reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

No to się jednak śniegu doczekaliśmy, coby się przed całą Polską nie wstydzić:-p W nocy napadało całkiem solidnie, mloda taka podjarana, że na pewno bedą bałwana robić w przedszkolu, bo pani obiecała, ze bez protestów poszła...nie chcę być w pani skórze, jak się okaże, że obietnica była czcza:-)

Kic, jak masz możliwość pożyczenia manduki od kogoś to może sprawdź, ale wydaje mi się, ze może Ci nie podpasować, jeśli na codzień nosideł nie używasz, bo ona jest bardzo ciężka i solidna - samo nosidlo ok. kilograma waży i jest masywne jak plecak - mnie się to nie podobało, bo do noszenia ok, ale praktycznie niewiele w nim załatwsz, bo masz mocno ograniczone ruchy, nie to co w chuście, czy BB. BB jest leciutkie i rozpina się jedną ręką...w sumie, to jak chcesz, to moje zamowione powinno lada dzień przyjść, mogę Ci podesłać, zebyś sobie wyprobowała:tak:

Pabla, ja się nad tą pentelką zastanawiam z tego względu, że jest cieniutka, a ja głównie na lato potrzebuję, w zimie młoda prawdopodobnie bedzie już dla mojego kręgosłupa za ciężka.

Kasia, no to pewnie, że kciuki bedziemy trzymać, choć nie wiem, czy to warto, skoro i tak zdasz:-p

Ja dziś znowu pol nocki zarwane, tym razem z powodu żołądka, nic takiego nie jadlam, a skurczy dostałam prawie jak porodowych, aż się przestraszylam, czy od tego rodzić nie zacznę, ale na szczęście nospa w koncu pomogła... także, choć jeszcze nie karmię to organizm już dba o to, zebym miała trening na sucho z nocnym wstawaniem:baffled:

Dobra, zbieram się do pracy, dziś kolejny hardcorowy dzień i tak az do soboty, za to w weekend nagroda w postaci wolnej chaty:-)
 
reklama
Witam:)
Surv z chęcią bym pożyczyła to BB, tylko teraz jak jest tyle śniegu i raczej zimno to nie wiem czy wsadzę Liwkę w to cudo:sorry:współczuję nocki, jednak wolę wstawać do karmienia niż walczyć z bolącym żołądkiem:baffled:
Madzia dlatego ja jako leń wcielony, daję młodemu dupolot do ręki i sam śmiga do góry i na dół:-pw sobotę spotkał kolegę z p-la więc w ogóle była zabawa:-ptyklo nogami w miejscu przebierałam bo zimno było:-p

Liwka dziś wstała o 6.40 oczywiście nie licząc nocnych przechadzek,Kuba wstał po 7, bo tak piszczała do swojego smerfa:-pzaraz się ubieramy i do p-kola.
miłego dnia!
 
Kic - buziak dla Liwki z okazji 6 mcy!!
ja w manduce nosiłam Lenę jak miała około roku ( waga około 8 kg ) i mi było wygodnie i komfortowo. Teraz zastanawiam się nad jakimś nosidłem dla Sonii - mam MT, ale chyba wolałabym jakieś takie podobne do manduci. No nic, przejdę się pewnie do jakiegoś klubu i popróbuję różnych nosideł.
Kic - Ty gdzie mieszkasz bo zapomniałam? mogę zerknąć czy jest u Ciebie w mieście jakiś klub gdzie mogłabyś wypróbować sobie coś do noszenia Liwki.
u nas też śnieg, ale młodzież zasmarkana i kaszląca więc kiblujemy w domku.
Kolejna noc do bani.
Kasia - trzymam kciuki za egzamin!
Surv - to jak na lato to koniecznie coś przewiewnego! elastyki z reguły nie są przewiewne i trochę w nich bardziej gorąco niż w tkanych. Zastanów się nad tkaną może jednak.
 
Czesc dziewczyny!!!
Kic ja chce kupic wozek uzywany ok 400-500zl nie drozszy:tak:Wszystkiego dobrego dla Liwci:tak:
Pabla ale nieciekawa nocka:-( Zdrowka dla dziewczyn:tak:
Kasia oczywiscie ze bedziemy trzymac kciuki:tak:
Survi no niezle pani bedzie musiala sie tlumaczyc:-D Super ze tez macie snieg:tak:
Madzia no niezle z tymi jeleniami:tak:Jak nocka?
Misia dzis nie chciala wstac, schowala sie pod pierzynę i nie chciala wyjsc:-DPozniej poszlo gladko:tak: 25 stycznia maja w przedszkolu Dzien Babci i Dziadka:tak:,a 26 bal karnawalowy:tak:
Dzis zamierzam upiec chlebek taki drozdzowy:tak:
Milego dnia:tak:
 
Pabla jestem z Katowic:tak:z chęcią bym popróbowała różnego rodzaju nosidła i chusty:tak:dziękujemy za buziaczki:-)jak to szybko leci:szok:
Dorka podpytam dziewczyn jak będę miała chwilkę:tak:
kasia oczywiście kciuki trzymam:)
dziś obiad z Macdonalda bo jadę na warsztaty:happy:cholera prawko mam a taksówką pojadę bo się boję w nieznaną trasę jechać:crazy:
lecę do marudy:confused2:
 
aaaa rzeczywiście, Liwcia ma już pol roku?:szok: jakim cudem, przecież się z miesiąc temu urodziła:-) wszystkiego naj dla marudy:-D Też lecę do przedszkola, dziś taki zasuw, ze do swojej roboty jeszcze nie siadlam tylko obsługuję firmę na 6 rąk:baffled: R już w pracy bo go szef ze zwolnienia odwolal, więc do 16.30 musze z Flo przemęczyć...oby ten balwan w przedszkolu był, bo inaczej trucie d*** bedzie:-p reszta wieczorem w kolejnej przerwie roboczej:sorry:
 
Hej Hej
Oby biedronki zdrowe były Hej :)
Kasia...u nas też wierszyki do nauki ale to chyba dzieci razem będą mówić bo nie sądzę aby Pani mojego odważnika wybrała ...na bank nie odezwałaby się w takim tłumie :)
Surv...to jednak przeprowadzka???? nie ma sie co zastanawiać, przestrzeń, wolność ogród no i remont :):):)
Kasia...będziem trzymać kciukasy :)
Dorka....kiedy będziesz znać płeć?
Pabla, Kic....no Wy i tak długo cycujecie w porównaniu z pierwszymi dzieciakami nie? u mnie z młodą też ciężko było bo jej się nie chciało a młody do tego stworzony był, az miło było patrzeć jak wcina.
Kic...młoda ma 6 miechów??? wow nieźle, kiedy to minęło??? też nie wiem
 
witam z ferii
Surv rzeczywiście na dolnym mniej białego niż na śląsku
wczoraj wręcz czarno było na dogach:-)

Pabla dzięki za podpowiedź.
Będę patrzyła za tkaną:tak:
jeszcze podoba mi się takie coś www.doux-doux nosidła hybrydowe
podobne do MT ale piękne
No i zdrówka dla smarkatek

Kasiu kciuki zaciśnięte. Będzie dobrze

Madziu oby nic się Wam nie przytrafiło z przedszkola. Ja po wyniku dodatnim na ospę spokojnie młodego wyślę od lutego, ale zawsze kurcze coś
o łosiu słyszałam a nawet widziałam w tv

Kic no warunki trudne do jeżdzenia ale koniecznie po zimie siadaj i jazda

My sobie odpoczywamy
dziś śnieg z deszczem i dodatnie temp
byliśmy na spacerze i zmokliśmy okrutnie
a liczyłam na jakieś nartowe przygody
może jeszcze popada i przymrozi

miłego
 
Post - no ja Lenę cycowałam z 6 tyg tak więc z Sonią to mój mega sukces!!!!
Renia - cudowne są te doux-doux!!!! nigdy nie nosiłam więc nie wiem czy by mi pasowało ale są świetne. Tylko do nich trzeba zapisywać się w kolejkę no chyba że coś na sklepie mają. Ja mam plecak dla Leny od doux-doux:-).wypoczywajcie!!!!
 
reklama
Post ide 14 lutego na prywatna wizyte moze wtedy sie dowiem:-D
Kic bede wdzieczna:tak:
Renia to nie ladna pogoda:no:
Survi ze zwolnienia Go odwolal? To pewnie dodatkowo zaplaci co?
My bylismy na sankach troche,Misia pozjezdzala z malej gorki,radoche miala ze hej:-D
Wczesniej zrobilam chleb drozdzowy a wyglada on tak i jest pysznyyyyyyyyyyy:tak:
Zobacz załącznik 426582Zobacz załącznik 426581
 
Do góry