reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Witam dziewczyny :)
Przepraszam że sie nie odzywam ale Mój Mały Jaś zabiera mi cały czas... ;) nie śpie, nie jem ogólnie to ciągle jestem z Małym .. w dzień spi po 4 /5 godz a w nocy po 3 ... troche nie daje rady ale co zrobić? ;)
Pozdrawiam
 
reklama
Alusia...bądź dzielna:tak:

Ja się przed chwilką załatwiłam...wypuściłam Bartusia na podwóreczek...a że mieszkam przy ruchliwej ulicy to zawsze jestem czujna...właśnie usiadłam a tu nagle pisk opon i uderzenie...jak nie wstałam...i wtedy poczułam jak mi coś jakby pękło w kości łonowej...a teraz ani siedzieć ani leżeć...o podniesieniu nóg nie mam mowy:baffled:...myślicie,że te "pstryknięcie" mogłoby zaszkodzić???
 
Witajcie!!

6 lipca o godz. 7:15 urodziłam moją córunię Jaśminke, ważyła 3460 i 51 cm i dostała 10 pkt :)
mamy się doskonale :)
cały poród trwał 5 godz. i 15 min:) zdecydowanie drugi poród jest lepszy ;)
 
KASIA BZYMEK SERDECZNIE GRATULUJE:-):-):-):-):-)

gustlicek jak sie czujesz biedulko,mniej już boli?:no:wystarczy że twój mąż już kaleczny mam nadzieje ze ty sobie nic nie zrobiłaś:baffled:

alusia witaj,dasz rade ,niedługo dojdziesz do wprawy,i maleńki twój też może zgrzecznieje:-)powodzonka,trzymaj sie cieplutko:-)
 
Gratulacje!!!!!!!! Super, ze juz jestescie w domku wszyscy razem :-)

Iwon trzymaj sie Kochana!Duzo sily dla Ciebie:-)
Kasiurek i ja gratuluje!Oby tak dalej:-)

witam, dziekujemy wszytskim, pierwsza noc mamy za soba, no i spacerek dzis takze, jeszcze kapiel :] ale w tym to wprawieni jestemy jak nie wiem hihi ;] mały własnie osbie popłakuje wpokoju bo pewnie troche głodny ale do 18 musi wwytrzymac bo o 18 jest zawsze kąpielony, troche martwia mnie zimne dlonie i stpy ale to podobno normlane u dzieciaczkow.
pozdrawiam
 
IWON niestety trafila na patologie ciazy, bo szyjka nie chce sie skracac i jest zmuszona czekac... skurcze sa, ale marne szanse, ze Dominik bedzie juz dzis z nimi...

A ja wierze, ze Dominik jednak zdecyduje sie byc juz dzis z rodzicami :-)

Kasiabzymek - gratulacje!!!!!!!!!!


Gabiaz- no problemo ... mowisz i masz :-) wieczorkiem... :-)
 
Beacia82- małżonka nie ma co załować...mimo gipsu poszedł do garażu sprzątać i pucować auto...gdyby był w domu nie musiałabym tak raptownie zrywać się i podbiegać do okna...:wściekła/y::angry::no: Leżeć na wznak mogę...ale na bok już się nie przekręcę...juz próbowałam...łzy same ciekły....:baffled:...więc nocka z głowy, bo na wznak nie zasnę...i Mała Gustebalda coś mocno się rusza...w ostatnich dniach była spokojniejsza...
Oj,humor wisielczy...:baffled:
Dobrze,że chociaż Wy jesteście:tak:
 
oj gustlicku współczuje ciągle coś ci sie dzieje:no:myśle ża malutkiej to nie zaszkodziło,ale nie dziwie się ze sie martwisz bo ja też bym tak na pewno reagowała,a ty słonko mam nadzieje że do jutra wydobrzejesz
 
reklama
W poniedziałek mam wizytę u lekarza...mam nadzieję,że wszystko ok ale oczywiście jak cos się będzie działo nie będę czekała do poniedziałku...pocieszam się,że juz tylko kilka dni... :blink:
 
Ostatnia edycja:
Do góry