reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam!

Sylwia w szkole,Emilka po kaszy bajki ogląda.M muszę pochwalić bo ostatnio z dzieciakami posiedział a ja brykłam sobie na zakupki,ślicznościowe szpilki nabyłam w venezi to tak w ramach kuszenia wiosny .

Surv fajnie,że klimat lepszy

Kasia oby choroby szybko poszły precz

Kaja współczuję,trzymaj się

Tosika o tuptupa bardzo lubię ale nie mam nigdzie w pobliżu kiedyś był .
Z wójcika kupywałam z lini "życiodajna energia koloru 2" tak to się katalogowo zwie

Zdróweczka dla wszystkich!

Zmykam przegarnąć i dziś atakuję prasowanie,brrr
 
reklama
ha ha
kombinujcie Tosiko kombinujcie.
Jak M. powiedziałam to zrobił niezłą minę:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Co Wy takie wszystkie śnięte co????? Ja wiem że do wiosny jeszcze ciut ale uszy do góry:tak::tak::tak:
Madzia....te drzwi do poloneza to jest coś...:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ty i depresja....niemożliwe...jeszcze tylko luty minie, dnie dłuższe będą i śniegi potopnieją i będzie git:tak::tak::-)

Ja dzisiaj w miarę wyspana:-)
Młodemu poziom w łóżeczku obniżyć musieliśmy na maxa bo się tak wierci że strach samego w nim zostawić:tak:
pobudka w nocy o 12-tej była zjadł pomyślał troszkę i stwierdził że nie będzie dziś imprezy:-D:-D:-D czym strasznie matkę uradował:tak:

Tosika...tuptup fajny ale Ty masz przecież tę markę nie??
O tej reszczcie nie słyszałam...i nie wiem czy wogóle mamy taie sklepy w kraku///:szok::szok::szok::szok: to skandal...jako zawodowy zbieracz powinnam wiedziec takie rzeczy:tak:
Ja lubię jeszcze Zarę i ReKidsa...Do Mothercare tylko raz weszłam i jak zobaczyłam że śpiochy kosztują 99 zeta to grzecznie wyszłam ze sklepu...:-D:-D:-D:-D pogieło ich normalnie
za taki kawałek szmatki?? pewnie w przeceny dopiero coś można w normalnej cenie kupić:-D:-D:-D:-D:-D

dobra koniec laby czas dzieciaki z łożek wyciągać
paaaa
 
Madzia....te drzwi do poloneza to jest coś...:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ty i depresja....niemożliwe...jeszcze tylko luty minie, dnie dłuższe będą i śniegi potopnieją i będzie git:tak::tak::-)

Ja dzisiaj w miarę wyspana:-)
pobudka w nocy o 12-tej była zjadł pomyślał troszkę i stwierdził że nie będzie dziś imprezy:-D:-D:-D czym strasznie matkę uradował:tak:

te drzwi to tak w ramach anegdoty:-D:-D na faktach oczywiście:-D:-D:-D
Myśmy tez dzisiaj długo nie balowali tak około 3.15. ,więc w sumie wyspana jestem:-) ,a młodego trzeba było rano budzić o 6.45,bo zapomniał sam wstac o 5.30:-p:sorry:

Taki wiatr tylko narazie robię ,bo mam troche roboty.
Pa
 
Witam
ja tylko zrobie wiatr. Jestem po nocy i zaraz klade sie z mala spac.
Zycze wszystkim poprawy humoru, juz niedlugo bedzie wiosna:tak:
 
ja Cinkowi solą fizjologiczną przemywałam
a potem miałam taki antybiotyk do zakrapiania coby te bakterie zabić
 
No własnie rumiankiem przemywamy,ale średnio działa:sorry:
Chyba tą sól kupię.
Mam jeszcze taką maść do oczu Neomycyna czy jakoś tak,tylko boje się uzyc:sorry:Lekarz nam dał jak sie młodemu jęczmień robił,ale czy pomoze na to ropienie?
 
Madzia rumianek może uczulać , Maksowi pomógł jak przemywałam mu świetlikiem.

Tosika zgadzam się z tobą zawsze możemy trafić na gorszego faceta, oni są faktycznie do siebie podobni.

Surv dobrze, że milczenie przerwane, odpisałam ci , mam ten model.Ceną mnie powaliłaś.

Kasia zdrówka dla dzieciaczków.

Ja w pracy ale nic się nie dzieje, ludzi bardzo mało. Dziś niestety siedzę do 18, D ma odebrać Maksa od mamy o 15.
Wczoraj mieliśmy przygodę, D zatrzasnął Maksa w samochodzie, dziwne bo auto było odpalone i kluczyki w stacyjce. Dobrze że Maks zasnął bo ja musiałam jechać na drugi koniec miasta do domu po kluczyki i to nei swoim autem tylko znajomych w dodatku w automacie. Towarzystwo sobie troszkę drinknęło bo śledzik a tylko ja mogłąm jechać. Stresa mieliśmy. Dobrze , że Maks zawsze w samochodzie spokojny.
 
reklama
Madzia, neomycyna zdaje się jest z antybiotykiem, więc może trochę za silna na zwykłe ropienie? Może po prostu spytaj w aptece, co bez recepty dla takich maluchów się nada?

Kamu, odpisałam - dzięki za info - rzeczywiście różnice w cenie powalające..jeśli na wszystkim są takie różnice między metropolią a normalnym miastem, to chyba już wiem, czemu w wiecznej nędzy jesteśmy:-p

Ja sprawy na mieście pozałatwiałam, a teraz znowu siadam do roboty...oczywiście mi się nie chce, zdemotywowana jestem, jak myślę, że wszystko co zarabiam idzie na rachunki:-( No nic, nie ma co smękolić, dobrze, że jeszcze na rachunki jest:-p
 
Do góry