reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam!

Kic Iza wszystko świetnie opisała.
Pulmex baby używam i bardzo chwalę,nawet przy katarze.
Jak Sylwia kiedyś mi mocno w nocy kaszlała to miałam dla niej taki syrop Sinecod to daje się przed snem co by się dziecko nie męczyło.Dla naszych jest w kropelkach.

Kasia ja u dentysty tylko ze znieczuleniem,mam nadzieję ,że nie będzie źle.

Madzia oby dzionek w pracy migiem zleciał!

Miłego dnia!
 
reklama
Witam po porannym spacerku, nie ma to jak 4 kilometry lekkim truchtem z rana:-) R na wyjeździe do nocy, więc musiałyśmy same do żłobka się dotelepać, ale czas mamy niezły, bo byłyśmy raptem 0,5 h później niż zwykle:tak: A za 6 godzin powtórka z rozrywki, będę mieć mięśnie łydek jak biatlonista:-p:-D

Madzia, ja jestem wielką fanką polonezów, bo nasze pierwsze trzy auta rodzinne to były poldki:tak: Z tamtych czasów została mi 'ciężka stopa", bo sprzęgło w polonezie chodzi jak w traktorze oraz niezwykła siła przedramion od skręcania kierownicy bez wspomagania:-D

Kicrym, zdrówka dla małego! Opukiwania rzeczywiście bardzo pomagają, Flo parę razy uratowały przed porządnym zapaleniem oskrzeli, więc Kubusiowi na pewno też pomogą:tak:

Kasia, łączę sie w bólu, zwłaszcza, że po roku podchodów w końcu zebrałam się i na poniedziałek umówiłam na wizytę, a że czuję już że nie jest dobrze, to pewnie teraz pewnie czeka mnie leczenie wszystkich zębów po kolei:sorry:

Zainab, tobie też zdrówka, ślicznotko:-) Beaa, no ja serio nie chudnę...to znaczy wizualnie jest zdecydowanie lepiej, ale waga stoi w miejscu:-( Od dziś zaczęłam tę dietę 'teściową' i zobaczymy - nie jest głodówką, przeciwnie najeść się można sporo, tylko że nieco trudna dla moich przyzwyczajeń, bo w niej się je głównie do obiadu, a potem nie, podczas gdy ja preferuję jedzenie wieczorne...i stąd 10 kg na plusie:-p

Post, oj to ciężko Ci będzie po 2 latach wrócić do pracy....chociaż z mojego punktu widzenia wyrodnej matki, to możliwość przebywania poza domem przez 8 godzin, bez wyjących dzieci na widoku - bezcenna:-p:-)

Dobra, dosć pisania, zmykam popisać za pieniądze:-) Miłego dnia!
 
Dziewczynyyyy.... mam taką hałdę prania....RATUNKU!!!:-p Miałam wczoraj odtrąbić ale nie dałam już rady :zawstydzona/y:.
Pogoda piękna ale trochę się boje wychodzić bo wszystko pływa. Znowu wrócimy przemoczeni i jutro jak już będzie sucho będziemy w domu pokasływać:sorry:.
Młodzi zajęci sobą więc ja zamiast z robotę to sobie popisuje :-D

surv Surv widze, że trening ostry zapodałaś:-D
nie no, nasz poldek to nóweczka.:-p Sprzęgło chodzi jak marzenie no i ma wspomaganie.
A co najlepsze kupilismy go z taaaka księgą- gdzie, z ile i kiedy były kupione wycieraczki, kiedy przegląd, gdzie, kiedy i za ile tankowanie :szok: Normalnie szok. Z kompletem wycieraczek, olejów itp go dostalismy. Dziadziuś naprawdę kochał to auto. Mamy świeczkę mu zapalić.:-p
Ogólnie tak mam cichą nadzieje, że szczęście sę w różnych aspektach uśmiechać w końcu do nas będzie.
Kasia no to współczuje. Nie taki diabeł straszny. Ja teraz z młodymi chodzę. Tymiemu chce teraz zalakierować.
Tosika no to akcje masz :-D A moi też by byli grzeczni gdyby ich zostawić. Bali by się coś przeskrobać, żebym nie uciekła na stałe korzystając z okazjii.:-D
Izabelka zawsze można jakąś łajbkę ściągnąć.:-p A kąpać się można?
Lece bo się rozleniwie.
 
Madzia, ja jestem wielką fanką polonezów, bo nasze pierwsze trzy auta rodzinne to były poldki:tak: Z tamtych czasów została mi 'ciężka stopa", bo sprzęgło w polonezie chodzi jak w traktorze oraz niezwykła siła przedramion od skręcania kierownicy bez wspomagania:-D
!

no to ja własnie teraz cwiczę i wyrabiam tą niezwykłą siłę przedramion:-D,bo nasze Uno wspomagania tez nie posiada:sorry:Kurde łatwiej mi było zaparkować terenówką niz małym Unaczem:eek:
 
Witam, mala dzis pospala do 8, a ja kladam sie po 6:angry::wściekła/y:
Zrobie szybki wiatr.ZDROWKA DLA CHORYCH DZIECIACZKOW:tak:
Misia rozbieraz siebie i lalki:eek:Wszystkie trzy leza bez ubranek, teraz tez je rozbiera i sadza na nocnik.
Co do dentysty to ja bylam na poczatku lutego na kanalowym(ze znieczuleniem) siedzialam godzine:eek:
Przepraszam ze tylko o sobie ale jestem padnieta za 0,5 godz przychodzi G to bede mogla sie polozyc:tak:Do juterka.Pa
 
Kasia antybiotyk mamy Sumamed, mam mu go podawać przez 3 dni, więc dzisiaj jest już ten 3 dzień a poprawy nie widzę, wręcz wydaje mi się że jest gorzej:-:)-:)-(
Izabelka dzięki za opis, dzisiaj spróbuje go oklepać albo poproszę mamę...
Fredka lekarka też mi to napisała na kartce...jak coś by się działo w nocy, kupię i dzisiaj już mu to dam:-(
obawiam się że w następnym tygodniu i tak będę musiała wziąć opieke na małego bo M już nie będzie mógł z nim siedzieć:no:bo idzie do pracy, no a chyba do złobka nie będzie mógł iść:-(najgorsze jest to ze w dzień jest wszytsko ok tzn biega, wariuje, normalnie je i pije, a w nocy zaczyna się ten okropny kaszel i gorączka:-(ach sory że tak o sobie ale wykańcza mnie takie choróbsko:crazy:
 
Dorka łączę się w bólu. ja też dzisiaj po nocce. Marzę o spaniu ale mojego m. nie ma do 18 więc nic z tego.

Kic, trzymajcie się.
Natasia na początek dostała KLACID i po 4 dniach też było gorzej nie lepiej:eek:
Teraz ma Zinacef w zastrzykach 2 razy dziennie, inhalacje, oklepywanie i Mucosolvan w syropie 2xdz.
Jest lepiej. Dzisiaj nareszcie bez gorączki (35,5 st) Ale bida taka..ledwo łazi.
Lecę bo już płakusia.
 
Kic z Sumamedem też się znam ;-)dajesz 3 dni ( czasem i na 4 coś zostanie) ale działa 10 moim pannom pomagał ale jest bleeee i to bardzo

Dorka współczuję niewyspania ,dla mnie to najgorsza strona macierzyństwa

Mama BIN dobrze że idzie ku lepszemu

Survi jak będziesz miała taką zaprawę dwa razy dziennie to dietka nie potrzebna

Emilka śpi, Sylwia wykleja literki do zerówki,obiad w garze,a ja w necie!
 
ja na szybko narazie...
Kic - oklepuj albo pulmexem, albo maścią bursztynową
i kup inhalator/neobulizor i inhaluj - my miałyśmy boredual, bo też ostatnio trochę kasłała w nocy i przeszło po 3-4 dniach. No i sinecod - super jest na takie ataki kaszlu, jak młoda miała w nocy to na łyżeczkę z wodą kropiłam 15 kropli i do dziubka i spokój.
narazie uciekam bo młoda jojczy przy nodze:sorry:
 
reklama
Kicrym, Sumamed jest o przedłużonym działaniu. Zobaczysz, będzie lepiej:tak:
Pabla, doszła poczta?
Clio też bez wspomagania - nieraz tak się omacham, że szok.
Haszi, niezła dokumentacja:-D
 
Do góry