reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

same diety kurcze
Surv..ja nigdy diety nie stosowałam konkretnej a to dlatego że kiedyś spróbowałam i tyłam zamiast chudnąć... wiec moja dieta zawsze taka że jem to co lubię tylko oczywiście bez słodyczy chleba i ziemniaków....no i mięsa oczywiście:tak:
no ale czekam na koniec karmienia bo jak zaczynam mniej tylko jeść to mleka niet
Tosika..to masz orzech do zgryzienia. Moi znajomi byli z dzieciakami (3 i 5 lat) i obyda się pochorowały...nie było źle no ale większa częśc urlopu przecnaczona była na leczenie..więc hmmm...ryzyk fizyk nigdy nie będziesz mieć pewności.
ha ha To rozumiem Kornel chce jechać:-D:-D:tak::tak::tak::tak:
niezła patologia...

a u nas noc nawet nawet
poranek o znaku...szukam y okularów Taty..pytam grzecznie gdzie są okulary??? i Ika pokazje na nocną szafkę..owszem właśnie tam być powinny ale ich nie ma....i coś nam się wydaje że wczoraj Ika je gdzieś skrzętnie ukryła..zazwyczaj nie bierze ich no ale wczoraj goście byli i wrażeń moc
no i gumowe łapki przyszły
to sobiew popisałam
 
reklama
Robię wiatr, bo zaraz pędzę z siostrą kiecki ślubne przymierzać, a poza tym ma nienajlepsze wieści ciażowe, podobno testy genetyczne fatalnie wyszły...:-( Odezwę się potem, na razie tylko poczytałam.;-)
 
]Witam!

Mondzi powodzenia u doktorki!

Kic grunt,że zaliczone nie ważne na ile

Kate dobry plan z pokoikiem

Beea fajnie,że masz zajęcie,daleko musisz dojeżdżać?mój jak zaostanie też na wszystko pozwala

U mnie już po feriach,z rańca już dogadaliśmy czwartkowy bal przebierańców.
Nad M ciągle pracuję drobne efekty są ale układ głównie jest taki,że dzieci obchodzę ja ale są rzeczy do których jsię wcale nie dotykam np teraz te przeklęte palenie w piecu i wszystko co się z tym łączy.Gdybyśmy oboje pracowali na etacie na pewno musiałoby być inaczej.

Miłego dnia!
 
Witam:happy2:
miałam sie uczyc na jutrzejszy egazmin ale najpierw BB:-p
KATE no to super że bedzie dodatkowy pokój:tak:jednak dziecko powinno byc osobno:-p
Surv trzymam kciuki za siostrę, oby było wszystko ok:tak:
Mondzi udanej wizyty!oby było ok:tak:
Beaa no to nieźle spią:szok:
Kaja ja byłam w Czechach ze 3 razy (ale zimą) i było super:tak:i czysto i dobre jedzonko:-)
Kasia no to sie Olga rozszalała z tym spaniem:szok::-p:-D

miłego dnia!
 
hej ja po pracy,ale z mega migrena :wściekła/y: podzwonilam, poplacilam rachunki ide legnac
Tosika tez mi sie wydaje,ze sklep internetowy moglby byc fajnym pomyslem; co do wyjazdu, to nie wiem; chyba bym nie pojechala, balabym sie biegunki i wymiotow u dziecka
Kicrym gratulacje, wazne,ze chociaz czesc do przdu
Kate wczoraj wsiadlam 1 raz od miesiaca do auta i balam sie jechac :confused: powinnam czesciej,ale zaspy mnie przerazaja
trzymacie sie,ide kozystac poki mala spi
aha od dzisiaj nie jem slodyczy-masakra mam 7 kg do przodu :no::szok: te slodycze :-p nie no musze sie wziasc
Post ciekawe gdzie schowala okulary hihhi psotnica
 
tosika moja kuzynka była z 18-miesięczną córką na Kanarach i była super zadowolona... i przelot samolotem Jowi dobrze zniosła, więc myślę że nie ma się co stresować tylko korzystać z wakacji ile się da :tak:

Fredka skąd ja znam takie podejście mężczny do dziecka :wściekła/y: mój też uważa że opieka nad dzieckiem i zmiana pieluchy to ROLA KOBIETY!:wściekła/y: dobrze że jak mnie nie ma to sobie radzi:tak: ale sama od siebie chętny nie jest... jak wrócę do pracy to zobaczy co to opieka nad dzieckiem :-p

kate23 ja już jestem uzależniona od BB:sorry2:tylko na wątku regionalnym zamkniętym;-) więc wiem co to znaczy...:baffled:

kaja1978 wiem coś o Czechach :szok: a najlepsi są Słowacy... oni to nie mają żadnej krępacji... w tamtym roku byliśmy w Sromowcach, mieszkaliśmy przy samej kładce na Słowację i po drugiej stronie Dunajca, Słowacy opalali się nago, gral,i sobie w babingtona z pełnym owłosieniem :tak::baffled: jak jedna taka parka przeszła na Polską stronę to zaraz ich policja poleciała upomnieć:shocked2:
co do nocek to coś w tym jest co piszesz... bo czasem też różniaste rzeczy wzywa, ale dodtakowo gnębią ją te ząbki bo jak wczoraj i przedwczoraj dostała ibufen na noc to była całkowita spokój:happy2::confused:

post moja córa też ma akcję chowania... kiedyś uszukaliśmy się pół dnia mojego tel w którym standardowo był wyłączony dźwięk i był w jej samochodziku do jeżdżenia w bagażniku:blink: a kubka kapka i jednego bucika do tej pory nie znaleźliśmy a to było pół roku temu... przpuszczamy że na wysypisku są bo Niki lubi zanosić "śmieci" do kosza:szok:;-) ale dzięki temu że zgubiła swój kubek zaczęła pić przez rureczkę, a od miesiąca ze zwykłego kubka lub szklanki :tak:
 
Surv, oby to był niepotrzebny stres. Trzymam kciuki!

Jest git! Pipka utrzymana w stanie dobrym. Kontrola nie potrzebna - uch. Dzięki za kciuki!
 
Mondzi no to świetne wieści!

Surv może wcale nie jest żle

Kic powodzenia jutro,kciuki zaciskam!

Izabelka oby migrena precz poszła!

Aga ja dziś też w nocy dałam nurofen i dość ładnie pospał,.moje obie panny przez sen dyskutują.Co do chowania przedmiotów to przez dwa dni szukaliśmy pilota od dvd znalazł się w kieszeni łóżeczka turystycznego,a telefon młoda potrafi wsadzić np do butów stojących w szafce na korytarzu

zmykam bo zamiast spania z pieluszką jest gonitwa za siostrą z pieluszką
 
reklama
surv..to trzymam kciuki żeby się nie potwierdziło bo jak słusznie dziewczyny piszą to tylko ryzyko a nie potwierdzenie choroby

okularki się znalazły i nie schowała ich Ika:no: tylko chyba Tatuś sam:-D:-D:-D...zwinięte w kapie na lóżko były:tak:
Ika nie chowa rzeczy, wogóle nie ściąga nic ze stołu itp..wyjątkiem jest miseczka Cinka...wtedy trzeba uważać bo jest ostro:-D:-D:-D:-D.. a jedzenie Cinkowe najlepsze..nawet jak Ika ma to samo w swojej miseczce to i tak lepiej Cinkowe smakuje...sęp jeden:-)
położyłam Ikę to Cinek się obudził...to sobie znowu popisałam:baffled:
Mondzi...i jak tam po wizytach.. Tymi do logopedy??? why??? przecież On ładnie mówi:tak:
 
Do góry