reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Brrrr dzień ale zimny :)
A u nas małe zamieszanie bo teraz kolega Patryka spał u nas.
Tymi kaszle ale inhalacje z olejkiem z drzewa herbacianego chyba pomagają bo zwykle gorzej choroby przechodził.
surv Taaak przeprowadzka w tydzień, tylko chłop w tydzień może uwierzyć. Mi to z miesiąc zajęło. No ale szwagierka się jeden dzień pakowała. Zawołała swoja nieznośną siostrzyczkę (baba do mnie mówi per niunia :rofl2: ) i waliły wszystko do worów na śmieci jak leci.
No ale pamiętaj, najważniejszy jest plan. Może akurat uprawe ziół leczniczych zalegalizują, założysz plantacje i będziesz miała cholernie dużo przyjaciół hehe no albo chociaż tymianek hoduj. Albo ślimaki winniczki.
kic fajnie będziecie mieli, moje dzieciaki uwielbiają ta wiejska swobodę. Zresztą ja tam wspomnienia z wakacji u babci trzymam w sercu jak mój największy skarb. btw. kumpel-instruktor nas wyciaga na narty z dzieciakami w następny weekend ale chyba z Tymicem chory nici z tego. a fajnie by było ich zacząć uczyć.
a poza tym...jaka niedroga parasolkę byś mi poleciła? :-p
renia mój chociaż podczas remontów/ napraw uważa żeby nie nabrudzić i po sobie sprząta. Ale jak ma zmywać naczynia- normalnie kubki mam mu ochotę z rak wyrywać. Godzinę to trwa a w dodatku tak to przezywa jak tortury...
dorka Ależ masz syna pedikur... A kto jest/był bardziej porządnicki. Misia czy Seba?
Madzia no to nieźle mała śpi. 3 godzinna drzemka- marzenie.
A z cycowaniem to u nas tez cyrki. Przeczekam jeszcze zimę a później hamuje laktacje bo chyba inaczej się nie da. Maciuń numerant :-D
pabla u mnie z cycowaniem na odwrót. W dzień myślę, że nie dam cyca w nocy pasuje i daje :/
A tak w ogóle to...jedziemy na wakację, tesciowie nam chcą prezent zrobić. Aż mam po co sie odchudzać. Nie doczekam sie Tymcia biegającego po plaży.
 
reklama
No nareszcie jakiś ruch się zrobił:)
Madzia nie było go 5 dni:-pno nieźle Maciek tekstem zapodał:-D:-D:-DJa kiedyś Kubę upomniałam jak karmiłam młodą a ona przysypiała i mówię mu "nie krzycz tak, bo Liwka zasypia" a Kuba na to "przecież mówiłaś że nie wolno spać przy cycu":cool2::-D:-D
Haszi jedź, jedź, jedź!!Kuba sobie super radzi:tak:ale woli na krechę jechać niż pługiem:sorry::-pa co do parasolki spójrz sobie na Mamas&Papas tour:tak:no i zależy co to jest "tania";-)z tańszych forumowe dziewczyny testowały jeszcze M&P beat, M&P olie.Mnie się podoba tez Nuna Pepp, ale na pewno nie starszy do końca wózkowania. Fajne też są Cybex onyx:) do wyboru do koloru tylko określ bardziej cenę:) no i wchodź na wózkomaniakowe forum tam w zakładce sprzedam przewija się mnóstwo ofert:)
Dorka wystrzałowej imprezki:)
My jakoś dziś tak szybko po obiedzie:sorry:mi się chce spaaaać, ale postanowiłam Kuby nie kłaść w dzień bo wczoraj do 22 się męczył żeby zasnąć:confused2:tak więc dziś o 20 już będę miała spokój:-p
 
Jestem, melduję się, nie zamazłam! Dzis tylko -15, choć jak wyszłam z Babą, porzucałam jej chwilkę zabawkę, to przy dwóch parach ręklawiczek, myślałam, że mi końcówki palców odpadną:eek:
Tosika, byłam wczoraj na "dziewczynie z tatuażem". Kurcze nie wiem kiedy minęło te 160 minut. pabla a Ty byłaś? Z tego co pamiętam czytałaś Millenium
Dorka, udanej imprezki dla Seby. Żeby Wam młodzież mieszkania nie rozniosła;-)
Surv, to Ci Haszi ciekawe pomysły na życie podsuwa ;-)
Mój m też czyściochem nie jest, ale przy drobnych pracach remontowych sprząta. Ale to wyniósł z domu, bo teść-instalator zawsze jest bardzo porządny:tak:
Madzia, Kic, fajne teksty synków :-)
Mój kolega z pracy zachorował na ospę - a gość pod 50:shocked2:fajowo ma... no i my w pracy też, bo jego pracę zrobic trzeba:sorry:
 
Powitać :)
melduję sie posłusznie. Od rana sprzątanie, gotowanie itp.
teraz przerwa na kawę, dzieciaki śpią a za chwilę na zakupy.
właściwie już muszę :)
Kic, Surv...jesteście na straży :) i dobrze, ja popiszę wieczorem w takim razie, bo jedziemy dokupić parę rzeczy, jutro impreza Babci urodzinowo imieninowa, ale jak narazie Babcia obrażona
to paa
 
eeee...do bani z tym pakowaniem...dwa pudła zlozyłam, w ogóle nie widać, żeby coś z mieszkania ubyło, a mnie to z segregowaniem zajęło 1,5 godziny i zapłaciłam fest bólem pleców...chyba metoda szwagierki Hashi pójdzie w ruch:-p Albo wszystkich tych, co już na weekend majowy się z odwiedzinami zapowiedzieli wpuszczę do domu pod warunkiem, że każdy mi z 10 pudeł spakuje:-p

Madzia, to pożycz K, ja potrzebuję paru chłopów jak dęby do przeprowadzki, to go bez trudu zutylizuję:-D

Hashi, super z tymi wakacjami! Jeszcze jakby dziadkowie nianię w komplecie do dzieciaków dorzucili...:-)

My dziś z domu nie wychodzimy, bo niby slońce jest, ale rano na termometrze było koło -18:eek:


Jeśli chodzi o odstawianie od cyca, to osobom o mocnych nerwach polecam swoją metodę, czyli niedawanie w nocy mimo protestów:-p Było paręnaście nocy hardcorowych zanim młoda zrozumiala, ale w sumie dość szybko poszło...u nas mm ani smoczek nie wchodziły w rachubę, bo mloda nie tolerowała ani jednego, ani drugiego:sorry:

nic, idę obiad dokończyć, R miał ziemniaki obierac, ale zasnął...no trudno siedzi cały tydzień na tym zimnym magazynie to niech odpocznie, zwłaszcza, ze już za miesiąc rusza z remontem:-p Potem chyba do niego dołączę, bo już zasypiam na siedząco...

aaaa....Dorka, Ty mialaś studniowkę, mam i ja....100 cm w obwodzie dziś stuknęło:szok: Jestem szersza niż Flo ma wzrostu:shocked2::shocked2:
 
witajcie moje kochane!!!


jeszcze raz baaaaardzo dziękuję moje Drogie Koleżanki za życzenia:-):-):-):-):-) ależ się starzeje:sorry:
jejku ja to jestem taka w gorącej wodzie kąpana, bo jak Was czytam to już od razu chcę pisać na kazdy post osobno:-p a wczoraj przyznam sie że nie moglam wejsć wieczorem na neta, bo miałam nad sobą "kata" ktory zażyczył sobie uziowy sweterek i było przez caly wieczor "mamo no szyj mi ten sweterek" a jak cos innego robilam to było"no co nie szyjesz?:wściekła/y:" aże ambitnie chcialam taki fajny z jakimś niebotycznie skomplikowanym wzorem to nie moglam przestać, bo bym zgubila wzor:sorry:
Haszi oj jak ja żaluje, ze Ty tak daleko mieszkasz bo pewnie byśmy coś razem rozkrecily z Twoimi pomyslami, a jak by do tego doszla jeszcze Surv to normalnie sukces murowany:-)) co do wózkow to ja bylam zadowolona z cybexa aczkolwiek starsznie się polamała 9ale ja mysle że to przez te jazdy samolotem, bo tam przeciez nie dbają jak "wklaadali do bagażów:cool:)
Madzia nie no Macio tekścior jest niezly:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D a co do sprzątania chłopów to moj by Twojemu i Reni M by piątkę mógl przybic:sorry:
Kic powiadasz, ze w h&m są wyprzedaze, hmm:-p aczkolwiek ja wprowadziłam ostatnio (oczywiscie dla samej siebie) limit na zakupy dla dzieci, bo chyba przeginam z tymi ciuszkami:sorry:
Surv jaaaa 20 arów, jak ja Ci zazdroszce (przy moich 5:-p):tak::tak::tak: co do ruchow, to Kornelekk wiercil się niemiłosiernie a póxniej co grzeczne to i ułożone wyszlo;-) a Tonia? cichutka w brzuszku aż się nie raz strachałam, że aż za grzeczna? a teraz normalnie czort wcielony:eek::-p
Kasia i co podobal się film? bo ja też czytalam sagę Millenium i zrobila na mnie wrażenie i książka i film:tak:
Renia zdroweczka dla Was, ja tez niby mi już pare dni temu przeszlo a dzisiaj z rana katar mialam znowu po pas:confused2: no i się martwie o mlodą, bo pprzed wczoraj skończylyśmy antybiotyk, dwa tygodnie w domu a dzisiaj jakby glowka znowu ciepła:szok: oczywiscie jak na zlośc termometr gdzieś wcięło:no: M pojechal do apteki i już mam leka czy w poniedzialek do przedszkola pójdziemy? a w czwartek mamy dzien babci i dziadka w przedszkolu:eek:
Dorka rozumiem, że Wy macie przykaz na czas imprezy Seby o opuszczenie mieszkania?:rofl2::-p
u nas słoneczko ale z -20 to na bank jest:sorry: a ja dzisiaj dzieciom kebaba robie a co:-pi nam też oczywiście;-)
no i skonczyło się rumakowanie, mlodej przypomnialo się, ze matka ma sweterek szyć:cool: i juz stoi nade mna :-p normalnie zaszczuta jestem przez swoja corunię:-p
aaa co do tej tragedii z tą malutką dziewczynka, to też mnie poruszyla:no: zreszta jak i wszystkich:-( tylko dziwi mnie fakt reakcji policji na rutkowskiego, bo pomimo, że go nie lubię, to gosć odwalil za nich cala robote, a oni teraz na nim psy wieszają:eek:
no dobra ide dziecku zupe dać
 
Tosika, film bardzo mi się podobał. Oczywiście w kilku przypadkach miałam inne wyobrażenie jak postaci wyglądają, ale i tak wole najpierw czytać niż oglądać:tak:
Olga patrzy mi przez ramię i pyta który mi się bardziej placek na Twoich suwaczkach podoba:-DOldze ten Tosiowy:-D
 
witam
my po śniadanku
wychodzić dalej nie wychodzimy
Tymi jeszcze kaszle i katarkuje, ale chyba jest lepiej
zaflegmiony okrutnie
czasem zwymiotuje to ale sie boi i jesć nie che bo uważa, że to przez jedzenie:baffled:

w tym tygodniu podejdziemy do naszej dr bo już akurat po urlopie

Ignaś skacze jak szalony
chłop z temperamentem:-)

Wow dziewczyny Wy już myśicie o odstawianiu od cyca:szok: ale ten czas leci
niebawem roczki się zaczną;-)

Ja pamietam jak Tymiego odstawiłam (11 mc karmienia)
poszłam do kumpeli na wesele i oczywiście obiecałam, że się napijemy
więc jak się rozkręciłam to pękła butla wina
po tak długim niepiciu dochodziłam do siebie przez 3 dni i naturalnym było nie przystawianie więc leciał na sinlacu:-)
a jak mamusia poczuła, że już może karmić to syn odwrócił głowę i przygoda z cycowaniem się skończyła:tak:

Surv plany odważne ale do wyrobienia
duże ilości pudeł się przydadzą
oby do marca mrozy puściły

Kasiu no to kolega ma niefajnie z ospą w tym wieku:baffled:

Haszi świetnie zapowiadają się wakacje - wczasy nad morzem
no a Tosieńka długo sie cyca - przytulaśka:-)

Tosika to masz modychę
dobrze, że potrafisz coś stworzyć z kłębka włóczki;-)

Kic to pracowity twój chłop
duże remonty robicie
no i super takie miejsce blisko jeziorka lasu:-)

no nic idę walnąc miksturki męża
zrobił mi miód z cytryna i czosnkiem:cool2:
wstrętne ale w przeziębieniu pomocne
 
Tosia mnie rozwala. Wylała troszeńkę wody (czysta do inhalacji, bo Tymi siedzi i wdycha), pobiegła po szmatkę i teraz szoruje stolik.
Śnieg u nas przepiękny, niestety Tymi się nie nadaje, Tosia mam wrażenie, że na granicy jest...kaszlnie czasem ale na razie ok i chucham na zimne. No ale Patryk idzie na bitwy na śniegu z kumplem :]
Kasiu zwykle w tym wieku ludzie dostają półpaśca zamiast ospy, nie wiem czy ospa nie lepsza
renia mój Tymi tak skakał, i skacze nadal :) Potrafi w czasie oglądania bajki nagle po kanapie zacząć skakać, ja go sadzam a on po minucie znowu :p) A tosia t nie przytulaska tylko cycowy potwór-wyłudzacz.
tosika uziowy sweterek :) no szyj mama, szyj Pewnie tez mnie to czeka, młoda już w sukienkach przebiera i cieszy się jak ubieramy ulubione rajstopki.
Oj pomysłów to mam sporo, al czy dobre?
No ale chyba założenie plantacjii to dobry sposób na spokojne, dostatnie i znormalizowane życie.
surv wiesz ty jesteś w pełni usprawiedliwiona. Ona nie toczyła się szybciej niż biegła :-D.
Ja po wyrzuceniu/oddaniu wszystkiego co się dało spakowałam się gdzieś tak do 20 pudeł różnej wielkości.:szok: I kilka worków do tego. Spox :) Dobrze, że mężul zdolniacha i będzie remontował sam-to kupa oszczędności.
A my w domu mamy kotka kumpla. Kochany, jakoś przez przypadek nam się trafił i o dziwo dzieci nie zrobiły z niego kapci. Tylko zamykać go trzeba bo Tosie podżera i podsiada a francyga mala (kocica nie Tosia a zresztą kocica też Tosia) drzwi otwiera.
A z wakacjami to najfajniejsze jest to, że to wakacje ( raczej voucher) wygrane :-D tylko teściowie jechać nie mogą wiec nam się dostało. Tylko nie mogę się zdecydować gdzie jechać :-D. Ale byle bez przesiadek bo bym na pewno kogoś na lotniskach zgubiła :-D.
 
reklama
Witam:)
u nas nadal mrozi, brrrr, na dwór dziś nie wychodzimy, basen odwołany, coś mama mówiła, że Kubę weźmie na kulki:)
Dorka no od 3 dni podaję Liwce "czyste"mm z Hippa i na razie odpukać pije:tak:oczywiście nadal się przebudza, więc głodna chyba nie jest po takiej flaszce:dry:no nic na razie nadal się w nocy "przytulamy":-p
Madzia mój Kuba tak robił jak miał 6-7 m-cy lekarka wtedy twierdziła, że sam odrzuca pierś, więc skorzystałam i bezproblemowo go odstawiłam:tak:jakieś 2-3 tygodnie jeszcze odciągałam i mieszałam, a potem już czysty Nutramigen pił:tak:
Renia hehe duże to się dopiero zaczną, ale musimy najpierw kartę spłacić (zadłużona po docieplaniu:-p) czeka nas wymiana całej instalacji elektrycznej-ja tego kucia nie chcę ani widzieć ani sprzątać:-pteraz tylko 1pokój+kuchnia(jeszcze nie wiemy czy tam nadal kuchnia będzie)+komórka, która będzie łazienką:tak: ale roboty w cholercię, więc nie wiadomo kiedy to M skończy:cool2:
Tosika no akurat w tym "moim" H&M żadnych rewelacji:dry:ja też obiecałam sobie że żadnych zbędnych ciuchów, więc szukałam tego co mi jest potrzebne czyli body, sweterki, legginsy na 74:happy2:były ale czarne, a takich nie chciałam:happy2:kupiłam na all kurteczki, sweterek i spodnie, a legginsy zobaczę w Pepco i tyle:happy2:

M z dzieciarnią się bawi a ja odpoczywam:)zupkę mamy, potem tylko M mięsko jakieś zrobi i obiad gotowy:)
miłego dnia!
 
Do góry