reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Widzę, że spokój. Ja jestem coś zmęczona i chyba pójdę spać? Jutro rano opiekuję się koleżanki synkiem tym co zawsze! Czuję, że czeka mnie kongo ale co "Pójdę pod wiatr" jakoś go tam zabawię a beksa z niego ostatnio niemiłosierna. Poczytam jeszcze troszkę i idę spać:-):-)
 
reklama
Widzę, że pierwsza dziś jestem:-) Dzień dobry kobitki:-)
Nie mogłam coś spać z powodu dziwnego bólu, który umiejscowił się po lewej dolnej stronie pleców, a gdy wstałam z łóżka to przeniósł sie na lewą dolną stronę brzucha:baffled: Diabli wiedzą co to?Jak nie przejdzie to muszę przyspieszyć wizytę u lekarza:-(
Idę jakieś śniadanko wsunąć życzę Wam miłego dnia:-)
 
Ja rónież witam z rana. Właśnie wcinam sobie śniadanko przed pracą.

Olcia współczuję bólu i czekam na wieści czy przechodzi.

AsiaJan powodzenia z brzdącem.
 
Miłego dzioneczkia Kosiane Mamusie :tak::tak::tak:
Ja właśnie szykuję się powolutku na pogrzeb babci. Chciałam troszkę nadrobić przy kawce zaległości w czytanku, ale marne szanse bo stronek jak w bajce 1000 i jedna ;-)
Pozostaje mi życzyć Wam zdrówka, dobrego humorku i samych radości z początkiem tygodnia :tak:;-):tak:

Goteczka big transporcik zdrówka leci do Ciebie :tak: ukręcimy łepek tej Twojej chorobie słoneczko :tak:
 
jak nigdy nie mogę się wyleczyć i za mną już 3cia praktycznie bezsenna noc - siły kompletnie nie mam więc nieraz najnormalniej w świecie z bezsilności już tylko płaczę. NIGDY chyba jeszcze jakaś cholera tak mnie nie trzymała :baffled: - błagam o jakieś pozytywne fluidy bo wykończę się :no:
Goteczko przesyłam Ci dobre fluidy, bo zdrówka niestety nie mogę i mnie zmogło choróbsko niestety :-( jeszcze do tego sama zostałam bo Paweł wyjechał na 3 dniową robotę na drugim końcu Polski a moja mama dziś do Warszawy jedzie, więc ekstra...
agorana
trzymaj się kochana!
Anika bardzo mi przykro, śmierć tak młodej osoby zawsze będzie dla mnie niezrozumiała...
beatko trzymaj się na pogrzebie, pomodlę się za Twoją babcię...
[*]

Lecę pozałatwiać sprawy mężowi, zakupy i mam zamiar już siedzieć w domku, z herbatką z miodem i cytryną i kurować się. Miłego dnia
 
Anika przykro mi z powodu kuzynki :-(
Goteczka zdrówka życzę :)
i następny tydzień w pracy ... do boju :-)
 
witam poniedziałkowo.:-)
Magduska, Goteczka dziewczynki kurowac sie zeby te paskudne chorubstwa wygonic.:tak:
Anika, bardzo Ci wspołczuje. to straszne jak tak mloda osoba odchodzi.:no: dobrze ze wyjazd Wam sie udal.
AsiaJan tyle w Tobie pozytywnej energii ze juz samo czytanie Twoich postów pomaga na smutki. :tak:
Olcia to dziwny rzeczywiscie ten ból. a czy to jest taki ból kłujacy??? pytam bo moze to kolka nerkowa??? napisz cos wiecej.
Sam ja wczoraj tez sama zafundowalam sobie taka mieszanke wybuchowa i niestety moj m strasznie narzekal na wyziewy spod koldry:baffled::sorry2:. mam nadzieje ze u ciebie bylo spokojniej.

a ja tez juz po sniadanku ale czuje jeszcze ochote na kanapeczke wiec sobie dorobie zaraz. planuje dzis sprzatanie w domku. co prawda na zewnatrz zimno ale tak ladnie sloneczko swieci ze od razu wiecej energii w czlowieku.
a zebyscie nie mowily ze wybijam sie z klubu marudzacych to napisze tylko ze nadal nie czuje ruchów i przez to wogole nie czuje sie ciazowo. w piatek wizyta. mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.:tak:
 
Witam sie z zasnieżonej ziemi lubuskiej corka zdrowieje a za to mnie cos lapie przez weekend kurowalam Piotrka nawet dzis zrobil sobie wolne
wstepnie ustalilismy date slubu na wielkanoc teraz tylko jeszcze do urzedu czy jest wolny termin
 
reklama
Cześć laski. Ja dosłownie jestem tylko na jedną minetę i spadam na żeź. Tobiego pomysły przechodzą moje najśmielsze oczekiwania.
Magduśka, Olcia zdrowiejcie szybciuteńko.
Dosiu miłego sprzątanka.
Słonće gratuluję to może we Wielkanoc będziemy miały wirtualne wesele part 2.
Zmykam kohane.
 
Do góry