reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Ja sie testów strasznie bałam, bo niektórych rzeczy nie mogłam pojąć, z tymi śwatłami ale z pierwsza pomocą, myliło mi sie to strasznie, ale na egzaminie na szczescie miałam same proste
 
nom VERCIK MASZ NIESPODZIEWAJKE!!:tak::-)

oJ testy podchwytliwe,ale niektórzy naprawde matoły były,jak sobie przypomne taka dziewczyna -kobieta jak jej podpowiadałam miała dobrze u instr. ,a na głównych testach poległa!! chyba ponad 10 byków miała:szok:!

 
Fifi wygląda bardzo poważnie na tym zdjęciu, a nie jak na 8 miesięcznego Szkraba, Ale chyba on to też taki mały rozrabiaka jak Oliwia?;-);-)

Ja testów się nie bałam, bo wkułąm każde pytanie, tak długo siedziałam nad tym że znałam wszystkie

No nic dziewczynki, ja uciekam do łóżka, papaśku, może rano poczytam co tam w nocy naskrobałyście ;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
No u nas jest taki jedne as..
po kazdym temacie mamy robione testy..oczywscie wszystko jest na slajdach itd..
i on za kazdym razem zaznaczal odpowiedz jedna a druga zaznaczona jej zaprzeczala..jak sie instruktorka pytala dlaczego to nie umial wytlumaczyc..
dziewny zakrecony chlopak..swoj swiat i tyle..

kurcze wiem, ze musze przy tym przysiasc ale nie ma kiedy..

Jutro ide na kontrole z malym, mam nadzieje, ze wszystko bedie juz dobrze

No i przez to z wami dlugo nie posiedze...:sorry2:
 
Miłej Nocki Kamilko i Oliwka niech śpi do rana:tak::tak::tak:
No a Fifi mały rozrabiacz się robi:-) ale mi sie podoba bo jest żywo i wesoło;-)
pani położna mi mówiła jak miał tydzien ,że to bedzie żywotne dziecko, i się sprawdza...
 
Do mnie ostatnio lekarka, ze mam go trzymac bo zaraz jej wypadnie z rak..zeby my osluchac pluc od strony plecow musial siedziec, bo nie chciallezec na brzuchu..

Wkoncu wzial sie za szarpanie zaluzji pionowych i w tym momencie weszla pielegniarka spojrzala sie na Roberta a lekara odparla "zywe srebro" hahaha..i ja mam tak caly czas...

np. dzisiaj wspial sie na 2 pulke w kuchni..mniej wiecej tak jak stoi i wysypal psu pol opakowania karmy..a zostawilam do w pokojuna 10 sekund
 
Oj te nasze dzieci pomysłowe,
ja kupiłam dzis takie coś co sie wkłada do kontaktów, bo one bardzo go onteresują, no ale nie ma co się dziwic w ońcu chrzestny to elektryk,heheh:tak:
 
reklama
Dobranoc JUstys..
Madziu ja tez juz chyba lece bo padam na twarz ostatnio..moze jak wkoncu sobie wezme bezprzewodowy interenet to bede miec wiecej czasu na nocne pisanie a narazie siedze u brata w pokoju i mi jeczy, ze mam juz konczyc..
 
Ostatnia edycja:
Do góry