reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Witam wieczorkiem:)
Już dotarłam z warsztatów, dzieciarnię okąpałam, Liwka śpi, Kuba je kaszkę i zaraz do łóżka. Było fajnie, znowu nowe pomysły:-)p-le prywatne więc zobaczyłam prawdziwe realia a nie to co w naszej państwówce:sorry:
Post ja Kubę karmiłam do 8m-ca:tak:teraz też tak planuję, maks do 10m-ca:tak:
Dorka mmmm podać ci adres do wysyłki??:-pwygląda pysznie:tak:jutro skrobnę na forum, podrzucę Ci linka więc będziesz mogła śledzić wątek;-)
Renia no właśnie, od razu miałam wsiąść i jeździć to by problemu nie było, a że mam wszędzie baardzo blisko to teraz problem się gdzieś ruszyć:baffled:
Pabla też widziałam, że kolejki, ale cuda, więc warto czekać:-)
Surv mój Kuba dziś był na dworze:tak:a jak Flo?zaliczyli spacerek??

Idę odciągnąć (.)(.), zjeść kolację i spać.
spokojnej nocki!
 
witajcie moje panie ukochane:-)

no juz mam choć troszku wolnego:-) w tamtym tygodniu zaliczylam Kalisz a póxniej Gdansk a "we łekend" spontanicznie gości "sprosilim":-p jejku ile ja bym dala zeby tak samej gdzies myknąć:-p Pat weź mnie ze sobą, plissss;-)
Kic trzymam kciuki i czary juz odprawiam:tak: a kiedy Liwcia miala zabieg? bo pamietam, że jak Tosia miala przepychane kanaliki, to za chwil pare bylo już oki:tak:
Dorka jaa jaki chleb :szok::szok::szok::szok::szok: ja też taki chce:tak: a powiedz mi ile wyrabialaś ciasto? bo ja to slaba w rukach i jak mialam przez jakiś czas mamy do wypieków chleba to prawie codziennie zapach swieżego chleba unosil się w naszym domu a teraz? czuc zapach lenistwa:-p
Surv a jak daleko od Wrocka jest Wasz potencjany domek? I wiesz co juz cieszę się za ciebie tym domkiem:-) a póxniej poprsimy o jakies zdjątka:-)
Pabla zdrowka dla dzewczynek:tak:
Kasia ja już od dzisiaj trzymam kciukasy:tak:ale wiem, że dla Ciebie to pikus:tak:
Madzia ja robilam w tamtym roku tą serie 6w i d*** blada oponka jak byla tak jest:angry: ale pocieszam się, że jak w marcu otworza basen nie daleczko mego domku to będe trenować intensywnie:-p

a ja wlasnie sobie grzanca sącze, M ogląda mecz u sąsiadów (z mojej wiedzy to z godzine temu się skonczyl):-p, dzieciorek mniejszy bo wielu bojach zasnął i mam teraz "chaj lajf":-D
aaaa wiecie co w tym roku z M obchodzimy 15 rocznice slubu i tak chcialam jakoś fajnie ją spędzić i wymyslilam pare dni w Wenecji ale dzisiaj pan stolarz zadzwonil z wycena mojego stolu marzeń i powiem Wam, że oferta kusząca bo w necie ten stol kosztuje 10tys. a pan stolarz zrobi iście identiko za 4tys(zaraz wam zdjęcie wkleje) i teraz co mam robić?bo albo wyjazdd albo stol bedzie? a stol wygląda tak
stół włoski z serii sound 12 zdobiony złotem, Produk importowany - SKLEP.meble.pl
i co byście zrobily?
 
Kic, świetny wierszyk ma Kuba:tak::-D Miki juz swój prawie umie. Dla babć robią korale z makaronu:-D
Dziewczyny z kciukami jeszcze się przypomnę, ale już czuję, że będę miała super wspomaganie:tak:

Surv i jak był bałwan?
Dorka, ale wypiek! Czadowo wygląda i na pewno jest pyszny
Tosika, no niezły stół. Nie potrafię być obiektywna - oczywiście, że wybrałabym Wenecję ;-)
Będę nudna, ale jednak muszę coś na ten ang. popatrzeć. Bye!
 
Witam:)
Kuba w p-lu, mała właśnie zasnęła:)
Tosika Ty mi nawet nie mów, że nic ci to 6W nie pomogło:crazy::-pa wybrałabym oczywiście Wenecję!byłam i jest pięknie:tak:stół, jak stół pewnie że jest piękny, ale możesz go kupić/zamówić później:-pLiwka miała oczka robione 21.12, była poprawa a teraz znowu się pogorszyło, no teraz po antybiotyku znowu jest lepiej, ale to nie o to przecież chodzi:( oczka mają być "sprawne" bez takich "wspomagaczy".
Kasia fajne takie naszyjniki:) ciekawe co Kuba zrobił bo nic nie mówi o prezentach:sorry2:

A ja dziś idę na warsztaty z dogoterapii :tak:mama się zdeklarowała że zostanie z dziećmi więc mogę wybyć:happy:
sennie dziś, robię ćwiczenia i tez się położę, dziś pobudki co godzinę:baffled::confused:
miłego dnia!
 
Tosika, jako zona stolarza-amatora to Ci w sekrecie powiem, ze jakbyś swojego M zagonila do roboty, to z prefabrykatów gotowych by wam taki stół za jakieś 2 tys. góra wyszedł:-p Tam są potrzebne toczone nogi, zlota bejca i deska na blat - nic więcej;-) więc moze zaoszczędziwszy w ten sposób i na Wenecję by Wam starczyło?;-)

Dorka, boski chleb! Jak się spod roboty wygrzebię to moze w weekend się zbiorę i też upiekę:tak:

Kasia, no u nas w żlobku bachorki takie naszyjniki robiły - fajnie to wygląda do tej pory mam ten od Flo:tak: U nas dzień babci jutro, babcia bardziej podekscytowana niż wnuczka:-p

Bałwana wczoraj nie było, bo tak jak Renia pisała, u nas śnieg szybko zmienił się w deszcz i zostało tyle co pojedyńcze plamy na dachach:dry: Na szczęście Flo chyba zapomniala o obietnicy, zresztą jak przyszla do domu to czekał nowy telewizor (złamalam się i pozwolilam kupić po tym, jak stary padł 2 mce temu:-p) i to ją do szczętu zajęło:-)

Ja już obskoczylam badania i śniadanko w McDonaldzie:-) Pognała mnie znana z poprzedniej ciąży żądza cheesburgerów, a tu się okazało, że rano to mają inne menu:wściekła/y: No ale ponieważ już ślinotok mnie dopadł, to kupiłam co tam mieli i teraz czekam w napięciu na zgagę:-p

zmykam do pracy,b o już się na leb wali:-(
 
Tosika Wenecja!;-)
Kasia kciuki są ;-)
Kicrym łoo to nievpospałaś:sorry2:,ja za to obudzilam sie w nocy i nawet balam sie spojrzeć na zegarek,ale byłam cudownie wyspana:-D ,a młoda jeszcze nie jęczała nawet.Potem sie okazało ,ze to po 1 i Majka zaraz się domagała,ale i tak od 21.30 się super wyspałam.Potem jeszcze jedna pobudka,w sumie przez moje niefortunne przenoszenie małej do łózeczka. No ale laska nie spała wczoraj od 16.30,a do tego opróżnila przed kąpielą dwa cyce,a po jeszcze 120 ml MM i padła jak kafka:-D
Post no ja Majkę też dłuzej cycuję niż Maćka i to mój mega sukces:-D

Maciek wczoraj lepił bałwana w p-lu tzn. na ogordzie ;-)
Dzisiaj też ładnie biało więc napewno na dwór wyjdą.Ale lament dzisiaj był,ze on nie chce do p-la i ze chory,źle się czuje-oby to ściema była ,ale mial wizję pojscia do znienawidzonych Krasnali,bo ich jedna n-lka chora.
Ja sie zbieram z Majką na pocztę, zakupy na pizzę i musze ubezp.auta załatwic,bo wczoraj się skończyło,a jechać trzeba:sorry2:
Lece,bo beksa się nudzi.
 
reklama
witam
na dolnym śląsku przedwiośnie:crazy:
dziś słońce i chlapa
mnie boli gardło:baffled: i fazeruję się czosnkiemna (zgaga murowana)

Kic ale się rozszalałaś z tymi warsztatami:-) super tak wyrwać się z domu co????;-)

Dorka ale chlebek - mniam
za miesiąc na pewno będzie wiadomo kto mieszka w brzuszku

Ja jutro jadę pooglądać syna:-) strasznie się cieszę
oczywiście mam nadzieję usłyszeć same dobre wieści

Kasiu kciuki zaciskane:tak:

Pabla no właśnie jestem zacwycona doux-doux
ta dziewczyna co nam szyła MT teraz szyje te nosidła i tak z zainteresowaniem śledzę ich stronkę- normalnie artystki:tak:
ale chusta mi się strasznie podoba
no i dylemat:-)

Tosika stół super - wielki
nogi zdecydowanie najdrższe bo oklejane złotymi plasterkami:tak:
I Wasz stolarz też je tak oklei czy pomaluje ?
A co do rocznicy to wiadomo wyjazd bardziej na miejscu - na stole to można po przyjeździe urządzić poczętunek;-):-)


Moje dziecię już zagaduje o przedszkolu więc mam nadzieję, że jak przyjdzie co do czego to nie będzie wykrętów, że nie chce, że paluszek, że główka:tak:
oki zmykam coś się ogarnąć i na spacer bo junior się domaga a słonko świeci cudnie
szkoda, że plucha
 
Do góry