reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Dziewczyny odpowiem wieczorem na wszystko ale teraz mam pytanko. Przenosze Jasia do swojego pokoju hmmm i nie wiem czy zrobić to tak naturalnie? Tampołożyć go spać i tyle czy to trzeba jakoś szczególnie??

Dzisiaj mam dzień sprzątania więc odpisze na wszystko wieczorem ;*
 
Maylah, Aga- ja się też uczyłam francuskiego. I strasznie nie lubiłam tego języka, dopóki nie pojechałam do Paryża. Od tamtej pory kocham wszystko co jest związane z Francją:tak: I w rok tak przysiadłam do francuskiego, że zdałam maturę na 5. Ale teraz już wszystko mi wyleciało z głowy. Chciałam w ciąży się uczyć francuskiego, ale czasu mi brakło;-) Może teraz z Matim zacznę:-D Moim marzeniem jest jechać w najbliższe albo następne wakacje do Francji. Maylah znasz jakieś ciekawe miejsca?

A ja chcę teraz dziewczynkę... albo chłopca :-D Obojętnie. I tak chciałabym mieć więcej dzieci niż 2, więc jest szansa, że będzie przynajmniej jedna dziewczynka:tak: Za to mój M. nie chce o tym słyszeć... przynajmniej na razie. Mateuszka też nie planowaliśmy. Ja bardzo chciałam, mój M. twierdził, że jeszcze nie jest gotowy. A wyszło jak wyszło i jest super. Więc drugiego pewnie też nie będziemy planować, tylko się po prostu stanie;-) Mam taką nadzieję. I mój M. nie będzie miał wyjścia jak tylko się cieszyć:-D
 
Olcia to u ciebie nie ma nacisku na ilosc maluszkow..u mnie za to moj P chce miec 5 :szok::szok::szok: nie wiem czy podolam takiej liczbie..juz planuje ze w pazdzierniku lub listopadzie mam byc w ciazy zeby tez sie urodzilo malenstwo na lato...:baffled::baffled::baffled: a ja chce poczekac jak maly bedzie mial tak z 2 -2,5 roku
 
reklama
Do góry