reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

A to fotka z dnia wczorajszego.....

vsjhvd.jpg



śniegu po kolana....:tak::tak::tak:
 
reklama
Witam się z Wami serdecznie.

Przyznam się (bez bicia ;-)), że nie dam rady nadrobić tych wszystkich stronic, które pojawiły się na forum podczas mojej weekendowej nieobecności :zawstydzona/y:. Ja przez ostatnie dwa dni pobiegałam sobie nieco po centrach handlowych, jak wracałam wieczorkami do domku to padałam ze zmęczenia.
 
Iwon niezle Was zasypało. u nas tez sporo sniegu ale nie az tak.
Mamusia zazdroszcze tego biegania po centrach. u mnie niestety nie ma takiej mozliwosci. ale po wizycie u gina, jak wszystko bedzie dobrze to wybieramy sie z mezusiem do Krakowa takze mam nadzieje ze sobie to odbije...
ja melduje ze mieszkanko posprzatane. czekam az podlogi wyschna i biore sie za obiadek. dzis serwuje spagetti, bez miesne.
nie wiem skad we mnie dzis tyle energii. ostatnio krucho z nia bylo u mnie.
pozdrawiam
 
Witajcie!

Anika przykro mi.....

Wszystkim chorowitkom życzę zdrowia!

Dziękuję za poprawę humoru. Proponuję założyć wątek z tego typu rzeczami, zaraz to uczynię.:tak:

U mnie ok, ale lecę czytać co u was.
Acha - wczoraj mąż mi zafundował coś na poprawę humoru po nieudanych walentynkach :-D:-p
 
i ja sie witam popoludniowo:tak::tak:
dziaisj w pracy podpisalam papierek ze od 1 kwietnia na urlop odchodze... i tak wlasnie do mnie dotarlo ze ten lipiec wielkimi krokami sie zbliza:-D:-D:-D juz sie doczekac nie moge;-);-)
szybko minelo jak narazie:tak::tak:
dosia u mnie tez spagetti, ale z miesem:-D bo moj pan z miechem za pan brat:-):-):-):-)
ja wlasnie zajadam obiadek i zaraz mykam z bratemi mamuska na basen:tak::tak:
milego popoludnia i wieczorku zycze kobiecinki:-D
 
Natalia moj mezus do tej pory to nie ruszyl niczego jezeli nie bylo w tym miesa, ale ostatnio przeszedl na diete nie laczenia wedlug Tombaka wiec musze zmienic gotowanie. ale wcale mi to nie przeszkadza bo ostatnio nie przepadam za miesem. wole warzywa i owoce.
 
Witam po weekendzie

U mnie walentynki bardzo miło mineły. Mężuś przyjechał z nocki z piękną różyczką wieczorkiem uszykował pyszną kolację, po której odpłynęłam na jakieś 2 godzinki. Na szczęście moje kochanie nie było złe :-D:-D W niedzielę zakupki na wyjazd i do domciu. Odwiedziny u siorki i szwagra i tak późnym wieczorkiem wróciliśmy i nie miałam sił na nic.

W czwartek rano wylatujemy do Irlandii pewnie do powrotu nie będę miała czasu zajrzeć co u was słychać choć się postaram. Obiecuję że jak tylko pójdę znów na L4 a planuję od najbliższej wizyty częściej będę do was zaglądać.


Wszystkim chorowitką dużo zdrówka. Wizytującym samych dobrych wiadomości i miłych widoków dzidziusiów :-):-)

Anika wyrazy współczucia
 
Dziewczyny pomóżcie wstawić suwaczek, robię wszystko wg instrukcji ale nie wiem jak wstawić i zapisać w sygnaturze kod. Cały czas pojawia się napis invalid file i wcale nie mam kodu złożonego z 3 linijek (jak to jest napisane w instrukcji) tylko krótszy. Wy macie takie fajne suwaczki. Ja rzadko piszę bo nie mam czasu. Długo pracuję i już też odliczam czas kiedy pójdę na zwolnienie. Pozdrowionka
 
reklama
ja znowu na króciutko - może później postaram się ponadrabiać zaległości - na razie za mną kolejna noc i kolejny dzień wyjęty z życiorysu :crazy: okazało się niestety że niewinnie zaczynający się katarek przerodził się u mnie w paskudelne zapalenie ucha i z bólu chciało mi się już chwilami wyć - drugie ucho mam 'na pograniczu' stanu zapalnego więc też daje w kość. No i... ostatecznie mam antybiotyk :baffled: ale na szczęście to już II trymestr bo to w sumie - jak stwierdził p. doktor najlepszy czas na chorowanie w ciąży (tzn. najbezpieczniejszy i stosunkowo dobry do leczenia) no i ... antybiotyk też jest dla ciężarówek. Także... damy radę! mam nadzieję, że już będzie z górki i chociaż ta 5ta nocka okaże się 'senna'.
 
Do góry