reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Znalazłam na allegro fajne spodenki ciążowe. Jakaś promocja bo za 19 zl. Chyba się na nie skuszę:-)

Matylda też coś o tym ostatnio czytałam. Podobno mają zaniechać nacinania podczas porodu. I oby tak się stało.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja też zaczęłam się rozglądać za 'ciążówkami' (mowa o spodniach oczywiście ;-)) - nawet wstąpiłam dziś do H&M ale... hmm.. 199 zł za takie zwykłe spodnie ciążowe - wydaje mi się lekko przesadzoną ceną - tym bardziej, że nie wiem na jak długo w takim rozmiarze wystarczą także również skorzystam z Allegro - patrzyłam i spokojnie za 1/3 tej ceny można kupić ;-)
 
Sam to fajno że masz już z głowy, mówisz nie taki szef straszny :-)
Witaj matylda i powodzonka u lekarza, ja idę w środę, pewnie mi kartę ciąży założy
Ja spodnie ciążowe mam z poprzedniej ciąży ale niestety a może (na szczęście) są za wielkie i mam nadzieję,że w nie jednak nie będę musiała wchodzić hehe. Kupiłam sobie na allegro eleganckie spodenki i ze 2 pary jeansow kupię ale też na pewno nie w sklepie normalnym bo przeginają z cenami. Ja to będę mieć problem w co się ubrać na siostry wesele w kwietniu bo to będzie 6 miesiąc :-)
 
Dziewczyny, mam problem.
Jak można sobie poradzić z dość mocnym bólem głowy??
Ostatnio coraz częściej męczę się z tą dolegliwością. Znacie może jakieś domowe sprawdzone sposoby??
 
Dziewczyny dzięki za rady bo przez ten kręgosłup to się chwilami ruszyć nie mogę. Ja ostatnio jak się ważyłam a to było jakiś tydzień temu to było 2 kg na plusie ale ja dalej ważę mniej niż 50 kg więc i tak chyba nie będzie tak źle;-) no i wszystko w brzuch idzie nigdzie indziej dlatego już tak widać. A u mnie już wszyscy wiedzą taka papla ze mnie nie mogłam się powstrzymać:-)
 
Ja przez ostatnie 3 tygodnie schudłam 2 kg, ale w normalnych spodniach mi ciasno (jednak brzuch i biodra rosną), więc kupiłam sobie spodnie ciążowe w Mothercare. Zapłaciłam 112 zł (trafiłam na obniżkę - 30 % i cena wydaje mi się w porządku, zwłaszcza, że jeans dobry gatunkowo i fajnie wyglądają). Ja mam usg w czwartek, a jutro pojadę zrobić badania: krew, mocz itd, bo jakoś dziwnie słaba jestem, nie wiem czy przez te mdłości i brak apetytu nie mam jakiejś anemii...Na szczęście z firmy mam wykupiony abonament w Medicoverze, więc tego typu badania są za darmo i jak się jest w ciąży, to nawet nie trzeba mieć skierowania...
 
Właśnie się zważyłam i jestem do przodu 1kg z lekką górką więc chyba nie jest źle, ale już się boję co będzie jak będę się chciała wcisnąć w normalne ubrania bo od tygodnia chodzę w dresie ;-) chyba w ramach przyzwyczajania się do świeżego powietrza skoczę na mały rekonesans ciążowych ubranek :-) na szczęście okazało się że mam bardzo blisko kilka takich sklepów m.in. z sieci Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe. - wygląda całkiem fajnie (też cenowo) i mają sklep internetowy
 
witam serdecznie wszystkie lipcowe kupele sorki serdecznie ze tak dlugo ni pisalam ale my pod koniec roku to mamy taki mlot z pacjentami ze szok. Pracuje w clinice physioterapy i massage wiec wszyscy chca wykorzystac swoje ubezpieczenia przed koncem roku wiem same wypelnienia papierowe ale szkoda gadac nie bede waz zanudzac. Czytam wasze posty ale naprawde nie mialam czasu na zaden aby sie wypowiedziec.Widze teraz piszecia o ciazowych ciuchacy, ja wam powiem z doswiadczenia aby zeczywiscie kupic sobie jedne ale porzadne spodnie juz od poczatku i przynajmniej bedziecie mialay spokuj na puzniej a z drugiej strony my kypujemy sobie pare ciuszkow z maternity store a reszta to large albo x-large z rzeczy normalnych bo ceny sa rzeczywiscie kosmiczne. U nas w canadzie para spodni zwyklych min. od 50 do 100 $ can.w ciazowych sklepach naprawde porazka.:szok:
A chcialam sie pochwalic juz jutro ide na pierwszy ultrasound (usg) 12 tygoni, troche sie obawiam czy wszystko bedzie wporzadku bo niestety bardzo chorowalam na poczatku ciazy najpierw grypa zoladkowa przez 3 tygonie a potem angina ale nic nie bralam staralam sie leczyc domowa apteczka.Zobaczymy jutro na ekranie najwazniejsze zeby bilo serduszko i baby mialo wszystkie koniczynki na miejscu hah.
Jak tylko dostanie zdjecie to dolacze aby sie pochwalic, no ale sie rozpidalam pozdrawiwamserdecznie wszystkie mamusie:-)
 
Antkowa dziękuję za odpowiedź w sprawie komputera. Z tym laptopem to wydaje mi się trochę dziwne, bo przecież wtedy sprzęt jest jeszcze bliżej niż zwykły komputer:confused:. U mnie w pracy wszystkie komputery i monitory są nowe, więc wydaje mi się, że powinno się to odbywać na zasadach zdrowego rozsądku. Jeżeli czuję, że potrzebuję odpocząć, to wyłączam i odpoczywam.

Dosia24 witaj.

Iwon3004 wiem o czym mówisz. Ja chciałam, żeby mi ogólna dała skierowanie na tsh. Okazało się, że owszem może, ale raz na rok. Taki ma limit na pacjenta:dry:.

Ja się od wczoraj czuję jak wieloryb. Waga mi się przez tydzień od wizyty u gina nie zmieniła, ale brzuch strasznie poszedł do przodu. Przybyło mi po cm w biodrach i pasie:baffled:. Aż się boję co to będzie dalej. W spodniach mi jeszcze na szczęście nie ciasno, ale chyba niedługo wyciągnę swoje ciążówki czasów córci.

Matylda1405 ja to mam mieszane uczucia co do nacinania. Chyba wole to niż, gdybym miała mocno pęknąć. Ja miałam super położną przy porodzie córki. Nastawienie było takie, że nacięcie będzie robić w ostateczności. Robiła mi masaże krocza, żeby łatwiej poszło, bolało jak cholera. Babeczka ostro się napracowała. Niestety drobnego nacięcia nie uniknęłam. Bardzo szybko mi się wszystko zagoiło.

Iwon3004 19 zł za spodnie ciążowe. Podziel się linkiem;-). Z bólem głowy nie wiem, niestety, jak sobie radzić.

Magduska a no nie taki szef straszny;-). Na szczęście.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry