reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Ja porowerkowałam i zaraz zmykam spać bo coś mi się drze gęba po zeszłotygodniowych niedosypianoiach. Życzę Wam i dzieciaczkom słodkich snów :tak: I jak mówi moja babcia: WESOŁEGO CHYC DO ŁÓŻKA!!!:-D
Dobrej nocki i jutro zawitam pewnie znowu [popołudniowo po pracy:tak:
 
No i co pewnie muszę iść spać, bo widzę że cisza tutaj jakaś? Jak tak to życzę wszystkim mamą i dzidziusiom słodkich snów i spokojnej nocki:-):-)
 
Nie, nic takiego Natalio. A jak Ty się uchowałaś, że jeszcze spać nie idziesz? Pewnie z pracy dopiero wróciłaś? A w ogóle do końca ciąży będziesz pracować? Pracoholik z Ciebie niezły:-):-)
 
no to ja tez juz mykam, chociaz az sie boje, bo cos czuje ze malo sobie pospie dzisiaj:-:)-( dzieciatko sie tak ulozylo ze oddychac nie moge za bardzo:-p laskotanie, popychanie, nic nie skutkuje, malego uparciucha nosze w brzuszu:-D:-D
i wiecie co?? dzisiaj czuje sie tak baaaardzo w ciazyy:-D:-D:-D
kolorowych snow lasencje:-)
 
reklama
pracuje do 4 kwietnia!!!!!!!!!! hurraaa, juz sie doczekac nie moge, slodkiego lenistwa;-);-);-)
no ja mykam bo na oczeta nie za wiele juz widze:sorry2:
 
Do góry