reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam nowe Mamusie i ich maleństwa!!!!
A Filipek mój skończył dziś 4 miesiące!!!!!!!!!! A ja czuje jakby to było wczoraj, ehhhh

S TO LAT DLA MAKSA,czywiscie, M-c starszy od Filipka
Ja jakoś humoru nie mam ostatnio, małżon mnie wkurza,:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: non stop tylko bzykanko mu w głowie, a ja mam ochot e na święty spokój!!!!!! Buuu:-(
Nie wiem, chyba jakaś depresja jesienna mnie dopada, tesknie za znajomymi, a nie mam kiedy wyjsc, bo on późno wraca z pracy, a zaniedłygo jeszcze sobie jedzie na szkolenie do mojej kochanej Francji, eh:crazy::crazy::crazy:
 
Antkowa ja bym nie była tak pewna, ja pracowałam sezonowo przy warzywach w słoiku dla dorosłych i tam też są jakieś przepisy, sanepidy a dziewczyny jak się skaleczyły bo słoiki pekały to i z krwią pakowały do środka - dla mnie to było potworne, ale kogo to interesowało, juz nie mówię o innych szczegółach. Pewnie, że dla dzieci jest większ kontrola, ale w Pl każdy wie o kontrolach więc ja bym tak różowo tego nie odbierała. Ale moze znasz kogos kto tam pracował, nie wiem.
Maylah Niuta wszystkiego naj naj:-):-)

A mój ma 7200kg, ale nie wygląda na jakiegoś tłuścioszka, ciekawe ile ma wzrostu.
 
Ostatnia edycja:
witam sie ponownie
Makro duzooooo zdrowka dla Ciebie i bobaska! obyscie szybko wyzdrowieli!
Wszystkim maluszkom z okazji mini urodzin WSZYSTKIEGO NAJ!!!
mylah u mnie doslownie to samo...:wściekła/y:juz sluchac nie moge jego glupich sprosnych zartow, caly czas probuje mnie podchodzic a ja najchetniej poszlabym spac:-D
Ostatnio caly dzien sprzatalam w miedzyczasie zajmowalam sie mala, potem obiad, on wrocil z pracy, zjadl i poszedl na trening a ja dalej do roboty, kapanko malej, karmienie i do garow bo sobie zaprosil na dzien nastepny kumpla na piwko:wściekła/y:wiec trzeba bylo zarlo zrobic
siedzialam do 12 a potem jeszcze cwiczylam i jak poszlam sie kapac to on z tekstem a moze bysmy hmmm? matko wez mnie dobij!


witam kolejna nowa mamusie!
 
Witam nowe Mamusie, miło poznac nowe Kobietki

Makro dużo sił i zdrówka dla Ciebie i Maluszka


BeataZ maylah No to u mnie to samo!!!!!!!!!!! Juz myslałam że to tylko ja taka "niechcąca" :no::no: Mnie to tak czasami wkurza że szkoda gadac, a do tego on przygaduje że go zaniedbuje, że nie jest tak jak kiedys. itp.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dzisiaj pogoda była taka sobie, na spacerki niezbyt ciekawa :no:

Życzę miłych snów, mam nadzieję że Dzieciaczki smacznie i grzecznie śpią i że poszły spac wcześniej niż mója Mała (22.30)

Uciekam podczytac inne wątki :tak::tak::tak::tak::tak:

A tak w ogóle to są jeszcze jakieś nieśpiące Mamusie?????
 
Dobry wieczór,czasu brakóje na pisanie na bb,w domku ciagle cos do roboty,a Wy szalone tak sie rozpisałyscie ze ciezko było Was dogonic:-)
witak serdecznie nowe mamusie:-):-):-)
makro zdróweczka dla Ciebie i Filipka,:-):-):-)
Co do karmienia po szczepieniu to mi nie kazali karmic pół godziny,ale ja szczepilam na rotawirusa i dlatego,co by mu sie nie ulało:-)
Mnie tez cos bierze deprecha,mam momenty ze czuje sie taka bezilna i zmeczona wszystkim:no:trza sie opamietac bo chyba przez to mniej mlecza nieraz mam:crazy:mezulek tez mnie cos drażni ostatnio,a i ja przez to sie zrobiłam jakas opryskliwa.Chyba ta jesien nas kobitki dobija do tego mniejsze i wieksze problemy z dzieciaczkami dochodza i kiepski chumorek gotowy:crazy:
kolorowych snów i miłej niedzieli waszym rodzinkom zycze:-):-):-):-):-)
 
Witam nowe Mamusie i ich maleństwa!!!!
A Filipek mój skończył dziś 4 miesiące!!!!!!!!!! A ja czuje jakby to było wczoraj, ehhhh

S TO LAT DLA MAKSA,czywiscie, M-c starszy od Filipka
Ja jakoś humoru nie mam ostatnio, małżon mnie wkurza,:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: non stop tylko bzykanko mu w głowie, a ja mam ochot e na święty spokój!!!!!! Buuu:-(
Nie wiem, chyba jakaś depresja jesienna mnie dopada, tesknie za znajomymi, a nie mam kiedy wyjsc, bo on późno wraca z pracy, a zaniedłygo jeszcze sobie jedzie na szkolenie do mojej kochanej Francji, eh:crazy::crazy::crazy:
Także składamy życzonka Filipkowi i życzymy spokojnej nocki!
 
reklama
Kamlotka, no ja też nie spie, Filip odmówił dziś spania, leży w łóżeczku od godziny i sobie gada, a raczej grucha jak ptaszek, no ja już sił nie mam , do tego usypiania, zasną,l po kąpieli na dwie godzinki i jest wyspany !!!:crazy::crazy:
 
Do góry