reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

hej dziewczyny. Obiekt teściowej wyruszył z Małgorzatką na spacer i przemieszcza się w stronę Parku. W sumie ja lubię ale jak każda teściowa potrafi czasem wkurzyć...nieświadomie. I już jej się to udało.
Siedzę sobie z Małgorzatką a ona do małej...No to dziś śpimy razem. Ja sobie myślę - po moim trupie, chyba ją pogieło. Wieć jej mówię że to bez sensu bo mała się budzi tylko na cyca 2 razy w nocy i zasypia i to bez sensu by ona wstawała i ja bo to głupota (juz miałam dodać , że chyba, że sama jej da cyca) ale ugryzłam się w język. Pozatym przywiozła pyszne ciasto (mam takie jedno ulubione tortowe).
Ale jak czasem słyszę od innych kobiet jakie mają teściowe, to moja jest aniołkiem. Ale po :laugh2:narzekac trzeba:p

WITAM WSZYSTKIE NOWE MAMY LIPCOWE I WASZE DZIECIAKI:)
 
reklama
Witam się dziś po raz drugi:-)
U nas na dworku dziś całkiem ładnie, słoneczko wyjrzało zza chmurek, więc byłyśmy na dłuuuuuuugim spacerku, oczywiście w chuście, bo jakże by inaczej.

I muszę się pochwalić, bo cieszę:-D się jak dziecko - kupiłyśmy śliuczny różowiutki kombinezonik z grubego polarku z dodatkową ociepliną. Będzie jak znalazł na te nasze chłody, bo mieszkamy 100km od Suwałk i bywa u nas naprawdę zimno już. No i w sam raz do chusty, bo nic sie nie będzie zwijało:-D
To tyle chwalenia się.

Maylah nie ma w tym usypianiu nic godnego podziwu ,juz tu gdzies pisalam, ze wczesniej,zeby Zosie uspic musialam robic przysiady:-D.No i musiałam cos z tym zrobic. Jak narazie idzie wszystko w dobrym kierunku(tz. od pieciu dni nie zrobiłam ani jednego przysiadu:-D:-D:-D)

Miłego wieczorku zycze, Mamuski i miłego weekendu, bo pewnie jak zwykle nie bede miala kiedy siasc przy komputerze. Trzymajcie sie cieplutko!
 
Witam nowe mamusie :)

Basienka26_2009 ja tez dawalam malemu cyca po 5 minutach jak sie uspokoil. A moze chodzilo o rotaviusy? Wparwdzie nie wiem czy to prawda ale moze zeby dziecko nie zwrocilo tego od razu? Tak mi tylko wpadlo do glowy :sorry:

dziuuula na pocieszenie moja nocka wygladala dzisiaj tak: zasnal o 22:30 i pierwsza pobudka o 00:20, nastepne kolejno o 2:00, 3:40, 5:20 i o 6 byl juz calkiem wyspany wprost proporcjonalnie do mamy :-) Ehh tez nie wiem co mu sie porobilo, wczesniej pospal do tej 2-3 a teraz szok... Myslalam ze jest glodny ale wczoraj pojadl duzo przed snem i myslalam ze bedzie spal, wiec glupia czytalam ksiazke jeszcze do wpol do dwunastej :-D U nas tez norma ze maly o 5 max 6 zaczyna dzien, chodzi spac przed 22... Wiec sie wyzalilam i rozumie w pelni bo tez bez tej malej istotki sobie zycia nie wobrazam :-)
 
Witamy się i my i witamy nowe Mamusie :tak::tak::tak::tak::tak:

Was to dziewczyny ciezko sie nadrabia po nieobecnościach :-D:-D Czyli poprostu trzeba częściej do Was zaglądac, ale dałam radę :tak::tak:

Wam też tak nic się nie chce jak mi? :eek::eek: Bo ja to mam strasznego lenia, czy to ta pogoda taka przygnębiająca? Pewnie tak

Co do koloru kuchni, to jestem za czerwonym, ja mam pokój z czerwonymi dodatkami. Ściany beżowe, mimo że koleżanka projektantka polecała biały, ale jakoś się nie zdecydowałam. Widziałam jej projekt kuchni, kolory to biały, czerwony i meble w kolorze wenge. Super sprawa.

Pogoda na Pomorzu była dzisiaj bardzo ładna, tylko ten mój mądry M pojechał do pracy i przez przypadek zabrał tez i moje kluczyki od samochodu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A w nim trzymam wózek no i nie mogłam wyjśc z Małą :no: Bo zapasowych nie mamy :no::no::no: Tak więc siedzimy w domku, a teraz to już sie robi zimno:eek:

Myślałam że tylko ja zostałam z wypadającymi włosami, poprostu masakra jakaś :no::no::no: Są wszędzie, a najgorsze że Oliwia ciągle ma jakiś w rączkach, już nawet zaplatam w warkocz, ale i tak jakoś te małpy wyłaża. Kiedy to się skończy? Fryzjerka mnie przestraszyła że to może nawet trwac 1,5 roku :no::no::no::no: Słyszałam że picie pokrzywy wzmacnia włosy, ale jeszcze jakoś jej nie kupiłam. Pójde raz na spacer to może znajde gdzieś jeszcze pod płotem :-D:-D:-D:-D:-D

Dziewczynki, mam jeszcze pytanie. Co kupujecie swoim Maluszkom pod choinkę??? Będą mieli po ok pół roku, to chyba już mozna kupic coś ciekawego, tylko że ja nie mam pomysłu.
 
Witam wszystkie mamusie lipcowe:-)ja również jestem tu nowa i chciałabym się do was przyłączyć jeżeli można. Bianka urodziła się 8 lipca waga 3500 kg 59 cm długa:-) Generalnie jest grzecznym i pogodnym dzieckiem choć miewa też swoje humorki hi hi:-) pozdrawiam
 
Witam nowe mamusie!
Musimy być bardzo sympatyczne ,ze takie tłumy do nas ściągają!

A u nas pogoda nie najgorsza, nas tez odwiedziła dzisiaj teściowa , ja co prawda nie narzekam , bo jest spoko! wzięła małego na spacerek i po 15 minutach była z powrotem z dzieckiem na rękach i pustym wózkiem! Została cała w szoku , co ten maluch potrafi w wózku wyprawiać jak go ma dość!
Mało tego to on po całych dniach najlepiej by na rekach się nosił ,leży tylko rano i chwilke , potem jest tylko marudzenie i płacz! Mam nadzieje ,ze to te zęby, bo sama nie wiem jak to tłumaczyć!
 
[QUOTtE=willsonka;4481762]hej dziewczyny. Obiekt teściowej wyruszył z Małgorzatką na spacer i przemieszcza się w stronę Parku. W sumie ja lubię ale jak każda teściowa potrafi czasem wkurzyć...nieświadomie. I już jej się to udało.

:-D:-D:-DOBiekt:-D:-D:-D!!!jak jakieś ufo:-D:-D;-)!!
POmimo szaro -burych dni humorki dopisują mamusią widze.I dobrze :tak::tak:,cóż nam pozostało!!!


witam KOLEŻANKE !!!!

DEISY -jakoś dajemy rade.Stoi wiadro buraków do zrobienia i się doprosić mnie nie mogą:no::-p!!!
 
Witam nowe mamuśki i ich maleństwa :-)
a my dzis po wizycie u pediatry, Julka zdrowiutka, waga 5460, 63cm. Ale tak się rozkrzyczała na początku ze szok, chyba przez ten piątek 13:-D choć wyglądało to tak jakby się czegoś wystraszyła, a w nd to samo było jak moja babcia wzięła ją na ręce. Płakała ponad godzine i nic jej nie mogło uspokoić, w końcu przysnęła u taty . Ale za to babci jak było przykro, no ale co zrobić dziecko czasem ma prawo sie kogoś wystraszyć. A jeszcze jak babcia ma głos taki lekko pijacki to już wogóle:-D
 
reklama
witam mamuski stare i nowe...jak mnie kolano boli to sobie niewyobrażacie. nie umiem chodzic po schodach a wstawanie z kanapy to masakra. 4 lata temu miałam kontuzje na zawodach i teraz znowu sie odezwało, chyba od noszenia małego. Młody tylko rączki i rączki. Nie wiem ile km robie z nim dziennie, ale sporo..a on juz jak nie patrzeć 6500 waży.

Beata- mnie sie wydaje, że nasze maluchy zaczynaja już rozpoznawać osoby. Moja mama wróciła dziś ze szpitala po tygodniu. Jak mały ją zobaczył to tak się rozryczał. Tez jej się zrobiło przykro,ale po chwili było juz ok. Dziwne to o tyle,ze odwiedziłam dzisiaj kumpele i u niej było ok. Musiałam ją odwiedzić bo ma termin porodu na 15.11 a po porodzie poradziłam jej, żeby wprowadziła reżim sanitarny i zakaz odwiedzin na min 2 tyg. W koncu sezon grypowy, po co ryzykować.

Zapowiada mi sie ciekawa nocka. Mały zasnął o 18.00, o 20.00 na śpiocha pocycał i teraz śpi...ciekawe jak długo?Ostatnio po takim zaśnięciu o 18.00 wyspany był już o 4.00:)



Basienka- ja też o czymś takim nie słyszałam. Ja jedynie starałam się, żeby nie zasnął 2 h po szczepieniu, bo chciałam go obserwować. Cyca dostał zaraz po.
 
Do góry