reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:chyba nam się telewizor zepsuł, bo w ogole obraz na kineskopie się nie wyświetla,:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kurcze nie to,że i tak kasy mało, to zawsze coś dodatkowego wyskoczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mój M mówił, że raczej naprawiać się go już nie będzie opłacało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no ale zobaczymy co powie po powrocie do domu jak już zobaczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ciekawe co tam z naszą Anią??
 
reklama
No i gdzie ta nasza Ania?! już 12 a jej wciąż nie ma :-(

Adam zasnął, Tomasz podjada ostatnie pierniki z choinki. Muszę wysłać mężulkowi listę zakupów. Dziś może będzie szybciej w domku :)
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie
Aniu napewno bedzie wszystko dobrze z malenstwem, a co do mleka modyfikowanego to moj Oskar tez bardzo dobrze akceptuje nan1 ale te zwykle.
Olcia te szmery w serduszku nie musza oznaczac czegos strasznego, ja tez mam od urodzenia i sobie spokojnie bez zadnych objawow ani lekarstw zyje.
Agnieszka24 tak mi przykro ze z tescik wyszedl negatywny, napewno nastepnym razem sie uda, albo najlepiej pare dni odczekac i powtorzyc test
u nas dzisiaj mroźno -10, no i zapraszam na kawke i oponki, rano dzisiaj zrobilam. co do "starajacych lub bojacych sie" ciazy B ominelo:-).
 
Aniu, na pewno wszystko będzie dobrze, ja też krwawiłam na poczaku ciąży, modlę się za Ciebie i Twoje maleństwo!!!! Daj nam znać szybciutko ja będziesz w domku. Oj maly znowu się drze
 
Zaglądam co chwile i ciągle żadnych wieści :no:

Aniu mam nadzieję, że przy okazji nie poszłaś na 5 godzinny spacer z Zosią albo na zkupy i nas tu w niewiedzy zostawiłaś...
 
Aniu Aniu hop hop! Mi sie juz calkiem nerwy udzielily n vn nm bnmn hjh nb a ^<!!!!!!!!!
TO WSPARCIE OD Thomaska ktory ze mna co 2 min jest przy kompie
 
Zaglądam co chwile i ciągle żadnych wieści :no:

Aniu mam nadzieję, że przy okazji nie poszłaś na 5 godzinny spacer z Zosią albo na zkupy i nas tu w niewiedzy zostawiłaś...

Ja też co chwilkę zaglądam i patrzę czy sa jakieś wieści od Ani
mam nadzieję Ewo, ze z tym spacerkiem masz rację
 
kurcze zaglądam a tu nadal nic. Oby z maleństwem Ani wszystko było dobrze.

A ja dziś sen miałam kurde że jestem w ciąży z chłopcem. M się ucieszył jak mu opowiedziałam i mówi widzisz poczytaj jeszcze bb i może coś podziałamy:confused:
Wczoraj mi koleżanka napisała (z pracy) że jest z 3 w ciąży , nieplanowała ale się cieszy choć w domu ma 12letnia i 14 miesieczną córkę. Pewnie stąd ten sen.

No a my po spacerku, godzinka może nieco dłużej, poźniej małą na balkon w gondoli wystawiłam a sama za obiadek się wzięłam. M zrobił kuraka i pyszną surówke, choć ja przed wyjściem ugotowałam rosół. Najwyraźniej stwierdził że zupką z makaronem się nie naje i w pracy padnie z głodu :-D
Teraz popracuję chwilę i może wieczorkiem nie będę już musiała .

adudz u mnie w piwnicy stoi tv nieużywany bo nie ma gdzie go postawić:-D
 
reklama
Do góry