reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

stopi to widzę, że taka darmowa sala gimnastyczna u Ciebie:-) szkoda tylko ze niezbyt bezpieczna:baffled:
ada podobno brzuch opada ok 2-3tygodnie przed porodem, ale ja np u siebie nic nie widze, a termin mam za tydzień:confused: chociaz szwagierka mnie wczoraj pocieszyla ze nizej mam brzuchol:tak:

Osobiści też nie zauważyłam,że mi opadł brzuchol bo zgagę jak miałam tak mam...ale zauważyły to sąsiadki-"poduszkowce"...a jedna nawet wczoraj stwierdziła,że do soboty to ja już na pewno urodzę:szok::-D
 
reklama
Gustlicek to widze ze te Twoje "poduszkowce" to faktycznie wszystko wiedzące;-) mi nawet Cyganie na osiedlu nie przepowiedzieli porodu, a tu takie cuda:-D
 
addaa mi wszyscy mówią, że opadł brzuch, też z jakiś dwa tygodnie temu, zgaga praktycznie odeszła, ale czytałam w książce, że nawet do czterech tygodni może być do porodu, także jeszcze trochę czasu. Z pęcherzem tez tak mam, brzuch jak kamień, ból, że ledwo wstaje, a po toalecie jakby nic nie było, ulga:-)
Stopi to na prawdę u was w w-wie się dzieje, albo to tak dobry szpital.
 
Ostatnia edycja:
KAROLA - remont trwa i trwa i konca nie bylo widac..... Teraz to mam nadzieje, ze to jzu naparwde koncowka... Pozniej zostaje mi zrobienie wszystkiego przed domem - wyburzeie garazu i cos zrobienie na jego miejscu.. Ale to chyba po narodzinach malej :-) No te moje 4 katy to doslownia sala do cwiczen :-) :-) :-)


MAKRO - czy dobry to sie okaze niebawem :-) Opinie ma rozne...Tyle pacjentek, bo nie odsylaja rodzacych i przyjmuja te co zostaly odeslane zinnych szpitali :-) Ja chce rodzic tam, bo mam dosc blisko (a na 90% bede jechac sama do porodu. chyba ze Los dostanie znow z 3 dni wolnego), a dwa znieczulenie za darmo :-) :-) No i lekarza prowadzacego mam z tego szpitala. i juz nie chce mi sie kombinowac z innym spzitalem :-)
 
czesc dziewczyny
jak gorąco i duszno - :frown::frown:

dziewczyny (te ktore mają termin za 2-3 tyg) jakie macie brzuszki tzn wysoko czy nisko ? ja mam bardzo nisko spokojnie mieszcze reke miedzy brzuchem a piersiami, ?

mi się wydaje, że ja mam ogólnie nisko brzuszek - ale ostatnio chyba się jeszcze obniżył bo zauważyłam to po spodniach, które zapinałam pod brzuchem. Ale z drugiej strony ponoć jak się brzuch obniży to właśnie zgaga trochę mija, i ponoć się lżej oddycha, a u mnie zgaga jak męczyła tak męczy dalej, no i z oddychaniem też nie jest lżej - niestety :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no i pogoda wcale nam zycia nie ułatwia - co za duchota, nawet wentylator któy mam w domu nie wyrabia.

p.s dzis odebralam wyniki matur i zdalam :-D i to nawet dobrze :-)
dziekuję wszystkim mamusią, ktore w maju trzymały za mnie kciuki, pewnie gdyby nie dzidzia bez problemu dostalabym sie na dziennie studia, ale cieszę się ze mam swoją kruszynkę pod serduchem, a studia i tak zrobię zaocznie, w tym roku nie zacznę, bo nie dam rady, ale za rok juz na pewno :tak:;-);-);-)

addaaa gratuluje maturki, no ale jak już któaś wcześniej napisała: "co dwie głowy to nie jedna" więc innego wyniku być nie mogło:cool2::cool2::cool2: a na studia też przyjdzie czas, spokojnie to nadrobisz, teraz jeszcze tylko jeden egzamin przed tobą - poród, a później to już wszystko z górki.

ja jutro rano mam cesarke ;)) trzymajcie za mnie kciuki :p nie moge spac denerwuje sie...

teraz to już na pewno jesteś po cc ale i tak jeszcze kciukasy potrzymam aby z maleństwem i z tobą było wszystko jak najlepiej, i obyście jak najszybciej mogli wracać do domku !!!!

miłego i odrobinę chłodniejszego (niż u mnie) popołudnia życzę
 
dziewczyny jak chodzę mam takie małe skurcze, dosc bolesne, i kosc lonowa mnie boli, czuje jakby rozchodzila sie na boki, czy to normalne?
 
dziewczyny jak chodzę mam takie małe skurcze, dosc bolesne, i kosc lonowa mnie boli, czuje jakby rozchodzila sie na boki, czy to normalne?


ADDDAAA ja tak mialam ,a z tak ze przze ta kosc ogonowa nie mogla wogole chodzic kotregos dnia . Ale to byla masakra!!! Bol straszny yhhh Na szczescie teraz minelo :-) A jak sie polozysz i wezmiesz no spe i nie bedziesz miala tych surczy to wszystko ok . :-)
 
Ja tez miałam tak tylko że cos mi strzeliło jak się przewracałam z boku na bok ... Ale potem już było okej chociaż bolało chyba z 5 dni ;/ ledwo chodziłam a jak chodziłam to jak kaczka i syczałam jak wąż :D

Kobietki dlaczego jest tak gorąco ? :p

A ja na jutro mam termin ... dzisiaj jakaś woda z krwią teraz brązowy śluz , brzuch twardy jak kamien i Mały włożył nogi pod żebra ... stwierdził że chyba będzie wychodził nogami i to góra :D:) wybada teren czy warto wychodzić :p
Nie no tak serio to nie wiem nic ale czekam na jakieś skurcze... ;)) ;))
 
Witam sie i ja Kobitki
U mnie dzisiaj w nocy troche popadalo,przez co powietrze lzejsze,ale i sloneczka niestety brak:-(ale cieplutko jest:-)
Sama jestem ciekawa,ktora Mamusia otworzy lipiec?no ja raczej nie,mimo ze termin wg om byl wczoraj,a wg usg mam na piatek:-)Cos mi sie zdaje,ze my wszystkie z terminem na poczatek lipca przenosimy(wnioskuje z tego,co pisza dziewczyny).Chyba,ze Marlena juz rozpakowana:-)
I ja tak mam,ze wstaje w nocy z bolacym i napietym brzuchem,a po wizycie w wc jak reka odjal:-)
Bol kosci lonowej odczuwam sporadycznie,czuje wtedy,ze to maly sie tam pcha:-)
Milego popoludnia Kochane i troszke chlodu Wam zycze:-)
 
reklama
alusia moze pojedz do szpitala zrobią ci ktg, czasami przeciez polozna sama przecina worek zeby wylaly się wody, tzn tak slyszalam, moze nie czujesz ze masz skurcze bo to tez się zdarza :tak:
 
Do góry