reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Madzia, dzięki Tobie uświadomiłam sobie, która to godzina. I też powinnam iść już spać, tym bardziej, że pobudka o 5.30:dry:
Widzę, że szalejecie z zakupami. Mnie jakoś nie ciągnie:sorry2:Z większych zakupów na przyszły rok, to czeka mnie kombinezon dla Mikołaja i buty zimowe dla Olgi. Chociaż też nie wiadomo jak Miśkowi stopa urośnie...
Oglądałam prognozę i jest światełko w tunelu. Mam nadzieję, że już takiej zimnicy nie będzie.
Kolorowych snów!
 
reklama
WItam rankiem:)
Kuba w p-lu:) a my dziś na kontrolę do okulisty, ale siostra mnie zawiezie, bo młoda ma katar, więc nie chciałabym żeby ja rozłożyło do piatku:/
Madzia oj nieeee, róż mi się absolutnie nie znudził:):):)fiolet też nie:)ja po Kubię też mam ale strikte chłopięce:-pjeszcze kupiłam młodej balerinki z clarksa za 5.50:-pjedne już w domu mam, ale tak zalicytowałam i wygrałam:-p
Kasia no właśnie z tymi butami chyba najgorzej:/ ja kupiłam w tamtym roku w Smyku 26 i były w tym roku za duże, chodzi w Bartkach z tamtego roku (24) i teraz odkupiłam od koleżanki Bartki 25, więc te 26 na następny rok-o ile noga nie urośnie o 2 numery:-pKubie muszę jakieś spodnie narciarskie kupić:)te w Smyku wydawały mi się bardzo cienkie a kosztowały 70zł:cool2:chyba że masz coś po Miśku co byś chciała sprzedać:) tak na 104 :)

ok lecę po pieczywko:)
aha dziś w nocy dałam mm, odcycowanie rozpoczęte:tak:
 
witam
Kasiu 5.30:szok:
dziś obudziłam sie przez pecherz o 5.50 i było ciemno i sennie
oj do maja jeszcze chcę spać do 8.00 minimum:-)
no i niby ma zelzeć ten syberyjski mróz
oby ten tydzien rzeczywiście był milszy

Madziu no ale popatrz jacy to spryciarze
Jak coś zrobią to jak z reklamy "zostan bohaterem w swoim własnym domu". Famfary i fajerwerki
no i super jak maja pomocnika:-)
w sobotę mój P zmieniał karnisze w salonie i robiłam za giermka:-p
oj te chłopy:tak:

Dorka i jak dziś samopoczucie???

dobra idę właczyc pranie
już po śniadaniu i dino pociągu
dzwonie do pani dr bo chciałabym na wizytę z juniorem
a od przyszłego poniedziałku koniecznie przedszkole bo juz mamy dość siedzenia w domu
 
No u nas na mily początek tygodnia -18:no: Ale młoda poszła do przedszkola, bo optymistycznie uwierzyłam, ze ma być cieplej...a tak naprawdę, bo już mialam jej dość w domu:-p:-p Na dziś i jutro mam jelenia do odbierania, a w środę może rzeczywiście ociepli się do zapowiadanych -5?:-)

z zakupami ja raczej też biorę na wstrzymanie - na zapas nie chcę kupować, bo ciężko z rozmiarem trafić, więc tylko teraz przed przeprowadzką mlodej ew. buty wiosenne jeśli wyrosła z zeszłorocznych, a pewno tak...no i zapas rajstop na 148 co najmniej, bo przy tych do 110 twierdzi ze za małe:laugh2:

Madzia, no to gratuluję ukonczonej szafy:tak:kij z narzedziami, ważne że szafa w końcu gotowa:-D

Dobra zmykam, chociaż ciuchy Sary do wyprowadzki spakować, bo mnie ta bezczynność dobija:-(
 
cześć kochane
kurcze mlody wczoraj w nocy i przedwczoraj mial taki silny suchy kaszel, ze aż krew mrzoilo w żyłach:-( i dzisiaj rano tez zlapał taki kaszel:no: to już czwarty tydzień idzie jak ma taki kaszel? co tydzien jestesmy u lekarza albo lekarz u nas, i mowi, ze wszystko oki i takie przecie kaszlowe lekarstwa daje, dzisiaj zadzwonie i umowię się na wizyte bo mis ie to nie podoba:no:
mloda dzisiaj podwoch tygodniach wykonczania rodzicow w domu ruszyla na podboj przedszkola:-p oczywwiście susel jeden wstawać nie chcial;-)


Olga patrzy mi przez ramię i pyta który mi się bardziej placek na Twoich suwaczkach podoba:-DOldze ten Tosiowy:-D

mi też:-D:-D:-D:-D:-p

Kasia Ty wstawalaś o 5.30 a ja szlam spać przed 2gą:-p kurcze chyba przegiełam, ale film mnie wciągnąl (normalnie sie popłakalam, zresztą zawsze placze jak jest film o II wojnie swiatowej) a później jeszcze musialam chociaż karteczke z książki przeczytac, tak tyci:-p a poźniej budzika o 7mej nie slyszalam:zawstydzona/y:

Kic Twoj Kuba nosi 25, a moja Tośka ma 27 i to już na styk czyli 28 jest juz dobre:szok: aczkolwiek jak Maadzia napisala, ze Mackowi kupila na 122 kombinezon, to sobie pomyslalam (jaaa ale Macio jest duży) ale poxniej przeanalizowalam, że ja Tosia teraz nosi 104-110 to na nastepna zimę też w 122 pewnie już wejdzie:tak:
Haszi masz w domciu po prostu mala porządnisię:-) i proszę napisz mi co to za inhalacje robilaś swoim bąblom z tego drzewa i jak ją robiłaś?

Post ja tez lubie winko:-p a grzane teraz to normalnie mniam mniam;-) a co teraz szyjesz i jak babcia filcuje? znaczy sie zapomnina i do pralki wrzuca? bo mi tyż się zdazy zapomniec i wrzucić do praleczki:zawstydzona/y: aaaa jak skoncze ten Tosiowy sweterek to popstrykam i swój sweterk bo nawet mi sie podoba jak wyszedl (mojemu M nie bo on uważa, że worek sobie udziergalam, a chlop nie wie że to takie trendy i wygoda bo brzucha nie trzeba wciągać:-p)

Dorka moj Kornel tez taki towarzysko ograniczony, aczkolwiek zaczyna sie rozkrecac, bo ma kolegę i cztery koleżanki z klasy z ktorymi się spotykają raz w tygodniu u ktoregos z nich (ostatnio u nas im sie upodobalo) i graja w gry:tak: a zaczęło sie od tego, że na koniec roku maja zrobic projekt z jednego przedmiotu i silą rzeczy zaczeli się spotykać i tak sie rozkręcili:-) no i zdrowka kochana:tak:

Madzia moj to w sobotę z miną Bonda wkroczyl do domu i oznajmia, że będzie wieszal obraz i zegar u mlodego:-p normalnie z wiertarką w ręku normalnie zaimponowal mi:rofl2: (oczywiscie nie wspomnę, ze obraz na powieszenie czekał z jakieś pol roku:sorry:) a powiedz mi kochana jak tam Twoje ćwiczenia? ja to zawzięlam się i postaowilam dzisiaj kupić hula hopa:-p ale nie tego z masażerem (bom sie przestraszyla, jak pisalaś o tych siniakach;-))

Surv już masz rozrysowane co gdzie ustawisz i jak zrobisz w domciu? Jak potrzebujesz jakiejś porady to daj znać, bo w sumie ja jeszcze swieżynka przeprowadzkowo-remontowa jestem (jednakze teraz sobie uswiadomilam ze w marcu minie rok jak juz mieszkamy tutaj:szok:)

Renia moja Tosia ma tak jak Twój Tymi, że jak ja coś zaczyna brac to za moment sie okropnie zaflegmia:no: i ja zaraz stresiora lapie bo wtedy zapalenie oskrzeli czy plucka momentalnie moga być zaatakowane:no: no i masz racje, ja tez zauważylam że jak z roznych przyczyn nie raz sie klade po poludniu i M ma za zadanie cos na obiad zrobic, to naprawdę bardzo sie chlopak wczuwa (może to brak kobiecej obecnosci tak mobilizuje chlopow:-p)

wiecie co teraz wyczyytalam, ze dobry rosol ma sie dłuuugo gotować tak tylko lekko bulgotac, to wtedy najlepszy wychodzi :cool2: a wlasnie go wstawilam czyli 2 godzinki jeszcze w domciu muszę byc:sorry:
 
Witam, u nie juz troche lepiej:tak:
Renia to przeziebienie:eek: ciazowo nie jest zle:tak: wlasnie dzis zamierzam zrobic sobie syrop z cebuli i czosnki:tak: Nie mam miodu tyle i cytryn co w Twoim przepisie a wychodzic to mi sie nie chce na ten mroz:no: Rano -25stopni:rofl2:
Madzia no wlasnie ciesz sie ze K skonczyl w koncu szafe:-D Narzedzia same sie pewnie posprzataja;-)
Survi u nas -25st wiec Misia zostala w domu i juz chyba do konca tyg nie pojdzie do przedszkola:no:
Kic super kurteczki,ja juz pomalu szperam na allegro ale nie wiem czy w rozu cos kupowac czy w chlopiecych kolorach:-D Trzymam kciuki za udana wizyte u okulisty:tak:
Pabla u nas tez Misia wyrosla,prawie wszystkie rajstopki ma za male:eek: Kurtke ma z zeszlego roku, a buty elefanten chyba nr 22, ale sporo zawyzony:tak:
Kasia wlasnie o 5.30:eek: Ja o 7 nie moge sie zwlec z lozka:-p
Tosika a nie chcecie Kornelowi przeswietlenia zrobic? Osluchowo moze jest czysto ale cos na zdejciu moze wyjsc:tak:
Dzis nigdzie nie idziemy,Misia coraz bardziej smarcze,mam tylko nadzieje ze nie rozlozy sie:no:
Dzis pierwszy raz wyczolam jakas konczyne mojego maluszka:tak: To tak szybko sie dzialo ze nie wiedzialam czy to noga czy reka:-D
Spadam robic sobie syrop,moze Misia bedzie tez pila choc watpie:tak:
 
Ostatnia edycja:
Tosika, nei mam nic rozrysowane, bo nawet dobrze układu domu nie pamiętam:zawstydzona/y: no i u nas to remont długie lata potrwa, bo finanse dość na ścisk mamy, więc na razie tylko instalacje w zasadzie i brudne roboty, a wystrój to stopniowo...na razie to ja bym chciala w koncu ten dom kupic, bo właściciele mnei totalnie rozwalaja...pół roku wydzwaniali średnio co tydzień, że im się spieszy, czy mamy już kasę i że oni nie mogą czekać, a teraz zaczyna się marudzenie, że notariusza to oni tylko w piątki mogą ...że w ogóle to w lutym to im nie bardzo pasuje....nosz cholera jasna, R się juz wsciekł lekko, bo wcale nam nie łatwo po zimie do tego Lwowka się telepać z wielkim brzuchem i w ogóle umowę podpisywać, muszę Flo komuś podrzucić, R musi wycyrklować z urlopem i zwolnieniem, a tym się nie chce tyłka ruszyć jednego podpisu zlozyć:wściekła/y: No nic, ja się zamierzam wprowadzać w marcu, nie tam to gdzie indziej:-p

Dorka, no ja najwyraźniej przecwanilam zostawiając Flo w zeszluym tygodniu, bo teraz jak wyszlam na zakupy to czuję, że jest wyraźnie zimniej niż przedtem:confused2: Co do ubranek, to bym kupowała uniwersalne...zresztą tak robiłam zanim się Sara ujawnila, a teraz i tak 90% automagicznie się różowa okazała:-)

znowu w bolach jeden wór spakowałam i mi starczy...idę petunie siać:laugh2:
 
Kic, będę miała kominezon po Miśku z Re. Bardzo fajny, ale juz za mały - spodnie ma do kostek:sorry:Dam Ci znać po południu jaki to jest rozmiar. Jak będziesz chciała to popstrykam zdjęcia i Ci pokażę
Tosika, może faktycznie zrób Kornelowi prześiwetlenie. Chyba za długo ten kaszel trwa
Renia, to niestety moja normalna pora wstawania w tygodniu :-/
U nas rano było -16, więc nie jest źle;-)Dzieciaki do przedszkola pomaszerowały:tak:
 
Dorka ja nigdy nie wiedzialam czy noga cz reka ;-)
Tosika Maciek tez teraz 110 wiec na przyszly rok bedzie jak znalazl te 122 ;-)
Kicrym ja musze zapolowac na jakies legginsy,bo strasznie mi sie podobaja,fajna odmiana po dresach ;-) Wlasnie dzisiaj powyciagalam dresy po Macku ,akurat kolezanka chce ,po co mam trzymac jak Maja bedzie chodzila w rajtopach lub legginsach ;-)
No i jak spanie po mm?
U nas dzisiaj 6,5 godz:tak: a mloda wypila wczoraj tylko 60 ml mm,no i cyca oczywiscie ;-)
Powodzenia u okulisty!
My dzisiaj na bioderka z malym pulpetem idziemy.

Maciek zostal antyterrorysta:-D w sumie tez policjant ;-),potem wstawie fotke bo wczoraj cyknelam,chociaz model uciekal.
 
reklama
Hej,
u nas też zimno, ale już troszkę mniej jakieś -10st
No umówiłam się z panem dr na piątek, tzn w czwartek mam zadzwonić późnym wieczorem o której młoda może ostatni posiłek zjeść. Także w piątek proszę czary mary i kciuki żeby wszystko poszło ok.

Tosika no Kuba nosi 24:) 25 mu kupiłam na zimę bo wiadomo, że skarpeta grubsza i na wiosnę też 25:) a ciuchy nosi na 92:-pno teraz wiosna się zbliża to pewnie trzeba będzie jakieś gacie na 98 kupić:happy:
Kasia daj znać:)
Surv no bo właściciele czują że sprzedaż bliżej niż dalej:happy:pewnie wspomnienia wróciły;-)ale już nie długo będziesz układać w nowym domku:tak:
Dorka no to się wstrzymaj:) ja na początku też kupowałam unisex ale teraz jakoś dla dziewczynki wolę strikte babskie ciuchy:-pzdrówka!
Renia ja Cię i tak podziwiam, że tyle Tymi w domu siedzi, albo on jest taki grzeczny albo Ty masz tyle cierpliowści:-pKuba oczywiście dziś zrobił scenę przed p-lem, ale gdzie bym go po lekarzach ciągała:)
Madzia po mm jak po cycku:p i tak się zołza budziła:/większe legginsy sis mi kupiła w UK :) ja dresy po Kubie oddałam mamie do pracy-dała jakiemuś biednemu chłopczykowi :)powodzenia na bioderkach :)

Sennie dziś, czas coś zjeść:p
miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Do góry