reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Kasiu - doszła, dziękuję Ci ogromnie!
Kurcze, Kobity, dlaczego ja jestem ostatnio taka zmęczona:angry::sorry: jak wracam z pracy to o 18:00 już mogłabym iść spać, a jak Lenę kładę spać około 20:30 to ostatnio zasypiam razem z nią. Koszmar, nawet pisać nie mam siły..
wszystkim chorowitkom zdróweczka!!
my narazie odpukać super, inhaluję młodą codzień solą fizjologiczną i jest dobrze.
w pracy mnóstwo roboty, już mam dosyć....
 
reklama
Nie było mnie kilka dni, bo mam chandrę, trochę roboty i dopadły mnie wampiry:-D:-D:-D
KasiaDe - Próbuję rozgryźć o co chodzi z tą książką, że tak wciaga i nie potrafię... Jestem już po 3 części i czekam na 4.... Jutro uczennica mi przyniesie... Ale nastolatki sie wkręciły - jedna ma plakaty, filmy i ze sto gadetów ze "Zmierzchu". Była w Egipcie i mówiła ,że nad basenem dziewczyny różnych nacji czytały Zmierzch:no:Musiałam im nagadać, że to biznes, i dzieci mają Autka, hanę montanę, itd., i tak się zarabia, ale chyba sprawa jest beznadziejna... Nawet majtki są z Edwardem:szok: Hmm, uczennica mi powiedziałą, że widziała wibrator:szok::szok::szok: a'la Edward i wklada się go do lodówki... Masakra jakaś...

Post - no to już niedługo do pracy... Początek najgorszy, potem będzie już ok...
Madzia - Zosia podobnie... 11 godzin snu w nocy, 1 godzina w dzień i po 19 już zmęczona:tak: Dziś pierwszy raz nie spała w dzień (niania nie dała rady) i położyłam ją o 19, bo strasznie marudna była...
Zdrówka dla chorowitków!!!
I nie pamiętam, co miałam napisać... Ja mam doła i ciche dni z M. (co niestety zwykle się wiąże)... Strasznie mnie wkurzył... I jak mi schodzi z oczu, to jest tak spokojnie:tak: Więc nie dążę do pogodzenia:-D
 
Kaja, ja jestem w końcówce drugiego i mam wszystkie 4. Takie "romansidło" dla dziewczynek, więc wiesz;-) Nawet moja mama "łyknęła" pierwszy tom:-D
Pabla, może przesilenie wiosenne?
Kic, podaj ten sinecod w kropelkach:tak: - tak mi się przypomniało:sorry:
 
Witam kobitki!
Dzięki za wsparcie:tak:dzisiaj już lepiej, dzwoniłam do lekarki mamy jutro przyjść i zobaczy czy jest lepiej. Te kropelki kupiłam i dałam małemu, oby nocka była lepsza:tak:jeszcze inhalator muszę kupic, oby było ok...
Mam innego malutkiego doła:-pkupiłam tą Arię (wózek) i jestem rozczarowana i niezadowolona:-:)-:)-:)-)
 
hejka
Kic oby z Kubulkiem było lepiej:tak:
a dlaczego z wózka jesteś niezadowolona?

Beaa zdrówka dla księżniczki:tak:

o matko, czyżby teraz wiosenne wirusy :szok:

ja dziś po aerobiku:-) był niezły wycisk ale z formą coraz lepiej, choć i tak nadal wiele do życzenia:-p

mąż nalał piwko i czuję jak odpływam:-)
dobrej nocki
 
Witam wczesnym rankiem:happy:
Dzisiaj w nocy już o niebo lepiej:tak:kaszel był ale nie tak mocny no i i tak się nie budził:happy:idziemy na kontrolę to zobaczymy co i jak:tak:
Renia wiesz, ja to jestem bardzo wymagająca:-pogólnie wszytsko ok, ale jak dla mnie za wysoko rączka i ciężko się prowadzi:confused2:już jest na sprzedaż:-pmój M powiedział że mam nawalone, no ale ja mu powiedziałam że jeździć nim nie będę:-p
miłego dnia!
 
Kicrym super,ze Kubcio lepiej:tak:zobaczysz,ten antybiotyk dopiero zaczyna działać.Szkoda,że aria ci nie podpasiła,ale cóż,przynajmniej masz pretekst żeby szukac nowego;-)
Pabla ja mam to samo-o 18 odpływam i nie wiem o co chodzi:zawstydzona/y::sorry2: Myślę,że to przesilenie wiosenne.
Kaja zycze poprawy nastroju!

U nas noc rewelacja bez pobudek od 20 do 6.30:tak:,ale ciiiiiiiii coby nie zapeszyć.:-):happy2:
Az poszłam po 6 zobaczyć co on tak długo śpi,może ma gorączkę,bo wtedy śpi jak suseł,ale nie miał:tak::-)
 
hej
Kicrym ciesze sie, ze z malym lepiej; a co do wozka to szalona jestes hihihi moj maz by sie wkurzyl,gdybym mu tak powiedziala :-p
wszystkim zycze zdrowia
Pabla ja tez tak chodzilam, ciagle spac; teraz jest lepiej drugi tydzien ferii, chodze spac wczesniej i wstaje pol godz pozniej, nawet sie wysypiam; zaczelam brac witaminki; moze wez magnez?

dzisiaj ide z Weronika na szczepienie (zalegle); ciekawe jak pojdzie :sorry: aha i ZNOWU SYPIE :no::wściekła/y::wściekła/y: a juz tak ladnie bylo
 
Ja znowu przelotem, bo zaraz mykamy do żłobka, a potem ja lecę na pociag i jadę do siostry na wieś - mają fryzjera o połowę tańszego niż w naszej metropolii,t o zamierzam zaoszczędzić i obciąć się na krótko;)

A poza tym strasznie się martwię, bo moja druga siostra w 19 tygodniu ciąży wylądowała wczoraj z ostrym bólem brzucha w niemieckim szpitalu:-( Nie wiadomo co jej jest, z synkiem podobno w porządku, ale podejrzewają zapalenie jajników lub wyrostek:no: Nic nie wiadomo na razie, robią badania i oby nic się nie stało...bardzo się boję o nią i malutkiego...

Sorry, że tylko o sobie, ale wieczorem postaram się nadrobić czytanie i wszystkim odpisać - miłego dnia!
 
reklama
Do góry