:-D)

25psems.jpg
 
Kasiu!!! Gratuluje z całego serducha!!! A nam lekarz potwierdził po raz drugi ,że będzie Staś. Tez sie cieszymy, ale mąz czasami z utęsknieniem mówi, że córeczka to taka jego księzniczka by byla. Ale dziewczyny najwazniejsze,żeby było nasze cudo zdrowe, co nie????
 
U mnie tez szaro buro i ponuro i do tego pada... Iwon nie badz samolubna :-D
Ale humorek mi juz troche wrocil, z tego sie ciesze, w koncu jakies checi do zycia :tak: A teraz ide sobie te niedawno przez wszystkie nalesniki zrobic, a co :-D

Heidi86 ja znam tylko jedna osobe ktora doczekala z wlasnej woli z poznaniem plci do porodu... Ale to forum to napewno temu nie sprzyja ;-) Chyba wiecie co mam na mysli, te wszystkie sukieneczki, kompleciki, radosci z wiadomosci, co siedzi w brzuszku :-)
 
IWON to jest cios ponizej pasa :-) Te twoje smakolyki i truskaweczki jakos przezyje, ale to?! Ja chce w gory ja chce slonka :-:)tak:
 
A ja nie chce gór a strasznie tęsknię za morzem!! :-):-) Wczoraj oglądaliśmy z M. nasze zdjęcia z poprzednich lat z wakacji, bolało nie powiem.....:zawstydzona/y: A z wrażenia nawet mini łezka się zakręciła w oku:eek:
 
reklama
Juluszka faktycznie najważniejsze żeby było zdrowe:-) ale ja wychodzę z sibeie z radości bo strasznie mi się dziewczynka marzyła:-) choć jakby był maly facecik też bym go kochała ponad życie; mó m teraz będzie mial babiniec, córka, nasza suczka i ja, no ale za to bedzie krolem tego babińca:-D:-D:-D

Heidi
nie wytrzymałabym do prorpodu, poza tym chce kupic mebelki i zrobić pokój dla dziecka przed urodzeniem, a płeć tez determinuje takie sprawy, teraz samochodzików nie bedę na scianach przylepiać:-)

i jeszcze raz dziekuje za gratulacje:-)
 
Do góry