reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Alusia8989 nie martw sie wszystko bedzie dobrze. Ten lekarz nie wiedzial co mowi a moze :no:dowidzi. Jezeli twoj ginekolog mowi ci ze wszystko ok to tak musi byc...zobaczysz w poniedzialek ci to potwierdzi...:tak::tak::tak:
 
reklama
Chyba wszystkie mamy problem z dzieciakami i nocami... Mój Jasiek dzisiaj w nocy stękał ... masakra praktycznie od 1 do 5 nie spałam ani minutki i teraz lece z nóg a dzisiaj go przenosimy do jego pokoju hmmm może to coś pomoże??

A i byłam dzisiaj u lekarza i jestem totalnie zdołowana ... :(( szyjka zamknięta i niby wsio ok ale ... właśnie głupie ALE ... główka niesymetryczna i złe przepływy i jest za mała ok16 tyg ... brzuszek ok .... nóżki niby jedna dłuższa druga krótsza .... ;(( ;(( jestem kompletnie zdołowana ...
ale to byłam u ginekologa ktory ma hmmm ... z 65lati potem dzwonilam do swojego to niby powiedział że on 2 tygodnie temu nic takiego nie zauważył więc mam się nie martwić bo pewnie jest wsio ok.... wizyte u niego mam w poniedziałek ... i sama nie wiem co mam myśleć ;((

KOCHANA !! nic nie martw sie na zapas!! mi mowili i to ponoc dobrzy lekarze ze jest maly za maly i ze po porodzie bedzie wazyl gora 2,5 kilo! pamietacie napewno jak wam to pisalam i sie martwilam...a jak urodzilam to mial prawie 4 kilo!! nie wierz temu co slyszalas i idz jeszcze raz do mlodszego :tak::tak: jonathan patrzy mi na monitor i sie smieje...wyczuwa pewnie ze ciocia z bb bedzie miala mala kruszynke :-):-D;-);-)
 
Ostatnia edycja:
Alusia nie przejmuj się , ten lekarz ma pewnie jakiś kiepski sprzęt i pewnie ślepy na dodatek jest. Mi tez zawsze wychodzilo, ze wg główki jest młodszy od nóżek o 2 tg. a mały ma po prostu długie nogi, ( ale to śmiesznie brzmi):-D:-D
BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!!!
 
witamy sie i my
juz po ostatnim szczepieniu, nareszcie bo juz bylo przekladane pare razy bo Mari byla chora. Wogole nie plakala a kuli ja 3 razy, tylko patrzyla na mnie z takim wzrokiem ze mi sie plakac chcialo. Zjadla dzis mango i usnela. mam chociaz chwilke dla siebie.
Nie wychodzimy na spacer, trzeba obiad zrobic,hmmm chyba zrobie fajitas bo mam piersi z kurczaka i papryke wiec pasi.
ja nie mam prezentow na dzien dziadka i babci:baffled: chyba podobnie jak vercik zloze zyczenia przez skypa bo wyslac paczke nie mam kiedy i zanim dojdzie....
Alusia ja mysle podobnie jak dziewczyny, nie martw sie bedzie dobrze, w poniedzialek napewno uslyszysz ze jest ok.
 
Jonathan tez byl dzielny na szczepieniu...dumne z nas mamusie :tak::tak:
 

Załączniki

  • DSC05281.jpg
    DSC05281.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 34
Agnieszka ale Jonathan ma piękne włoski :szok::szok::szok::szok: chyba pierwszy lipcowy z takimi czarnymi długimi kudełkami :-) czy jakieś inne lipczątko też ma takie?

Mój Adam też ma długie (miałby gdybym go już 2 razy z nożyczkami nie dorwała), ale nie takie czarne!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje za pocieszenie dziewczyny ... ;) Kurcze wszystko nagle się wali :( jakiś pech mnie prześladuje ... Zaczynam się bać , za dużo tego ...
A Aga naprawde śliczne włoski ;)) ;)) no jeszcze mała Małgorzatka ma takie długie włoski ;)) ;))Jasio też ma ale raczej ciemny bląd wiec ich nie widać ;))
 
A wiecie jaki z tym ''kogutem '' na jego glowce klopot?? nie da sie inaczej uczesac tylko tak stoja...chyba ze po kapaniu je uklepie to sie jakos na drugi dzien trzymaja :-D:-D:-D
Juz myslalam zeby je troche podciac,tzn sciac tego koguta :tak::tak::tak:
 
A Zosia nadal łysiol:-D, choc chyba troszke "ruszyło":tak:wreszcie.

Alu nie martw sie. Jeszcze sie wszystko poukłada, zobaczysz.

P1080185a.jpg P1080188.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki Dziewczynki za pomoc w rozszyfrowaniu zielonej kupy. To była kaszka ryżowa właśnie z Nestle. To może rzeczywiście przez żelazo:confused: Ale najważniejsze, że nic go nie boli. Maylah podejrzewam skazę, bo jak ja zjem coś z nabiału to mu się robi miejscami taka sucha skórka na policzkach, łokciach i udach.

Alusia- nie martw się, ten lekarz na pewno się pomylił. Mi lekarka za to mówiła, że mały ma za dużą główkę. I też się strasznie bałam. I to była bzdura. Będzie dobrze, nie martw się teraz niczym, tylko odpoczywaj.

Oj, widzę, że prawie wszystkie dzieciaczki mają problemy ze snem. U nas jedna noc lepsza, druga gorsza. A wcześniej spał idealnie. Budził się dopiero 6-7 rano. A teraz różnie to bywa.

A myślałam, że dłużej tu posiedzę. Ale moje dziecię właśnie się obudziło... I kupę ciśnie:szok:
 
Do góry