reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam sie.
Wrocilam do Warszawy w dwupaczku . Mala na szczecie nie chciala sie urodzic na mazurskiej ziemi , tak jak tatus :-D:-D:-D Pogoda nawet dopisala , regaty udane i caly wyjazd naprawde superek :-) :-)

Gratulacje dla nowo rozpakowanej mamusi:tak::tak:
 
Rodziłam w Olsztynie w wojewódzkim...naprawdę super opieka...ale teraz nie wiem czy się decydować na podróż na olsztyńską porodówkę...pierwszy poród był szybciutki i boję się,że nie zdążę...bo drugi ponoć idzie sprawniej:-(...szczerze mówiąc boję się naszego szpitala:baffled:,,,nasłuchałam się trochę:szok:
 
Witam sie ponownie
Napisze tylko krociutko,ze nic sie nie zmienilo,a jezeli nie urodze do poniedzialku za tydzien,to mam kolejna wizyte,ale juz w poradni dla ''przeterminowanych'' i tam dopiero beda mi robic usg i sprawdzac cala reszte.Ach,ta irlandzka sluzba zdrowia...szkoda gadac.Ja mam jednak nadzieje,ze tego nie doczekam:-)
Mezus bedzie teraz ze mna w domku 2 tyg,to musze go chyba bardziej pomeczyc:-)a moze zaczne juz teraz???:-)
Milego wieczorku:-)
 
Witajcie, dziś pada u mnie:-(
Teraz po wizycie jestem i dołączam do tych co chcą już wyciągnąć dzidzię na świat:-):happy2: Jak się ogląda te wszystkie fotki waszych maleństw to już tak bardzo by się chciało mieć i swoje przy sobie.
Zrobiłam sernik na zimno, namęczyłam się bo wszystko pozastygało w złym czasie i od nowa, ale coś tam nawet wyszło i będzie wyżerka:-)
Fela ogromne gratulacje!! Dużo zdrowia dla Waszej dwójki:tak:
Monia śliczny chłopczyk, taki długi drobniutki:-)
Milgak faktycznie mała goni z wagą, jeszcze troszeczkę, zdrówka życzę.
Gabiaz a ja siedzę i tworzę zielone imperium:-D
Niuta czym ty go tuczysz;-) Już chyba duży chłopak jest jak na 3 tygodnie:-)
Addaa dziś dostałam instrukcję od lekarza, 10 ruchów wciągu trzech dowolnych godzin ma być, jak nie to do lekarza. Dość mało widać już może się ruszać, gdzie czkawka to też ruch:blink:
Nikczuś widzę podobne terminy mamy, ciekawe czy coś będzie szybciej ja tak bym chciała:tak:
Gustlicek, no też tak myślę, że Alusia rozpakowana:tak:
 
Dziewuszki jesli chodzi o ruchy ja akurat mam odwrotnie. Mala teraz mi zaczela szalec - pod koniec ciazy. Wczesniej to byl raczej aniol . Teraz tak kopie, ze ciezko jest mi prowadzic samochod, bo od tych bolocaych kopniakow musze przyjmowac dziwne pozy :-D:-D:-D

Ja oczywiscie nie spie:-)
Dziewczyny mam do Was pytanko:przejzalam caly watek WYPRAWKA w tej sprawie,ale tam nie znalazlam,wiec to pewnie na glownym ktoras z Was pisala,chodzi mi o masc czy krem czy zel(juz tez dokladnie nie pamietam)do smarowania krocza po porodzie,wiem,ze nazywalo sie to jakos na litere S i ktoras z dziewczyn to polecala.Bede bardzo wdzieczna,jezeli ktoras z Was wie o co mi chodzi i moze podac mi pelna nazwe.Sprobuje jeszcze poszperac troszke tu na glownym,moze akurat:-)
Acha i jeszcze jedno:monitor oddechu dla dziecka.Wiem,ze byl poruszony ten temat na WYPRAWCE,ale czy ktoras z Was takie cos posiada?Bo ja sie caly czas zastanawiam i nie wiem czy kupic czy nie.czekam na Wasze rady:-)
Milej nocki:-)

Jest na pewno masc do smarowania i wlasnie chyba na S, kosztuje niecale 20zl i tez mam gdzies zapisana nazwe, ale kurcze nie moge znalezc gdzie to zapisalam!!! Jak znajde ta kartketo podam Ci nazwe.
 
reklama
Witajcie lipcóweczki:) Chcialam sie podzielic z Wami cudowna nowiną 2 lipca przyszedł na świat mój synek MIkołaj!!!Poszło w tempie expresowym i udało sie wg planu czyli idealnie w terminie! Pozdrawiam resztę lipcóweczek i trzymam za Was kciuki:):):)
 
Do góry