reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Asia to widac bardzo rozbrykana ta Twoja Hania. ale to dobrze, ja tez juz nie moge sie doczekac. czasem jak leze to poczuje takie delikatne smyranko ale nie wiem czy to dzidzia.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi co do badań, ja mam podobnie jak E-mama i Iwon, miałam robione badania krwi przed starankami, na początku ciąży i teraz powiedział, że następne dopiero pod koniec marca (zlecił mi tylko tsh- bo miałam dwa lata temu problemy z tarczyca). Na wszelki zrobiłam badania moczu dzisiaj (nie zaszkodzi :-) )
E-mamo ale Ci zazdroszczę tego chlepka :-)
 
Mi lekarz na początku zlecił full badań, a teraz jak wszystkie są w porządku robię na co drugą wizytę. Natomiast, jeżeli chodzi o cytologię, to na własną rękę robię co pół roku. Na szczęście tylko raz, po pierwszym poronieniu, miałam gr II, tak to zawsze mam gr I.
Co do ruchów Janka :-), to czuję, ale sporadycznie.
E-mamo, ja też zazdoszczę chlebka! Powiedz, pieczesz sama, czy masz maszynę do wypieków?
 
Hej , hej :-).

kaaasiulka - witaj :-)

tasior53 - fajnie, ze wróciłaś do nas :tak:. Gratuluję wieści o synku :-). Sporo chłopaków przyjdzie na świat w lipcu tego roku :-D:-D:-D.

Mati - ja też mam badania (morfologia krwi, mocz) wykonywane rzadko. Na pierwszej wizycie dostałam skierowanie. Drugie dopiero na ostatniej wizycie (tak, żebym przyniosła na kolejną wizytę, która odbędzie się jakoś w 21 tyg ciąży, czyli mniej więcej na półmetku). Moja gin wychodzi z założenia, ze jeśli wyniki są dobre, ja się dobrze czuję, to nie ma sensu kłuć mnie co miesiąc.

Chorującym mamusiom życzę duuuużo zdrówka. Jeszcze troszkę i przyjdzie wiosna, to i choroby rzadziej będa nas atakować :tak:
 
kleo_mk to Ty masz wyniki jak dziewica :-D Slyszalam, ze u kobiety, ktora juz wspolzyje grupa II jest norma, czasem zdarza sie IIIA i wtedy jest to pomaranczowe swiatlo ostrzegawcze...
 
Witam po krótkiej nieobecności, tyle miałam na głowie, że nawet do kompa nie zaglądałam, nadrobilam zaległości na wątku głównym, przede mna pozostałe:-)

beatko
wyrazy współczucia, ale tak jak sama pisałaś najważniejsze, że umarła w ciszy i spokoju, a teraz na pewno Twój dzidziuś ma Anioła Stróża, i na pewno babcia już wie o Twoim malym sekrecie;-)

Asiu sen miałaś niezły, ale dobrze że to tylko sen, żeby nie było ja ciągle się martwię że mój M kiedys mi coś wywinie bo u niego w pracy warunki sprzyjające, tzn. żebyście nie myślały że mój m to kobieciarz, bo wręcz przeciwnie, mój M jest najkochańszy i zakochany we mnie po uszy, ale te kobiety:-D:-D:-D:-D a okazja czyni złodzieja....

Stopi
współczuję problemów w pracy, ale tak jak pisaly dziewczyny rozmowa powinna oczyścić atmosferę, a Twój szef nie może sie ciaglę przed Tobą ukrywać, w końcu go przydybiesz;-)

Witam wszystkie nowe mamusie lipcowe, im wiecej nas tym lepiej:-)

miałam coś jeszcze napisać, ale tle tego było, ze nie pamiętam...

a o badaniach, ja mam nienajlepsze wyniki więc wciąż muszę robić, morfologia, mocz i hormony tarczycy praktycznie raz w miesiącu, a hormony to nawet częściej

u mnie ruchów nadal brak, ale dziś 20 tydzień się zacząl, więc myślę że już wkrótce

a o dżwiganiu u mnie w ogole nie mam mowy, odkąd okazało się że szyjka się skraca, poza tym już wczesniej i tak nie dźwigałam, bo mam trochę kręgosłup popsuty po wypadku

na razie zmykam, muszę parę rzeczy załatwić
 
kpjm co do proszku to ja osobiście używałam Persil Sensitive i płukałam w płynie Lenor Sensetive. Wydaje mi się,że jak maleństwo nie ma skłonności do alergii to nie ma co szaleć;-).
Niecierpliwe dziewczyny co do ruchów bobasa to na pewno poczujecie,wierzcie mi,ja od dłuższego czasu czułam ruchy,tak myślałam,a się okazało że to.....jelita:-D,mimo że to moja druga ciąża to i tak się pomyliłam,a teraz gdy już mam odpowiednie ruchy to wiem,że to na pewno dzidzia:-),czuję właśnie w okolicach pępka ale bardziej po prawej stronie.
Asiu,tak jak napisałaś kopniaki w żeberka sama przyjemność:szok:,moja pierwsza córcia uwielbiała stosować karate na moich żeberkach,nigdy tego nie zapomnę...pewnie teraz też tak będzie,no bo jakby inaczej:tak:.
Moja córa właśnie pcha się do kompa więc zwalniam jej na moment miejsce a ja tym czasem spadam kończyć obiadek...

Przyjemności życzę:-):-):-)
 
E-mamo, ja też zazdoszczę chlebka! Powiedz, pieczesz sama, czy masz maszynę do wypieków?


sama, sama;-) robię taki na zakwasie, z mąki razowej, orkiszowej i pszennej pełnoziarnistej z ziarnami i różnymi otrębami:tak: Ciasto zawsze przygotowuję na noc, wkładam do foremek i do piekarnika, w którym rośnie do rana. Rano jak wstaję włączam piekarnik i po 1,5 godziny jest pyszny razowy zdrowiutki chleb :tak::tak::tak::-D:-D:-D
 
reklama
Hej dziewczyny, ja dziś bardzo kiepsko się czuję, głównie z niewyspania, wyciagnęłam Michasia na długi spacer piechotką i miałam nadzieję,że zechce się przespać... gdzie tam... za to dał się namówić na bajkę, więc zaraz zmykam się położyć chociaż.
Ja dostaję już bardzo ostre kopniaki i tak bardzo nisko, w pęcherz np... bardzo to miłe hehe
Co do badań to ja też miałam dopiero 2 badania krwi, morfologię mam świetną więc teraz też nie mam robić ale przed wizytą pod koniec marca mam zrobić test na glukozę, to będzie koło 24 tygodnia, no i mam badanie moczu zrobić i tyle:-)
 
Do góry