reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Cześć:)!
Jestem tutaj dzisiaj pierwszy raz:). Jestem w 5 tygodniu ciąży. Dzisiaj idę na USG, mam nadzieję, że będzie widać moje maleńkie maleństwo:). Miło należeć do "Lipcówek 2009" :) pozdrawiam Was wszystkie i Wasze Małe Brzuszki:)
 
Witam dziewczyny.
Ja wczoraj kiepsko się czułam, więc nie zaglądałam. Dziś już lepiej. Mała została ze mną w domu i korzystając z bycia w domu zrobiłyśmy pierniczki. Zrobiłyśmy z podwójnej porcji i mamy dwa pudełka na święta i dwie miski na teraz. Chyba się z nimi po rodzinie przelecę, bo nie zjemy wszystkiego;-).
U mnie chyba koniec mdości, uff. Od wczoraj normalnie jem i nic.

Iwon co u Ciebie??

Monia1021 to nieźle tam macie. Pomijam pieniądze, ale macierzyński jest u nas strasznie krótki. Fajnie by było móc posiedzieć z dzieckiem do roczku. Ciekawe tylko czy wtedy nie byłoby problemu z zatrudnianiem młodych kobiet:eek:.

Lucy szkoda, że Cię nie będzie, ale podziwim postawę.

NataliaSe współczuję wizyty na pogotowiu.

Kames super wieści od lekarza.


Ja odliczam już do swojej wizyty, jeszcze tyko 9 dni;-).
 
No właśnie...

Ja też uważam, ze macierzyński w Polsce jest za krótki... A propo, jak to jest dokładnie z jego długością. Bo pisałyście, ze 20 tygodni? Ale te 20 tygodni to chyba w przypadku kolejnego dziecka? Ja jestem pierwszy raz w ciąży, urodzę pierwsze dziecko, więc czy mi nie będzie przysługiwać tylko 18 tygodni?

Sam - trzymam kciuki, żeby mdłości nie powróciły ;-).
agusia82 - witamy :-).
 
mamusiaM z tymi 20 tygodniami to dopiero projekt i nie wiadomo czy się załapiemy na jego realizację, póki co macieżyński trwa 18 tygodni :-(
 
Z tymi naszymi brzuszkami, to chyba prawda że są większe wieczorem, bo jak cały dzień siedzę w pracy to pod koniec tak strasznie mnie spodnie uciskają, ze czasem muszę sobie guzik odpiąć;-)hehehe

Dziewczyny a mam do was pytanie, jakiego koloru ma być śluz prawidłowy w ciąży??
bo moim jestem dość zaniepokojona, ponieważ jest żółtawy a nawet mogłabym powiedzieć że przechodzi na zielonkawy:szok:
A jak robiłam badanie moczu to leukocyty wyszły mi 10-20 nie wiem co to za bardzo znaczy ale coś napewno nie tak z moimi drogami moczowymi??
 
Monixxx, ja poprostu biały. Nieprzezroczysty, nie za dużo, ale czy On jest na 100% prawidłowy to nie wiem, nie pytałam.
Ja tak na krótko, bo zaraz Jacek wróci ze szkoły i obiad muszę podać. Byłam dziś u lekarz i nie jest dobrze, mam zapalenie oskrzeli:-(. Dostałam Duomox i nie wiem, czy puście mnie do Świąt do pracy...:-(
Leżenie jakoś mi nie wychodzi, bo dzieci mi po głowie skaczą, nawet jak opiekunka przychodzi. Dzisiaj już padłam o 14.00 i Jasiek nie miał wyjścia, siedział, siedział i też usnął. Teraz śpi, a ja musiałam wstać.
Do kitu, mam tylko cichutką nadzieję, żeby z dzidzią było dobrze...
 
reklama
Hej:-)

Monix normalnie z ust mi wyjęłaś to pyatnie:-D:-D:-D Myślałam dzisiaj o tym żeby was zapytac jaki macie śluz:-D:-D U mnie jest biały i nieprzeźroczyst:tak: Ale tez nie wiem czy powinien on wyglądac właśnie tak:sorry:

Kaśka74 współczuję choroby:-:)-( Trzymaj się dzielnie i daj z siebie wszystko tzn odpoczywaj ile wlezie i się kuruj:-)

A mnie boli głowa:-:)-:)-(
 
Do góry