reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

po pierwsze - WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU, OBY POSTANOWIENIA ZOSTALY ZREALIZOWANE, DUZO ZDROWKA DLA WAS I MALENSTW

po drugie - POMOZCIE Moj maluszek ma wokol ust wszystko w krostkach. To pewnie od tych raczek, ktore naietnie wklada do buzki Czyalam, zeby smarowac kremem, ale nic daje. Okropnie to wyglada.

po trzecie - Maly ma straszny katarek Nie zawsze Kilka razy w ciagu dnia.
Bylismy u lekarza, ale maly ma tylko zaczerwienione gardelko. Zapisala nam pediatra wit.C, kropelki, cos na przeziebienie i tantum verde. Bede musialaznow sie wyb rac pod koniec tyg, sprawdzic czy cos sie nie rozwinelo.
Na katarek stosujemy wode morska, Nasivin, fride, masc majerankowa.. ale powiem Wam, ze strasznie trudne to jest, zwlaszcza kropelki i frida Musze robic to na sile, bo maly tak tego nie lubie, tak sie wierci... ze ciezko mu cokolwiek wkropic.
Mam troche wyrzuty sumienia, ze mjusze uzywac jakby przemocy.... ale przeciez to dla jego dobra. :-(


no nic.... milego weekendu.

Ja bym zrezygnowala z fridy (ja nawet jej nie mam w domu , ani gruszki do nosa) To co nam polecila pediatra jakby mala dostala kataru to sol fizjlogiczna, ewentualnie morska. Kilka kropelek zapuscic do noska i od razu koniecznie dziecko a brzuszek polozyc!! Wtedy katarek ladnie wychodzi. Jak najwiecej klasc przy katarku malucha na brzuszek. Moze sprobuj. Moze pomoze???



ANNIE22- moja w nocy cyca je co 3h,4h, jak ie doje to czesciej. jednak plus jest aki,ze je na spiocha. Zjada i spi dalej. Mam wrazenie,ze ona w nocy wiecej je niz w dzien. A co do kapieli to kapie jak tyle ile Lena ma ochote , no i dopoki woda nie ejst za zimna. Raz to jets kilka minut, drugi raz 10-15min. Tylko ja jej nie kapie codziennie!!

DMUCHAWIEC - gratulacje!!!!!!!!!!!!!! jejku jak ja Ci zazdrosze. ja gybym miala normalnego losia to bym tez juz chciala byc w ciazy:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dmuchawiec WOW :-) Gratulacje z calego serduszka, to dzisiaj chyba swietujecie :) Ja od wczoraj o Was mysle a mojemu sie chyba udzielilo bo sie obudzil o 4, snilo mu sie ze bylam w 8-miesiacu i mialam termin na marzec, pozniej juz zasnac nie umial ;-) Potem mu powiedzialam ze to inna Ania jest w ciazy, przylacza sie do gratulacji :-)

Beata82 to chyba jedziemy na tym samym wozku, moj tez przed tem ten pierwszy sen mial dluzszy (3-4 godziny) a teraz juz niekoniecznie... Ale teraz wiem ze nie jestem sama :-)

Stopi ja tez mam takie wrazenie, ze on w nocy je wiecej, chyba sie mu maly glodek wlacza :-) Wczesniej tez jadl tylko na spiocha, teraz juz niestety ma czasem problemy z zasnieciem.
 
AAaaaaaniu GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale fajnie Zosia będzie miała braciszka!!!!!!!!! A mężus jak zareagował? pewnie się cieszy tak jak TY. Dbaj o siebie kochana!!!!:-):-)
Ewciu masz racje, od jutra na pewno większy ruch się zrobi na forum, w końcu
Dominika życzę dużo siły, :-Dwiem że powrót na pewno będzie ciężki,ale czasem tak jest że nie ma wyjścia, i nic nie poradzimy, ważne żeby spędzać potem po pracy jak najwięcej czasu z dzieckiem, będzie dobrze!!!!! Ja też robie znowu brzuszki :-)
Baetko Z, jak byśmy mogły o Tobie i o Marisce zapomniec!! NIGDY
Czekamy na Ciebie:-)
Napisze pozniej co u nas, bo mały wzywa:baffled:
 
Cześć Kochane!:-D:-D:-D
Dzięki za wszystkie Wasze ciepłe słówka. Ciesze się, że mogłam sięz Wami podzielić taką wiadomością:tak:
Mąż się bardzo cieszy, ja też, ale narazie jestem w szoku:szok:

Napisze więcej jutro.
Trzymajcie się cieplutko!
 
Kochany Dmuchawcu gratuluję!!!!!!!! czekam na obiadek i przyszlam zobaczyc jak tam,ale podswiadomie wiedzialam ze bedą 2 kreski!!!!!
z tego wszystkiego w nocy mi sie snilo,że urodzilam teraz i mialam już kacpra i lekarz mi powiedzial ze to jest Dominika, i w ogole mieszkalam jakos nad morzem i musialam pić wodę z morza,żeby miec dobry pokarm:-D:-D:-D Boże co to za sny, Jeszcze raz gratuluje, ide nakladać już obiadek i jdedziemy do tesciów,milej niedzieli!!!
 
dmuchawiec - zycze duzo zdrowka - bo teraz najwazniejsze no i hmm ciesze sie z toba choc ja bym sie nie zdecydowala tak szybko na drugie dziecko , kolejny rok dluzej wpieluchach szczpeiniach itd !
my myslimy za 2-3 lata o siostre dla natka sie starac ;>
 
Mam mały zamiar od poniedzialku przez max 5 dni, ale mysle,że wytrzymam 2/3dni zamierzam zrobić sobie głodówke.Czyli zamiast jeść bede piła tylko wodę lub jakies herbaty oczywiscie bez cukru. Jak bede już bardzi głodna to bede jadla n.p ziarnka słonecznika,dyni lub otręby, a jak już bede baaaaardzo głodna to ewentualnie jabłko czy jakiś owoc lub warzywo. Zobaczymy jak beddzie mam nadzieje,że przy tym schudne jakies 2-3kg plus zmniejsze sobie zoładek i po tym mam zamiar odyżywiać się lepiej tzn, bez słodyczy,zero cukru,zero fast foodów, chipsów itd, oraz najpozniej jeść o 19.00 któraś z mam się przyłacza ???:-pwkońcu w grupie rażniej.

ja sie podpinam do dietki i odchudzania a tesciow współczuje - choc i ja mam przerąbanych grrr teściu znośny ale tesciowa ;/no coz nie bede pisac bo to i tak nic nie da ona sie nie zmieni ale grunt ze po 7 miejsach powiedziala ze ma wnuka :tak::szok: a tak to dziecko mojego syna i jego narzeczonej :szok::baffled::cool:fajna nie :>
 
Aniu GRATULUJE!!!!!!!! Dużo zdrówka, bo szczęścia to macie już aż nadto :-p:-D:-) Pamiętam jak zrobiliśmy test i wyszły dwie kreski przy Adaśku. Tomek był jaknajbardziej planowany. W drugim miesiącu już nam się udało. Natomiast Adama się nie spodziewaliśmy. Kiedyś planowaliśmy drugą dzidzię... i to nawet tak po dwóch latach. Ale wiadomo... sytuacja finansowa, brak czasu, więc odkładaliśmy decyzję o tym drugim dzieciaczku. Na początku był szok :szok: potem jakaś obawa... bałam się, że nie pokocham Adasia tak jak Tomcia... ale teraz wiem, że się bardzo bardzo bardzo myliłam (właśnie się popłakałam :-D:sorry2::cool2::-p)...

Kasiu, a co do tego, że rok dłużej w pieluchach, to moim zdaniem lepiej rok niż 2 lub 3 jak napisałaś... bo ledwo pierwsze wyjdzie z pieluch to następne się pojawi i w tych pieluchach będziesz w sumie 5 lat. Wiem to z autopsji, bo Tomcia w lecie oduczaliśmy i jak się udało to urodził się Adaś i znów pieluchy :tak: A Ania będzie miała fajnie, bo razem na nocnik będą siadać. W takim układzie to drugie dziecię zawsze szybciej robi siusiu do nocnika :-)
 
ja tez skladam ogromne gratulacje dmuchawcowi! zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka! ahhh ja tez chce nastepna dzidzie:tak:
my z mezem planujemy nastepna ciaze na wrzesien, pazdziernik ....ale mi sie chce wczesniej:tak: najchetniej juz bym byla w ciazy. I tak jak Ewa pisze ze jak juz siedze w pieluchach to najlepiej nastepne a potem spokoj.
moj aniol teraz spi od dwoch dni marudna, hmmm a moze przez to ze tatus wyjechal:baffled: to jej pierwsza drzemka od rana:szok: caly czas tarla oczka ale spac ani myslala, no ale zjadla zupke, mamusia zanucila kolysanke do uszka i poszla spac.
dzis spacerek zaliczony, taki pol godzinny po -7 na dworze.
maylah milo to slyszec:-):tak:
 
reklama
Ojej, ja następną dzidzie planuje za kilka lat, jak już będziemy mieli swoj domek, bo narazie w jednym pokoju juz mamy ciasno, ale jak by się dzidzia miała pojawic, to pewnie poradzilibyśmy sobie jakoś, mi się zdaje że nic nie dzieje się bez przyczyny, więc jak ma być dzidzia , to będzie. A swoja drogą ciekawe ile w 2010 urodzi się naszych maluszków. Kto następny do robienia testu?
Buziaki, my zaaz bedziemy miec gości, normalnie ja mam juz dosć, bo wczoraj w gościach, dzis do nas, normalnie prawie przez ten tydzien non stop gdzies jestesmy, albo ktos u nas, a dupa rosnie, bo cały czas slodkie kusiiiiiiiii
,
 
Do góry