reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Post dzięki za rady ;-) Poki co to na tej kupie w chustawce sie skonczylo...zobaczymy jak bedzie.Sama zjadlam banana,mnie pewnie przytka,moze ja troche tez;-)
A tak pytam o ten lukier,bo na niedziele tort chrzcinowy robie i pierwszy raz bede sama ta mase lukrowa robic,wiec mam stresa czy aby napewno fajnie wyjdzie.Jakby co to mam jeszcze przepis z planty i tak sobie pomyslalam,ze w tygodniu wyprobuje ta z pianek,a jak wyjdzie fajna,to chcialabym ja przetrzymac do soboty,skoro sie da to super:tak: Post to doradz jeszcze gdzie kupilas takie biale pianki,bo ja z tego co kojarze to tylko bialo-rozowe widzialam w lidlu.

Maciej zasnal nawet bez ekscesow,ale co tam on do tego lozka nabral to glowa mala,oczywiscie wszystkie nowe gadzety;-)
Maja wypila flache i tez juz od godziny kima,nie pozostaje mi nic innego jak tez przyciac komara,bo K oglada boks:sorry2:
dobrej nocki!
 
reklama
a proszę bardzo :) , jedz jedz bananki :)
Jeśli chodzi o pianki to szukałam długo :), bo u mnie we wsi tylko kolorowe albo różowe albo smefry :), ale widziałam białe w smyku (al drogie), odkryłam ze duży wybór łacznie z białmi piankami jest w Kauflandzie :)
no i pewie w almie powinno być ale nie sprawdzałam
dobra, poddaję się idę spać, oby do śniadania :), znaczy do kawy :)
 
Witam rankiem:)
Post no moje dzieciaki to mikrusy:-pKuba teraz nosi 92, no spodnie to na 98:tak:ale wymieniłam na 104 i mam nadzieję że będzie ok na następną zimę:tak:Liwka teraz nosi 74, gdzie niektóre dzieci z lipca'11 noszą 86:szok:też mam takie zaległości zdjęciowe:zawstydzona/y:
Madzia widzę się siostra K wykazała;-)oby kupki szybko minęły-u nas nadal biegunka Liwkę męczy, więc w poniedziałek idę do lekarki niech coś zaradzi:-(
Pabla ja daję Hipp Bio:tak:ale ostatnio byłam u mamy, zrobiłam jej NanPro i też wypiła więc teraz chyba by wszystkie zaciągnęła:tak:jak próbowałam na początku to bebilonu, bebika i nanu nie chciała.Wydaje mi się że jak wodę ciągnie to mleko też będzie, może jej mieszaj na początku z Twoim:tak:
Surv to oszczędzaj się!
 
cześć dziewczynki
dziś zwleczona z łóżka 7.45:-)
Tymi chyba sie przygotowuje do przedszkolenego wstawania
jeszcze 2 tyg temu wstawał około 9 i tak stopniowo wcześniej i wcześniej:-)

kurcze wczoraj pięknie a dziś szruga
tatuś z synkiem wybrali się na 2h spacerek - wyszaleli się aż miło
dziś w palanach mieliśmy powtórke z rozrywki w pięknym słonku:baffled:

Kic może do lekarza skocz w poniedziałek a kupkę do analizy podeślij
niech zbadaja
po co masz sie zastanawiać co małej dolega

Pabla zdrówka dla Soni

Madziu a Ty co tydzień zajęcia?

Post zaległości zdjęciowe narabiasz? Super pomysł. Mam chyba kilkuletnie:-)
przez te cyfrówki wrzuca się wszystko na kompa i zapomina o wywoływaniu:baffled: a albumy puste na półkach

Surv oby rwa szybko przeszła
poleż przez weekend (może sie uda)

ok ide sie pobawić z synem
ale najpierw prysz bo ospała jestem jak nic
miłej niedzieli
 
Cześć
Post oby Twój tata z tego wyszedł, ale Ci zazdroszczę,że udało Ci się dietę doprowadzić do końca, podziwiam za silną wolę, to do jakiej wagi zeszłaś,pochwal się.
Renia korzystaj ze spokoju i odpoczywaj
Surv widziałam z opisów na fb ,że przeprowadzka idzie sprawnie,ale Ty się oszczędzaj.
Kic może faktycznie daj do analizy kupkę, będziesz spokojniejsza, do lekarza chyba nie ma co iść,bo tyle chorych dzieci ,że jeszcze coś w gabinecie załapie.
Pabla i Madzia witaj w klubie chorób. Maks ma anginę zdaniem lekarki, chociaż moim zdaniem to zwykłe przeziębienie,bo je normalnie i nawet nie mówi ,że go gardło boli,ale standardowo antybiotyk musiał być,bo on jak zwykle gorączka. Ja i d też chorzy strasznie, od młodego się zaraziliśmy. Masakra
Kic przynajmniej nie musisz tak często ubrań kupować jak Ci dzieci tak szybko nie rosną, Maks to już część ubrań na 116 , wiele już na 110 za małe. Ja muszę mu spodnie co chwilę kupować. Oby się do D brata nie wrodził ,bo chłop ma 2 metry:-)
 
no i jestem :)
u nas ładne słoneczko
spacer do kościółka zaliczony :)
Odwiedziłam też ojca i pobilski Kaufland :), MAdzia, dla Ciebie załącznik:-)
Ojciec zainteresowany tylko tym co mu przynieśliśmy...normalnie co za osobnik.

Kamu, no jescze nie doprowadziłam do końca, dieta kończy się w sobotę:tak:, jak narazie ja schudłam 4 kilo a małżonek 7. Ja pewnie już nie mam takiego bumu bo robiłam wkońcu ją jakieś pół roku temu :) Obecnie ważę 63,5...172 cm wzrostu.
Dzisiaj już jest ok, mimo że dzisiaj nie ma kolacji.

Renia,...no kleję kleję, właśnie zasiadam dalej do klejenia, bo młodzi bo bitwach i wizycie znajomych wkońcu się położyli, niech chociaż z godzinę pośpią.
 

Załączniki

  • DSC00785.jpg
    DSC00785.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 20
hej wieczorkiem:)
U nas dziś nawet ładna pogoda była:) byliśmy na spacerku, no i dziś M został z Liwką a ja poszłam z Kubą na basen:tak:
Post ja Cię podziwiam za tą dietę ale widać efekty są znakomite, kurcze no też bym ją zrobiła ale boję się efektu jojo później:confused2:
Kamu no w rozmiarze 86 to Kuba chodził dobry rok:-Dteraz muszę jakieś gacie na 98, ewentualnie 104 kupić, bo widzę że 92 już przykrótkawe są:tak:zdrówka dla Maksia:tak:
renia no jutro chcę właśnie jej pobrać, a jak nie to chociaż mocz:sorry:

Liwka na reszcie sama siada:tak:piszę na reszcie bo od jakiś 2 tygodniu to trenuje i udawało je się z marnym skutkiem:-pzawsze było bęc i ryk:-pale od wczoraj sama siada ze 100% sukcesem:-Djeszcze to raczkowanie tak jej średnio idzie,wkurza się diablica mała bo się ślizga po tych panelach:confused2:
aaa no i muszę się pochwalić, wczoraj Kuba pierwszy raz sam napisał swoje imię:tak:jakoś teraz ma fazę na literki i co wieczór uczymy się w wannie pisać:-D
idę położyć dzieciarnię, chociaż Liwka się przespała koło 17 godzinkę więc znowu będziemy balować przynajmniej do 21.30:sorry:
spokojnej nocki!
 
witam moje miłe

po parodniowej nieobecności w sumie:zawstydzona/y: ale przyznam, że bardzo ciężki i pracowity mialam tydzien, wieczorami jak kafka padalam i nie mialam sily już na przyjemności:no: a w sobotę uwzielam się i znowu bylam perfekcyjna pania domu (to chyba nie byl dobry pomysl rezygnowania z pani, bo ja po prostu nie daje rady czasowo tyle hektarów ogarnąć:-() no ale pożyjemy zobaczymy:-p na razie jestem dumna z siebie, bo mam od dosyć dawna taką machinę, ktora czyści parą i wczoraj machnęlam wszystkie fugi i zauwazylam, ze jakieś czystsze są:tak: ale moj szanowny M niczego nie zauważyl (a jak chłop moglby zauważyć, jak szmaty w ręku od 10lat przynajmniej nie mial:sorry:) on wszystko tak organoleptycznie chyba robi...:rofl2:
oczywiscie wybaczycie, ze tak eggoistycznie o sobie ale nie dam rady:no:
Tosia oczyswiście znowu chora:-( kurcze byla raptem 5 dni w przedszkolu:-(dr nie dal antybiotyku, ale tez stwierdzil, ze nie jest tak źle jesli chodzi o chorowanie malej (ja uwazam inaczej:sorry:) dał jej przede wszystkim inhalacje z ventolinu i pulmicortu na caly sezon, i niby powiedzial że w pn do p-la ale ona mocno kaszle, wiec musimy znowu miec maraton czasowy:eek: (normalnie w tamtym tygodniu to byl ostry grafik co do sekundy typu ty jesteś do 12tej poźniej ja do 14tej ale musisz byc koniecznie bo ja będę o 16tej i wtedy ty mozesz:sorry:) aaa a dzisja zakupilam banki i kurna niewiem jak je robic:baffled: normalnie czarna magia jakaś:sorry: niby przepisowo robie a to badziestwo zassać sie nie chce??:angry: a boje sie za mocno a co by krzywdy dziecku nie zrobić:sorry: chyba zaraz na M potrenuje:-p
aaa zdrowka dla najmniejszych naszych dziewczynek:tak: no i Post muszę to napisać - jesteś wielka!!!! wazysz tyle co ja tylko ja mam 167 cm:sorry: normalnie jak nic na siłke zaczne chodzic, basen i biegi przelajowe i moze bede laska:rofl2: a Ty na kopenhadzkiej tak schudłaś??? dobra uciekam, bo papiery trza przejrzeć, bo jutro mam lokalówkę:sorry: (najbardziej tych posiedzen nie lubie, bo weź tu zdecyduj czy bardziej mieszkania potzrebuje rodzina której dochod jest 200 zl czy ta, której dochod wychodzi 199 zl???):-( plakać się chce:-( no i troszku moze teraz pooglądam zaleglości (bo prawie wszystkie filmy z tygodnia, które nie mogłam obejrzec, to ponagrywałam:-p)
 
reklama
Hej dziewczyny, ja jak zwykle z doskoku :p
Żyjemy, w miarę zdrowi :) tfu, tfu
surv siły :) Jeszcze chwile dasz radę a potem w 4 sielsko- anielsko będziecie mieli :)
tosika szalona... w nowym domu fugi czyścić...(sama mam na tym punkcie świra ale teraz w sumie nie mam czego czyścic)
A wiesz... z tymi 200 zł to różnie jest. Zwykle należy się najbardziej tym co się po mieszkanie nie zgłoszą bo starają się sami, zamiast łapkę wyciągać. Jakiem matka rodziny wielodzietnej :p No dobra, dla mnie zawsze usprawiedliwieniem są chore dzieciaki- takim to chyba warto bo im naprawdę ciężko. To tyle z moich mądrości nocnych.
Zdrówka dla Tosi.
kic serio pisze Kuba? wow Gratki dla Liwci. Tosia też jest mniejsza od tych dzieci z lipca '11 :p Takie Calineczki śliczne mamy.
post waga moje marzenie. Gratulacje wielkie, u mnie z tym ciężko. Mężu już biega. Ja po raz kolejny zamierzam zaczynać 6W :/ Zawsze po 1,5 tygodnia zachoruje i siły nie mam.
kamu Tymi te same wymiary. 116- Patryk jest już najwyższy w klasie a Tymi ma za małe jego ciuchy 3,5 roku.
renia ehh niedziela 7. 45 W sumie to tak jak u mnie :/ Nieczułe są te dzieciaki.


Ok chlebek m właśnie chyba skończył, możemy iść spać :)
A miałam pisać, że ja przerażona bo z zabiegu Tymcia zrobiła się zabieg w narkozie :szok: i aż mnie brzuch boli jak pomyślę.
A w czwartek byliśmy leczyć ząbka :no::zawstydzona/y: Ząbki miał co prawda lakowane ale ogromna milość do słodyczy i babcia regularnie je poodrzucająca :no: no i wyrzucam sobie, że za rzadko go myć goniłam :/
Nic zdrówka wam wszystkim i byle do wiosny
 
Do góry