reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Te, które przeżyły taką tragedię, pewnie nigdy nie będą spokojne...(...), a z drugiej strony wiem, że co ma być, to będzie...Wszystko jest zapisane w gwiazdach...


I to jest najlepsze podejście i zarazem wsparcie! Oby każda z nas miała pozytywne myślenie dotyczące naszych centymetrowych fasolek :tak:
Nie wiem dlaczego:confused: ale po wizycie u gina jestem ciut spokjniejsza i wierzę że tym razem dotrzymam do 9 miesiąca!
 
...a ja jakoś tak zależnie od dnia. Jednego dnia jestem więcej niż pewna, że wszystko będzie dobrze a drugiego dnia kompletna panika (tak jak ostatnio po badaniach na toxoplazmozę). Z drugiej strony... to chyba normalne, że będąc w 'dwupaku' mamy takie zmienne nastroje, prawda?
A tak przy okazji bardzo podoba mi się określenie 'DWUPAK' :-) mojemu mężowi chyba też bo od jakiegoś czasu rzadko kiedy zwraca się do mnie inaczej niż właśnie 'Dwupaczek' :rofl2:
 
Witam i ja nieśmialo sie dopisuję dwa dni temu zrobiłam test i co prawda blada ale była druga kreseczka. Czekam na wizytę u lekarza we czwartek wtedy będę pewna. Dodam jeszcze że mam już córeczkę Zosię która ma już 7,5 roku.;-)
 
Witaj Elunia!
Mam nadzieję, że jako doświadczona mamusia będziesz od czasu do czasu pocieszać i uspokajać spanikowane 'nówki sztuki' w tym temacie :-)
 
Witaj Elunia :-) i czekamy na wieści po ginku.
Właśnie robię pizzę...mam taką ochotę mniiiiiaaaaam
 
Goteczka mnie też podoba się określenie dwupak, dużo bardziej niż ciężarówka;-).

Elunia witamy. Córcia już wie??
 
Elunia9991 Witamy na forum lipcówek i trzymam kciuki za powodzenie 2 kreseczek!!!;-)

goteczka określenie DWUPAK jest świetne :-)
Mój mąż juz nie pyta jak się czujesz, tylko Jak się czujecie Kochanie? A to pięknie brzmi w takich okolicznościach....:happy2:
 
Iwon3004, goteczka, Magduska, dziekuje za miłe przyjęcie:-)

Sam jeszcze coruś mój nic nie wie poza nami czyli mamusią i tatusiem dzidzi nie wie nikt. Raz że troszkę żeby nie zapeszyć a dwa dlatego że chcemy powiedzieć podczas Wigilii taki dodatkowy prezent dla rodzinki:;-)
 
reklama
a ja dzisiaj już chyba rozumiem dlaczego moja lekarka mówiła mi, żeby nie jeść chleba tylko wszystko to co jest 'do chleba'.
Dziś postanowiłam zrobić sobie 'dzień dziecka' na śniadanie zjadłam kromeczkę, kromeczkę w pracy i teraz mam takie wzdęcie, że czuję się jak wielki obolały balon!!!!
PANI DOKTOR!!! PUBLICZNIE OBIECUJĘ ŻE JUŻ ZAWSZE BĘDĘ SIĘ SŁUCHAĆ!!!!:baffled:
 
Do góry