reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Aniu, wyśpij się kochana i pamiętaj,że jesteśmy tu właśnie po to by móc sie wygadać i wysłuchać i wiele z nas przeszło przez to , co Ty teraz przechodzisz, itym bardziej nam przykro, i jestesmy z Tobą .

A ja dziś jak szłam kąpać Filipa, to zauważyłam na brzuszku dwa takie znaczki, jakby go cos ugryzlo, normalnie, jakby komar, albo pająk? Ale jaki i kiedy to nie wiem, jak pod bluzką? A rano tego nie miał, wiec nie wiem,nic dzis nowego nie jadł, w ogóle teraz znowu ograniczam jego jedzonko, bo nie wiem czy te krostki na policzkach, to od jedzenia, czy taka
ma nature
 
Witam Was Kochane Cioteczki

..........To przykre czytac takie wieści tutaj :-:)-:)-:)-:)-:)-(
Jestem z Tobą Aniu :tak::tak: Też przez to przechodziłam w 7tc :-( I też wiem co to znaczy stracic takie Maleństwo, ale cieszę się że jesteś taka dzielna i tak trzymaj, Twoja Dzidzia przyjdzie na Świat, ale w innym czasie, moja Mała królewna nie przyszła na Świat w kwietniu, tylko w czerwcu :tak::tak: Trzymaj się kochana, bo Zosieńka najważniejsza :tak:

A moja Mała marudna strasznie, teraz muszę ją usypiac od kilku dni u mnie w łóżku, a potem ją przenoszę do łóżeczka, zęby u góry chyba idą, teraz śpi, zasnęła koło 21, a ok 22 znowu ją usypiałam

Mayla kupiłam nan ha tak jak poradziłaś i narazie jest w miare dobrze, w miare bo na brwi ma małe zaczerwienienie, ale byc może to nie od mleka, oby, bo ono jej smakuje, to nie to co bebilon pepti, okropne jest. Wypiła już od wczoraj 4 butle po 120 i 3 razy kaszkę ryżową na tym mleku więc gdyby coś miałoby byc nie tak to chyba by ją bardziej wysypało.
 
Kamlotka,mam nadzieje,że Oliwce bedzie pasowac to mleczko, zaczerwienienie moze miec od podrapania, powiem Ci ze ja przeszłam a ten nutramigen, a on jest OKROPNY!!!! ale Filipowi od razu przypasował :baffled:
Mój Filip odziwo zasnął, ale tez z tatusiem na lóżku, bawił się i nagle zasnął ze zmeczenia chyba:-D
 
Ale Ty chyba zmęczona nie jesteś???????? Ja też nie, wieczorami do wczoraj mnie nie było bo Sylwka odsypiałam :-D:-D Ale już odespałam. Wczoraj siedziałam do 1, a jak chciałam iśc spac to Mała się obudziła i walczyłam żeby ją uspac do 2 :confused::baffled:
 
no ja jakoś zmęczona jestem najbardziej rano po spaniu, potem im później tym więcej mam energii:-)
Np. za jakaś godzine mam zamiar sie zabrac za przygotowywanie sprawdzianu na jutro w ciszy i spokoju.
Ejjj mój Filip się dziś o 4 rano obudził i tak płakał nie wiemczemu, e koncu koło 5 usnął, ale w dzien tez troszke marudził, moze wtedy w nocy go to świnstwo ugryzło:baffled:
 
Myślisz że to jakieś małe chodzace świństwo??:baffled::baffled: A myślałam że te paskudztwa wszystkie wymroziło albo że przynajmniej śpią ;-);-) A może się zadrapał? No nie wiem, do jutra pewnie nie będzie śladu po tym :tak:

A ja tak rozglądam się na allegro, ale właściwie sama nie wiem czego szukam
 
...też siedzę na allegro...dziś wylicytowałam dla Małża kamzelkę:-D...
Dobranoc Babeczki....jakoś senek do mnie idzie...a Wy kobitki do swoich się tulić a nie:nerd:...mój dopiero ok 4tej wsunie się pod kołderkę zmarznięty:baffled:
 
reklama
Do góry