reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kochane - ja jadę dziś do mamy na Święta już ( wprawdzie bez mamy, bo dostała sanatorium i dziś rano wyjechała do Krynicy Zdrój na 3 tyg ) więc będziemy same z siostrą, mężami i dziećmi.
tam neta chyba nie będę miała, więc:
Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych!!!!!
zdrówka dla wszystkich chorowitków, brzuchatki proszę jeszcze nie rodzić!!!!
 
reklama
ech dotarłam :)
Przeczytałam, ale jakoś nie mam siły myśleć, co komu:confused2:
Renia koniecznie foty proszę jak już kurier dojedzie:tak:oczywiście wózka nie obrusów:-p;-):-D
Dorka Ty tam nogi zaciskaj:tak::-)

Liwka kaszle nie możliwie, byłam u lekarki i niby czysto, ale nie podoba mi się to:no:na pt się znowu muszę zapisać, bo dziś jej M nie umiał uśpić, bo tak kaszlała:-(do tego katar okropny, kupiłam ten katarek ale albo ja mam jakiś trefny odkurzacz, albo jej to źle przykładam, albo nie wiem co, bo jakoś gigantycznie dużo tego nie zeszło:confused2:
dobra, idę się zbierać do reala po pampersy, najgorsze, że mała w końcu zasnęła i teraz nie wiem co robić-budzić czy czekać:confused2:
u nas piękna pogoda, więc na pewno zaliczymy plac zabaw do wieczora tak jak wczoraj:tak:
 
Pabla to udanego wypoczynku świątecznego

Kic foty będą
właśnie kurier przyniósł a ja juz wypakowałam
poskładać muszę tylko
tak czekałam na kuriera, ze dopiero na 17 do gina jadę:-)

a poza tym posprzątałam house
pomyłam podłogi, przetarłam okna i powinnam jeszcze ogarnąć stół w salonie bo dokumentów, gazet cała masa na nim
dobra najpierw poczytam instrukcję montażu:-)
 
Witam,ja tylko na chwile,rano nie mialam jak zajrzec:eek:G chce robic jakies przelewy itp:tak:
U nas okropna pogoda,snieg caly czas sypie:wściekła/y:
Spadam milego popoludnia i wieczoru:tak:
 
cześć dziewczynki

ależ ja tęsknila za Wami:tak: ale miałam teraz od zarabania roboty i wieczorami normalnie na pyszczek padałam:no: totalnie na nic sil nie mialam:-(
dzisiaj w domku pracuje, bo przyszla pani pierwszy raz do sprzątania i musze być:tak: i przez te siedzenie w domu, non stop na telefonie jestem:wściekła/y: normalnie chyba z 2 godziny będe posta pisała:no:
czy u Was też jest zimno, pochmurno i pada??? no szlag by taką pogodę trafil:confused2: na szczęście nic nie muszę na świeta przygotowywać, bo jedziemy do teściowej:-p aczkolwiek zrobiłam w sobotę taka fajną przekąske (bo gościa mi się zwalily) i polecam Wam dziewczyny - ugotowalam ryż, podsmazylam pieczarki, dodalam koper, ketchup i majonez, ufformowalam plaskie kulki, owinęlam je poprzekrajanymi plastrami wędzonego łososia i na to po połówce ugotowanego jajka i na to (niekoniecznie) troszku kawioru i jak dla mnie pycha bylo:-) i może na święta ją zrobie:-)
ale wczoraj doła zlapalam...otoż jak wychodziiłam z silowni pani oddając mi karnet, niewinnie zapytała, czy przypadkiem moja corka nie przychodzi też tutaj?? ja na to, iz zapewne w przyszłosci przyjdzie ale jak na razie czteroletnich dzieci na bieżnie sie nie wpuszcza:-p a ona na to: a nie bo tamta dziewczyna ma 22 lata:szok::confused2::sorry: no i dół mam totalny...czy ja k*** tak staro wygladam??? dziewczyny tak szczerze, plissss:sorry:
no i co to ja mialam napisać jeszcze? aaaa pisze od chyba 13tej:sorry: po swietach "biere" wolne, aco:-p
 
O matko Dorka, a u nas było dziś 19 stopni i słońce jak tralala. Suuuper. Spacer oczywiście zaliczony i jako bonus plac zabaw, ale to już bez psa;-)
Jejku, ale przygotowania do świąt idą pełna parą. Ja jak Madzia - spędzimy u rodziny
Kic, zdrówka dla Liwki!
Renia, jak po ginku?
Madzia, no super Majka śpi - pozazdrościć:tak:
Tosika, pani z siłowni niech lepiej założy okulary. Nie przejmuj się. Są ludzie, co kompletnie nie potrafia oceniać wieku. Ja np. do takich należę, dlatego nie określam kto na ile wygląda, bo strzelam jak kulą w płot. Z resztą sama kochana wiesz - ma się tyle lat na ile się czuje, więc spoko loko!
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorkiem:)
Renia i gdzie te foty???masz już ten SK??ja już się też doczekać nie mogę, a jeszcze 2 tygodnie:cool2:
Tosika dla pocieszenia (albo rozdrażnienia:-p) napiszę że u mnie dziś było pięęęęknie!ja w krótkim rękawku, dzieci w cienkich polarkach:tak::-)ale i od nas przyjdzie do okropna pogoda, więc się już nie przechwalam:-pa co do pani z siłki to się nie przejmuj, młoda dupa z Ciebie, a kobieta się nie zna:-)
Kasia dziś YCD:-D

Byłam w tym nieszczęsnym realu, ile ludzi:szok:oczywiście rozmiaru nie było, więc nic nie kupiłam, bo jak widziałam te kolejki, to o zgrozo:confused2:co Ci ludzie kupują??dziewczyny Wy też takie gigantyczne zakupy robicie??? matko, ja tam na pobliskim targowisku kilka warzyw+coś na zupę, troszkę szynki, jajka, ale to wszystko u siebie w sklepikach w blokach, chyba że ja jakaś oszczędna jestem i takie skromne święta robię:-p
idę na kolację, chciałam M wysłać do maca ale się nie da, więc mu karzę jajecznicę zrobić, o! niech ma:-p;-)
spokojnej nocki!
 
HEJ
melduję, ze właśnie wróciłam od lekarza
z młodym oki
szyjka ciut krotsza ale i tak spoko
wyniki dobre i cc na 16 maj

Kic foty jutro bo nawet nie porobiłam bo całe popołudnie zajął gin
fajnie, że będziesz miała sk bo jest cudny - ja cała happy
a jaki kolor? róż?

dobrej nocki
 
O, Renia, masz już termin? Ale zazdroszczę!:tak: Ja pewno bedę się turlać do końca maja...chociaż, dziś po raz pierwszy od wielu miesięcy budzę się w nocy, przygotowuję mentalnie do pierońskiego bólu przy zmianie pozycji, a tu nic? nic nie boli, normalnie jak wysportowana dwudziestka:-) Co by znaczyło, że młoda być może zmieniła pozycję na wyjściową?;-) No nic, we wtorek się dowiem, jak się sprawy mają.

Tosika, po tym, jak mnie wzięli za babcię własnego dziecka, już nic mnie nie rusza:-p Mam 40 lat, wygladam na 50, a czuję się niezmiennie na 28 i tyle:-p

Kasia, a u Was skąd 19 stopni?? Bo u nas 5 i co rusz leje:sorry: Na szczęście mam huk roboty zawodowej i domowej, więc niemożność wyjścia na dwór aż tak nie boli:tak:

Kic, to my właśnie takie zakupy robimy i kasy blokujemy:-D Ja wolę hurtem soki, mąki, mleka etc. kupić niż codziennie targać, zresztą obecnie i tak u nas na wsi tego nie dostanę..co bynajmniej nie przekłada się na miłość do marketów, bo ich serdecznie nienawidzę:-p

Wczoraj w koncu zaczęłam prać ubranka Sary, do swiąt chcę torbę spakować i wozić ją w aucie, zwłaszcza, ze w sobotę do Drezna, więc jakby mi jazda autem nie posłużyła, to wolę mieć wszystko, co niezbedne pod ręką:tak:

A dziś mają w koncu okna w kuchni wstawić...chyba, bo miejscowa maniana może znowu zadziałać. Nasz elektryk, człowiek generalnie pracowity, niestety od dwóch dni jest nieobecny, bo mu religia zabrania:-p Jak się okazuje, mamy tu społeczność multi-kulti jak na Manhatannie...ze 30 procent wsi należy do Świadków Jehowy, kilkanaście do baptystów no i katolicy chyba są w mniejszości, choć kościół pełen:tak: Mnie to osobiście odpowiada, bo nikt się praktyk religijnych lub ich braku w związku z tym nie czepia i zawsze mozna powiedzieć, że jest się innego wyznania:-p:-D

Zmykam do roboty, dokupiłam pakiet internetowy, żeby choć pocztę móc wysyłać po ludzku, ale pewno zaraz się skończy...a Netia siódmy dzień modem wysyła:wściekła/y:
 
reklama
oj wózkowe dziewczyny :)
Renia, to jak będziesz robić fotki wózka to stań obok :):)
Kic...no ja zakupy duże zrobiłam ale to do mnie wszyscy zjeżdżają więc muszę mieć na 2 dni na 15 osób, jakbym chciała to w sklepie obok kupić to bym zapłaciła 2 razy więcej :)
Surv...no nie zmienisz, wczoraj przywieżliśmy go z moim bratem ale nie jest dobrze bo ma wizje , takie skoki niedotlenienia i akurat bardzo chciał się ruszać i opowiadał jakieś dziwne rzeczy, jakoś obstawiam że w domu długo nie posiedzi. no ale cóż.
Wczoraj miałam dzień nie lada, najpierw pół dnia na komisji, potem szybko do skelpu odebrac kiełbaski :) potem do pracy , po pracy Zumba a po zumbie po ojca, byłam w domu o 20-tej :)
i wiesz co Surv,... obszyłam jeszcze 3 podkładki bo musiałam winem zrekompensować to biegania...a do wina szycie akurat spasowało i nawet YCD oglądnęłam :):)
bosss jak ludzie tańczą, takie proste się wydaje ale powtórzyć to już trudno.
dobra zmykam do działania, bo ja dzisiaj w pracy od 7-mej :)
paa
 
Do góry