reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

mniam mniam, ja chetnie bym takiego pulpecika zjadla a nawet ze trzy:)) dostane tyle? moge przyniesc moj rosolek (nic wiecej niestety dzisiaj nie gotowalam)
aga szkoda, bylam prawie pewna ze jestes w ciazy. Ale tak jak ewa mowila moze lepiej jak zrobisz sobie test rano. ja juz dzisiaj pisalam ze pierwszy test jaki robilam wyszedl mi negatywny a bylam w ciazy i nie zrobilam go za wczesnie, bo okres spoznial mi sie wtedy 3 dni. nie chce ci robic znowu nadziei ale moze warto znowu wygonic dana do apteki w ramach przerwy w malowaniu:)ty tez masz nowe mieszkanko? i jak duzo brakuje do wykonczenia. u nas niestety duzo. czekamy na bonus mezusia z dalsza robota:)
nie wiem jak u was ale u nas pogoda sliczna. nie jest bardzo zimno, za to jest bialo i swieci slonko. cudo. mala dosypia wlasnie po spacerku
 
reklama
U nas zimno, słonko cały dzień za chmurami, czyli pogoda bleeeeeeeeeee-paskudna.
Ja sie caly czas martwie tym karmieniem. Zosia mi dzisiaj cały dzień wisi na cycku-czyli pewnie sie nie najada:-( Więc chyba jednak to mleczko modyfokowane pojdzie w ruch. Myslę o NAN. Jakie macie doświadczenia z tym mleczkiem? A moze lepszy Bebilon?
 
Hej dziewczyny

jesli chodzi o mieszkanko to my mamy tylko zrobione 2 pokoje znaczy sie odrestałrowane bo na tyle mielismy tylko kase,zbieramy czyli oszczedzamy nadal i moze za rok uda nam sie zrobic dalszy remont czyli kuchnia i łazienka,marzy nam sie anex kuchenny....połaczony z pokojem, mamy tylko 60m2 na 2 pietrze w bloku.....
juz nie moge sie doczekac jak bedziemy użadzać mieszkanko:-):-):-)
 
U nas zimno, słonko cały dzień za chmurami, czyli pogoda bleeeeeeeeeee-paskudna.
Ja sie caly czas martwie tym karmieniem. Zosia mi dzisiaj cały dzień wisi na cycku-czyli pewnie sie nie najada:-( Więc chyba jednak to mleczko modyfokowane pojdzie w ruch. Myslę o NAN. Jakie macie doświadczenia z tym mleczkiem? A moze lepszy Bebilon?


Ja uzywam nan1 zwykła ale tylko na noc żeby miec pewnosc że zjadła ładnie zageszczam jeszcze kleikiem ryzowym,jesli chodzi o dlugosc snu to nic przez mleczko zageszczone sie nie zmieniło nadal budzi sie o 12, 3,5,8 pomyka cyca i przysypia...
Wybrałam nan bo moja siostra cioteczna karmiła bebilonem i jej Krzysio miał bóle brzuszka wiec podawała mu nan i było wszystko ok.Dlatego wybrałam nana ale zwykłego:-)
 
Daisy wiem, że łatwo mi mówić, ale skoro wiesz, że jest najedzona i to sporo to może w nocy spróbuj małej podać jedynie wodę do picia. Może stwierdzi, że dla zwykłej wody nie ma co się budzić i będzie spać dłużej :tak: Tak robiłam z Tomkiem i działało, do czasu aż zaczął się budzić z powodu ząbków :-(
 
Dziewczyny podziwiam :-) JA chyba nie zdecydowalabym sie na kolejne dziecko... jeszcze nie teraz. Balabym sie, ze sobie nie poradze.... Naprawde jestescie dzielne :tak: Gratulacje!
to chyba jakas 'plaga' :-D najpierw Alusia, teraz Ania, Aga tez sie stara.... chyba zim no Wam w zimowe wieczory :-D;-)
Oby 'to' nie bylo zarazliwe :-D

u nas tez pogoda sliczna... troche padalo, ale jest pieknie. Jednak spacer nas ominal. Maly mial dzis m.in drzemke prawie 3h :szok: Takie zdarzaly mu sie tylko po spacerku.

niestety wciaz walczymy z katarem, mimo stsowania fridy, kropelek, wody morskiej i wciaz walczymy z krostkami wokol ustecek:confused:
coz...

co do remontow... my tez jestesmy w trakcie, mamy 2-pokojowe mieszkanie, lazienka, kuchnia i przedpokoj. Narazie jestesmy na etapie 1pokoju i rowizorycznej lazienki. Na szczescie mame mam pietro wyzej i na kchni jestesmy u niej. Wszystko w swoim czasie.

ooo Maly wlasnie sie obudzil z kolejnej drzemki. Pa
 
Ostatnia edycja:
Alusia, Ania, Aga... czy jest jeszcze jakaś na A?? :-D Przepraszam czy to idzie alfabetycznie? Zaraz B się zacznie... byle za szybko do E nie doszło ;-)
 
Daisy wiem, że łatwo mi mówić, ale skoro wiesz, że jest najedzona i to sporo to może w nocy spróbuj małej podać jedynie wodę do picia. Może stwierdzi, że dla zwykłej wody nie ma co się budzić i będzie spać dłużej :tak: Tak robiłam z Tomkiem i działało, do czasu aż zaczął się budzić z powodu ząbków :-(


Jak budzi się o 12 w nocy to daje cycka a jak o 3,5,6 to podaje smoka ale musze sprobowac podac wode o 12 zobaczymy....bo od 12 to juz spi ze mna bo podaje cyca i smoka..... i czekam na nastepna pobudke i dlatego zamiast spac to czuwam i sie nie wysypiam....
 
witajcie kobiałki;-)
Widzę, że tu jakas masowa produkcja, nie dość ze postów na forum to jeszcze "dorabiania" rodzeństwa dla lipczątek;-) Trzymam kciuki za wszytskie, które się starają (agnieszka?) i justysia Ty rób test! Przeciez chcesz mieć trzecie, a to ze tak szybko to nic. Z dwójką dajesz rade to i trzecie male nie zaszkdzi:-D
Ja niedługo tez bede miala nastepne ( w sensie psiaka) Juz sie nie moge doczekać:-) Już nawet imie ma wymyslone:-D Oczywiscie w porozumieniu z Natalcią, bo jakos tak sie o psa swojego upomina (wiem ze jeszcze troche mala, zeby to w pelni zrozumiec, ale moze sie przestanie z kuzynem o psy kłócić). Rase zresztą tez Nati wybierała :-D(pomiędzy husky a golden retrieverem). Byle do niedzieli i bedzie nas wiecej:tak::-)
A Szymciowi pokazały się zębiska.:-) Tzn pod palcem jeszcze ich nie czuć, ale iwdac ze ma dziury w dziąsłach. Dwie dolne jedyneczki na raz się pchają;-)

dmuchawiec nan1 uzywalam przy Natalii, bardzo jej smakowalo, nigdy nie probowalam innego, bop zadnych klopotów nie bylo. Za to przy szymku uzywalam na początku Enfamil Premium, ale drogie strasznie jest, wiec sie przerzucilismy z biedy na Bebiko;-) Pozniej żeby nie bylo ze jestem wyrodną matką i daje dziecku najtansze jedzenie spróbowałam Bebilonu, ale mial przy nim problemy z wypróżnianiem, więc jednak wróciłam do starego dobrego Bebiko, ktore mu bardzo podpasło. Ostatnio nie mialam pod ręką bebiko1, wiec dalam mu Nan2, bo kiedys dostalam kilka opakowan i tez mu nic nie było:tak:
 
reklama
Do góry