reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam:happy2:
Juz po pracy bo miałam na 6:happy2:w pracy totalny luz tylko 10 dzieci miałam:szok::szok:ale można coś z nimi porobić a nie patrzeć czy się nie zabijają:dry::dry:
Post w tej diecie na początku nie ma wogóle skrobi czyli wszelkie makarony, kasze, ryże odpadają, same mięsko się je na obiad:-)
Dorka, Pabla, Surv to ile wy tych pokoi macie????my mamy tylko 2 i od narodzin Kubus ma swój a 2 to taki sypialniano-gościnno-jdalnio-komputerowy:-p:-p:-p:-p może za kilka (lub kilkanascie:baffled:) sprzedamy na wsi dom i kupimy coś parterowego bliżej Katowic:tak:
Madzia no tak to jest że w domu się dzieci nudzą bo nie mają tylu atrakcji:tak:
Kasia:-D:-D:-Dno ma M pomysły:-D:-D:-D

teraz mam luz więc idę się drzemnąć:-p:-pbałagan zostawiam bo ledwo stoję na nogach:sorry2:
miłego dnia!
 
reklama
czesc kobietki
ja tez po pracy i zakupach; mala spi-uwielbiam poniedzialki :) musze sie pochwalic,ze w ciagu 3 dni zrzucilam 1,2 kg; dzisiaj juz warzywa jem-miodzio; Weronika smiesznie nasladuje osła IOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO hehe
Oskar pokasluje,ale po inchalacji poszedl do przedszkola; dzisiaj go odbieram,caly szczesliwy jest

Kasia Twoj maz ma swietne teksty :) a piesek madry nonnonono mi tez sie smieszne takie zwierzaki wydaja
Dorka zdrowia dla malej
Surv burzy mózgów życze :)
 
Kic to u nas jest tak samo, mamy dwa pokoje i od kwietnia już jest pokój całkowicie młodego, cały w zabawkach, kolorowych naklejkach i firankach. A my nasz duży mamy sypialnie i gościnny w jednym. Marzy mi się sypialna, no może kiedyś się uda:-)
Madzia ale miałaś sny:-)
Post biedny cinek, a może on faktycznie ma na coś uczulenie bo strasznie długo męczą go te kolki. Mojego kuzyna córka miała tak te kolki i może to wydać się nieprawdopodone ale miała uczulenie na mleko mamy. Mimo, że kasia strasznie rygorystyczną dietę miała, z żalem podjęłą decyzję o wprowadzeniu sztucznego mleka.
Kasia , Olga to mała aparatka.
Surv MAks też już dostaje szału w domu, co prawda on do żłobka nie chodzi ale jak jest ładniejsza pogoda to wyszaleje się na dworze i potem jest spokój, a tak istne szaleństwo.
A ja sobie siedzę w pracy i popijam herbatkę, ta pogoda mnei dobija. Dziwczyny macie jeszcze jakieś pomysły odnośnie nazwy, najlepeij aby była dosyć krótka .
 
Kicrym, my też dwa mamy, ale jeden był naszą sypialnią i sypialnią małej, a w drugim cała reszta. Teraz musimy się pozbyć naszego fantastycznego kutego łóżka i przenieść na sofę w tzw. salonie, bardzo nie chcę rezygnować z sypialni, ale też bardzo chcę, żeby mała miała swój własny pokój, i wygrywa ta druga potrzeba...a wobec indolencji finansowo-decyzyjnych M, to ja już nie wierzę, że będziemy kiedykolwiek gdzie indziej mieszkać, wiec czas pogodzic się z rzeczywistością i ją dostosować do długofalowych potrzeb:baffled:

Iza, to nieźle zrzuciłaś na diecie! Gratuluję i oby tak dalej;-)

Madzia, niezła faza :-D

Lecę dalej...:-)
 
No chwila spokoju:-)
Mały śpi,ja ogarnęłam,kawkę wypiłam,czekoladka zagryzłam :-p,a teraz zabieram się za szukanie auta,a z tym to też trochę kłopot,bo to wadliwe,to szkodliwe,to do bani,to za drogie i tak zawsze coś...
Jem ten magnez od wczoraj i jakoś taka mniej zestresowana jestem i humor jakby ździebko lepszy:tak:,chęć na czekoladę nie minęła jednak,ale cóż,to już nałóg:sorry2:

Kamu ja to żadnych pomysłow nie mam co do nazwy,ale te Haszi mi sę bardzo podobały:tak:

My narazie też w dwóch pokojach się mieścimy,my mamy sypialnio-salon,a Maciuś ma swój.Nie wyobrażam sobie,żeby te jego graty w salonie trzymać skoro one w jego 20metrowym pokoju sie ledwo mieszczą:sorry2:To ja już wolę nie mieć sypialni:sorry2:Poza tym jak maly sam śpi w pokoju,to jakoś i nam i jemu lepiej:tak:Ale na nowym już sypialnia będzie!:tak::-D
 
no raczej nie bo wtedy darłby się cały czas a tak ma fale takie,,,i to co jem nie ma znaczenia..
Postanowiłam że karmię do końca kwietnia a potem już tylko sztuczne
Iza no nieźle...
Kic samo mięso???? bleeeeee....
 
Iza super waga Ci spada:tak:
Madzia to magnez troche pomaga:tak:
Kamu ja nie mam glowy do wymyslania nazw:-(
Kic my mamy 3 pokoje, jeden Seby,salon, nasza i Misi sypialnia:tak:

Mala ma goraczke ok 38st, na razie jej nic nie daje. Caly czas chodzi i marudzi.Zastanawiam sie czy isc do pracy czy wziasc wolne:-(
 
Witam !

Nie pisałam całe wieki ale dzielnie czytam co dzień.
U nas też chorobowo,drugi tydzień walczymy z zapaleniem oskrzeli u Sylwii dziś już praktycznie czysto ale jeszcze antybiotyk inhalacje i do końca tygodnia w domu. i jeszcze jakby było mało od kolczyka zrobił jej się stan zapalny musiała młoda pomajstrować łapkami przy wkrętach i je docisnąć myślałam,że nie wyjmę blee ale już jest git

Panna Emilka dzielnie zniosła szczepienie zaległe a raczej zapomniane niechcący jeszcze nas czeka oatatnia dawka Prevanaru.I też mi nie chce od kilku dni jeść normalnie tylko poołowę zjada tego co dotej pory.Przeniosłam ją ze spaniem na normalne łóżko i jest super ! nareszcie wyspana

Iza ładny efekt dietowania tak trzymaj! a i gratuluję domku dziciaki będą w siódmym niebie

Post życzę aby przyszła dobra fala

Kamu a nie pasuje wam właśnie KAMU krótko i wpadająco w oko i ucho

Kic to fajnie,że w pracy luzik i tak Cię podziwiam bo na imieninach teściowej była czwórka dzieciaków i był niezły emplik a co mówić o pełnej grupie

Surv weny twórczej Ci życzę i powrotu do pełni sił,błogi spokój zazdroszczę

Kasia M ma niekiepskie pomysły,a psowi się nie dziwię,że ignoruje dziwadła

Madzia gratuluję ,że mieszkanko tuż tuż,czyba najpiękniejsze w nim będzie to,że bez teśćów,nie?
Co do autka to bądź cierpliwa coś się trafi
I tu się mało skromnie pochwalę,że jutro odbieram swoje własne! nic specjalnego bo tojka yaris'07 ale mała i moooojjjaaa i diselek w automacie ale co się naszukałam i nadzwoniłam,a znalazłam 20 km ode mnie
 
Ja tak na momencik.
a ja mam w wazonie kwitnące forsycje i śliwowiśnie!!! Wiosnaaaaa!
Fredka suuper , gratki autka. Automaty są boskie a yariska milusia.
dorka zdrowia dla Misi. Oby coś lekkiego i szybko minęło.
kasia fajny tekst :-D
a tosika co tak rzadko? ejjj
Cieczek biedny, naprawde mogło by się to już mu skończyć
surv cóż lepiej mieć burdel nastolatki w jej pokoju niż w salonie:-D Ja też zastanawiam się jak to urządzę wszystko. Niby metraż mamy okej ale ustawnie pokopany.
Cóż, na razie planujemy eksmitwać Tymka do Patryka zanim się małe urodzi ale to będzie masakra. Potem eksmitować siebie do salonu i zrobić wspólny pokój maluchom.
Może za jakiś czas się przeprowadzimy...

Kurczzze lece bo mi czas przez alce przeleciał
 
reklama
Witam wieczorkiem:happy2:
Izabelka gratulacje!ja jutro wskakuję na wagę w 5 dzień fazy uderzającej:tak: mam nadzieję że coś zrzuciłam ale szczerze to nic nie czuję:sorry2: zdrówka dla Oskiego:tak:
Fredka mi się yariski bardzi podobają, ja tam swojego auta bardzo nie potrzebuję, wszędzie blisko więc nawet nie miałabym nim gdzie jeździć:cool2:zdrówka dla Sylwii:tak:
Haszi ale wy w domu mieszkacie czy coś pomyliłam:zawstydzona/y:to chyba miejsca starczy:-)
Dorka zdrówka dla Misi oby nic się nie przyplątało:happy2:
Post no na obiad tak by wychodził:-palbo ryba jeszcze może być, chcesz to ci wyślę na maila ten mój skrót tej diety:happy2:
Madzia podobno na słodkie to na dziewczynkę:-p:-p:-p:-p:-p;-);-):-D:-D:-D:-D

Coś czuję że nocka będzie piękna:baffled:mały od 19.45 (czyli od zaśnięcia) obudził się już 2 razy z wielkim rykiem i paluchami w buzi:baffled:czyżby zęby, gorączki nie ma:confused:
Jutro na 6 więc powoli lulu idę:tak:
 
Do góry