reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

znaczy teraz się uspokoiło ale wcześniej wydawalo się że to wody z krwią... Maluszek się ruszza troche delikatniej niż zwykle a skurcze się chyba pojawiają ... Boli mnie troche kręgosłup i brzuch ale tak dość wysoko
 
reklama
znaczy teraz się uspokoiło ale wcześniej wydawalo się że to wody z krwią... Maluszek się ruszza troche delikatniej niż zwykle a skurcze się chyba pojawiają ... Boli mnie troche kręgosłup i brzuch ale tak dość wysoko


Alusia ze szkoły rodzenia pamiętam,ze połozna mówiła,ze jak dziecko sie rusza, to nawet jak wody zaczynaja odchodzić to nie panikować i nie zrywać odrazu do szpitala... jeśli wody nie sa zielone, są przezroczyste i bezwonne, dzidzia sie rusza, to jak nie chcesz zbedne godziny spedzać w szpitalu to chyba zaczekaj Kochana... chyba,ze sie denerwujesz bardzo, to lepiej wtedy jedź, bo poźniej bedziesz miała do siebie pretensje,ze zostałaś w domu.
 
Zostane narazie w domu :) skurcze są delikatne a Maluch wariuje więc myśle że jest dobrze ... A może to znowu czop odchodzi ... już teraz ta końcówka i zacznie się coś dziać :))

Ale nie panikuje i dzięki że tu jesteście ;))
 
witam lipcowo :-D
ja wlasciwie dopiero co wstalam, :-D obudzil mnie ten żar, tak duszno, w nocy oczywiscie siku, czy Was też tak boli brzuch w nocy jak macie isc siku ? bo mnie strasznie ledwo co wstaję, a zaraz jak nowonarodzona.Brzuch w nocy to mam caly czas jak kamień. Poza tym boli mnie kość łonowa ale niewiem co to znaczy,

Dziś jak wstalam i pomyslalam ze to juz 1 lipca, to aż mnie ciarki przeszly :tak: jak to szybko zleciało.Za 5 dni odkladam leki i czekamy na efekty :-)ale pewnie wytrzymam do terminu.
Poza tym wczoraj urodzila moja kolezanka 5 dni po termine, malutką kruszynke 2600, tyle dziewczyna czekala, :-D

nic trzeba zjesc jakies sniadanko chociaz nie chce mi sie nic robić :zawstydzona/y:
 
witam lipcowo :-D
ja wlasciwie dopiero co wstalam, :-D obudzil mnie ten żar, tak duszno, w nocy oczywiscie siku, czy Was też tak boli brzuch w nocy jak macie isc siku ? bo mnie strasznie ledwo co wstaję, a zaraz jak nowonarodzona.Brzuch w nocy to mam caly czas jak kamień. Poza tym boli mnie kość łonowa ale niewiem co to znaczy,

Dziś jak wstalam i pomyslalam ze to juz 1 lipca, to aż mnie ciarki przeszly :tak: jak to szybko zleciało.Za 5 dni odkladam leki i czekamy na efekty :-)ale pewnie wytrzymam do terminu.
Poza tym wczoraj urodzila moja kolezanka 5 dni po termine, malutką kruszynke 2600, tyle dziewczyna czekala, :-D

nic trzeba zjesc jakies sniadanko chociaz nie chce mi sie nic robić :zawstydzona/y:

Też mam tak w nocy,że jak ide siku to ledwo ledwo, bo brzusio twardy jak kamień a jak już se wygodnie siedze na muszli to jakby miało mi coś wypaść...co do kości łonowej to pewnie już się rozchodzi i przygotowuje do porodu...mnie np więzadła bolą od 20 tc...od tamtej pory nie przespałam całej nocki bez pobudki w trakcie przewracania się na drugi bok...wszyscy się dziwią,że mam malutki brzuch i tak marudzę, że się pieszczę:angry:...taka moja uroda i tyle...

Właśnie wróciłam z malutkich zakupków...chciałam sobie kupić jakąś taką ładną bluzeczkę...ale kupiłam body różowe, rozm. 56 z napisem "Kocham Tatusia"....:-Dsą prześliczne...ale mam radochę:tak::tak::tak::tak:

...a teraz idę gotować 2 potężne kalafiory z bułeczką tartą na masełku i kotleciki mielone <mniam>...ah,już nie mogę się doczekać kiedy będę jadła...
 
Ostatnia edycja:
Alusia mi jak wody odeszły to wszyscy w domu zasiali wiekszą panikę niż ja
(przeciez musialam sie ubrac, uczesac i w ogole doprowadzic do stanu używalnosci), a skurcze zaczely sie dopiero po kilku godzinach, ale juz bylam w szpitalu, bo mój gin mówi ze jak wody odejdą to zeby jechac... oczywiscie jak nie są zielone i smierdzące to bez pospiechu, ale zawsze lepiej jechac jak wody odchodzą, bo przeciez sama nie osądzisz czy maluszek ma ich jeszcze wystarczająco dużo
 
Witam :-)

U mnie dzis od rana zamieszanie w domku- wymiana
okien itd... A przed 7 zaczeli robic wodociag na ulicy i kurna asfald zrywac!!! Myslam ,ze ich zamorduje!!! tak wczesnie!!! Ja chcialam jescze pospac, bo w nocy dzis duzo biegalam do toalety.... Cos za duzo, bo polspiaca prawie dwa razy fiknelam z drabiny, schodzac po niej do wc.... Jak tak dalej pojdzie to faktycznie wyrze na niej. Mam nadzieje, z ejzu na dniach zamontuja mi schody!!

MAKRO - tam gdzie chce rodzic to teraz jest od 20-40porod dziennie!! tak mnie lekarz pocieszyl :-) jakas masakra!!!! heh

SYSIA - mi akurat jakis czas temu skurcze minely i teraz to mam nadzieje, ze najwczesniej urodze w terminie heheh :-) :-)
 
dziewczyny (te ktore mają termin za 2-3 tyg) jakie macie brzuszki tzn wysoko czy nisko ? ja mam bardzo nisko spokojnie mieszcze reke miedzy brzuchem a piersiami, ? i mniej wiecej ile przed porodem opada brzuch, bo mi juz spokojnie 2 tyg temu opadł
 
reklama
stopi to widzę, że taka darmowa sala gimnastyczna u Ciebie:-) szkoda tylko ze niezbyt bezpieczna:baffled:
ada podobno brzuch opada ok 2-3tygodnie przed porodem, ale ja np u siebie nic nie widze, a termin mam za tydzień:confused: chociaz szwagierka mnie wczoraj pocieszyla ze nizej mam brzuchol:tak:
 
Do góry