reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Właśnie też jestem zaskoczona - weszłam dopiero po 14 i od wczoraj miałam do przeczytania tylko 2 strony!:szok:
Halo! Pobudka, Śpiące od Nadmiaru Progesteronu Królewny! :-D
 
reklama
faktycznie cichutko dzisiaj:-).. hej wszystkim:tak: mnie dzis tez kryzys dopadł i pozwolilam sobie nie isc na zajecia:zawstydzona/y:..w trakcie brania prysznica zrobilo mi sie slabo i ciemno przed oczami:baffled:.i tak przespałam caaały dzien;-) wlasnie sie obudziłam i napadlo mnie na fasolke szparagowa z maselkiem i buleczka:-D po tej fasolce najchetniej z powrotem wrocilabym do łuzeczka:tak::rofl2:
hehe ale obowiaki czekaja musze pozmywac bo od wczoraj nam sie niezle nazbierało , a moja druga połowa coraz czesciej zostaje po godzinach w pracy jak tylko ma oka zje bo wiadomo ze niedobze sie dzieje....:no: aco u was dziewczyny jak wam dzionek minoł piszcie!!!:laugh2:
 
No i mam załamke!!! Poszłam siusiu i to co zobaczyłam na papierze nie jest zadowalające.... Lekkie zabrudzenie krwią!:szok:
Boże, chciałabym żeby to był tylko zły sen i chce żeby wszystko było oki.:-(
Sama nie wiem co mam robić. Mąż w pracy a ja mam już czarny scenariusz przed oczami!:angry:
 
witajcie witajcie,
ja dziś też raczej senny dzień miałam i nastrojowo - raczej kiepski. W nocy jakaś rewolucja żołądkowa mi się przytrafiła i mówiąc obrazowo - leciała ze mnie po prostu woda. Już się bałam, że nie daj Bóg to jakaś grypa żołądkowa ale odpukać... przez dzień spokój. No i tylko ta senność dzienna znowu daje się we znaki bo w nocy to za dużo nie pospałam :eek:
a jak niewyspana jestem to i jakieś czarne myśli od razu mnie nachodzą i dziś na przykład zamartwiam się tym, że... brzuch mam jakiś taki za mały :confused2: - ech.... czy ja jestem normalna?
 
Witam dziewczyny u mnie nic sie niedzieje poza dziwnym bolem w podbrzuszu ale nie jest az tak silny jak narazie wziełam nospę i jakm jutro bedzie tak samo to ide do lekarza. I co jakis czas czuję w brzychu motyle takie dziwe u czucie hmmm ....., w pierwszej ciąży sobie nieprzypomiam żebym miała takie dzienw uczucie wy też tak macie?? :confused2::confused2: A dziś cisza bo pewnie pracujace mamy mają dużooo pracy, ja tera mam chwilkę wytchnienia

No i mam załamke!!! Poszłam siusiu i to co zobaczyłam na papierze nie jest zadowalające.... Lekkie zabrudzenie krwią!:szok:
Boże, chciałabym żeby to był tylko zły sen i chce żeby wszystko było oki.:-(
Sama nie wiem co mam robić. Mąż w pracy a ja mam już czarny scenariusz przed oczami!:angry:
Może jesteś w trminie miesiączki wiem że takie coś może się zadarzać, jak do jutra sie utrzyma to ja bym poszła na twoim miejscu do lekarza.
 
Iwon może to nic poważnego... Nie powinnaś jakoś teraz dostać okresu? Podobno to bardzo częste takie plamienia w dniach kiedy normalnie powinien pojawić się okres. Ja jestem w 7t1d więc prawie tak jak Ty i właśniejutro/pojutrze też bym dostała okres i trochę też mam stresa, żeby nie znaleźć niespodzianki w toalecie :eek: Może na wszelki wypadek skontaktuj się z jakimś lekarzem albo położną jeśli masz taką możliwość?... I koniecznie daj nam znać co się dzieje!
 
Izabell ja takimi bólami staram się już nie przejmować. Wczoraj lekarz mi powiedział że to normalne bo ciąża się rozwija, co nie znaczy absolutnie że jak nie boli to jest źle - po prostu każda z nas inaczej to odczuwa. Ja motylki (taki uczucie jakby mi coś drżało w podbrzuszu) mam jak się trochę zestresuję np. jak wczoraj i w poniedziałek szłam do lekarza, więc to chyba też normalne.
 
Witajcie wszystkie nowe i te już zadomowione lipcóweczki. Ja dziś mam pierwszy dzień huśtawki żołądkowej więc zaczynam być dużo spokojniejsza. Strasznie się martwiłam, że za dobrze się czuję:-D, no a po obiedzie mój M zmywał naczynia i musiałam zwiać do sypialni, bo zapach mojego ulubionego płynu do naczyń wywołał we mnie odruch wymiotny:tak:.

No i mam załamke!!! Poszłam siusiu i to co zobaczyłam na papierze nie jest zadowalające.... Lekkie zabrudzenie krwią!:szok:
Boże, chciałabym żeby to był tylko zły sen i chce żeby wszystko było oki.:-(
Sama nie wiem co mam robić. Mąż w pracy a ja mam już czarny scenariusz przed oczami!:angry:

Iwon, nie martw sie na zapas, najlepiej zadzwoń do gina, i zapytaj co to może znaczyć? Z tego co wiem to niewielkie plamienia to jescze nic grożnego. Gdybyś nie była w ciąży to kiedy powinna przyjść @? Bo często plamienia występują właśnie w tym okresie i to podobno całkiem normalne:tak:.

witajcie witajcie,
ja dziś też raczej senny dzień miałam i nastrojowo - raczej kiepski. W nocy jakaś rewolucja żołądkowa mi się przytrafiła i mówiąc obrazowo - leciała ze mnie po prostu woda. Już się bałam, że nie daj Bóg to jakaś grypa żołądkowa ale odpukać... przez dzień spokój. No i tylko ta senność dzienna znowu daje się we znaki bo w nocy to za dużo nie pospałam :eek:
a jak niewyspana jestem to i jakieś czarne myśli od razu mnie nachodzą i dziś na przykład zamartwiam się tym, że... brzuch mam jakiś taki za mały :confused2: - ech.... czy ja jestem normalna?

Goteczka martwisz się za małym brzuchem? W pierwszej ciąży to całkiem normalne, u mnie było widać po piątym miesiącu i nawet pod koniec nie był on zbyt duży a Tomek ważył 4kg. Bądż spokojna jeszcze urośnie:-D
 
reklama
Z obliczeń faktycznie wychodzi ze w tym czasie powinnam dostać okres. To niby troszkę mnie w jakis sposób uspokaja ale ja niestety wiem też że takie plamienia, no troche większe miałam w poprzedniej ciąży i niestety nie udało mi się jej donosić. I to też właśnie dlatego teraz juz panikuje!:no:

Teraz jak sprawdzałam to ani śladu po plamieniu.................................................
 
Do góry