reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hej
ale sie stesknilam za wami, jeszcze tydzien i bede miala fferie;-)
Surv nie przemeczaj sie tak kochana
Kate gratulacje zdanego egzaminu!!!

juz macie plany na wakacje? ale wam fajnie :tak:
my w ferie jedziemy w odwiedziny do kuzynow, dziewczynki fajnie byloby sie spiknac chociaz na kawe :-);-);-);-)
malutka juz zdrowa, bylismy wczoraj kaczki karmic :-) Wercia zachwycona, pojechalismy na pizze, wykorzystalismy czas na maksa
dzisiaj mielismy kolede dopiero! a jak Wera wstanie jedziemy z dziecmi i kuzynami do malpiego gaju-Weronika pierwszy raz, ciekawe jak bedzie hehe
poczytam nareszcie co u was, mam nadzieje,ze nie chorujecie :tak:

Aga witaj!!! :) troszke czasu i nas ogarniesz, nie wzystkie piszemy codziennie, jest nas ponad 20 :)
Tosika zaszalalas, ale czasami trzeba sie wyrwac;
co do tej dziewczynki to rodzice postawili to i stala; szkoda tylko kregoslupa malej...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, hej!
Dziś leżałam do 8:szok: I zastanawiałam się co się z Olgą stało;-)Ale czad tak wstawać:tak:
Tosika, wiedziałam, że można na Ciebie liczyć;-) Na pewno świetnie się już czujesz:tak::-)
Izabelka, opuszczasz się! Nieźle, Ty będziesz miała ferie a u nas już tydzień po. Super, że dzieciaczki zdrowe:tak:
 
wiesz chyba cos w powoetrzu bylo,bo moja tez do 8 spala, miodzio :tak:
bylismy dzisiaj w malpim gaju, Weronika plywala pierwszy raz w kuleczkach, szalala i ryczala jak wychodzilismy ;-)
mialam popsutego kompa :-( ale juz dziala :-p
 
ja przynajmniej na jedno nie mogę narzekać... na wstawania, bo u nas 8 to najwcześniejsza godzina, a zdarzała się nawet 9:30 :sorry2: ale to jak zasypiała o 22 ;-)
 
Hejka!

Ja dziś mam nocne imprezowanie,panna E coś się kręci, zapodałam nuorefen i zobaczymy ale i tak nie mogę spać bo mnie mój brat nieziemsko wk......niech mi tylko w łapy wpadnie:wściekła/y:

Izabelka świetnie spędziliście czas

Pabla fajnie wybrałaś.a tak ogólne to jestem zdziwiona,że już takie obłożenie

Aga no to masz nieciekawie ,u nas ząbkowanie też w bólach,melisal miałam ale nie dawałam

Tosika właśnie pomyśl o internetowej przy takiej promocj brzmi kuuusząącoo

Surv obyś się uporała ze wszystkim i znalazła chwilkę dla siebie
 
witam
pospalam do 7, miodzio :tak: syenk zrobil mi niespodzianke i sam bez proszenia sie caly ubral; zawsze marudzenie ;-) takze mily poczatek dnia
dzisiaj zrobimy sobie ciasto, maz jedzie na ryby, po obiedzie chce mame odwiedzic, bo miesiac u nich nie bylam :confused: przez te choroby
 
hejka,
u nas weekand leniwie mija..
wczoraj do 15:00 siedziałyśmy same, potem M wrócił z meczu, pojechaliśmy do smyka na kulki i plac zabaw, obkupiłam trochę swoje i siostry dzieci, bo fajne przeceny są, potem kawka i ciacho i do domku.
Dziś chyba też pojedziemy przed południem tam na kulki, a po południu może do takiej knajpki gdzie mają plac zabaw dla dzieci.
Kasia- ale sobie pospałaś! lena wczoraj wstała o 07:30 a dziś o 07:00, ale nocki super ostatnio są, bez kręcenia i wstawania.
Ale coś dziąsła podpuchniete, chyba ostatnia 2 jej idzie i czwórki na dole.
 
Witajcie kochane;-) W konću sumiennie poczytałam co u Was i widzę, że już o wakacjach myślicie:szok: My pewnie jak zwykle nie pojedziemy nigdzie, co najwyżej ja na porodówkę do Drezna:-D

Pabla, fajne miejsce wybraliście:tak: Kaja, byłam w Czeskim Raju parę razy i bardzo mi się podobało. myslę, że Zosia nei powinna się tam nudzić:tak:

Aga, witaj - dopiero teraz doczytałam, że do nas dołączyłaś:-) ale jako seniorka lipcowego BB mam prawo do przeoczeń, sklerozy i początków Alzheimera:-D

U mnie zasuw dalej ciężki, tak to jest jak jest się jedynym żywicielem, który się przejmuje z czego zapłacimy rachunki:-p:baffled: No ale to bardziej temat na zamknięty, wiec sobie odpuszczę narzekanie;-) W czwartek i piątek robię kiermasz walentynkowy, i może w końcu uda się przelamać złą karmę...

Dodatkowo wkurza mnie brak efektów diety....ja chyba ma w losie zapisane bycie grubą:-( 9 dni sumiennie jem tylko to co trzeba, zero słodyczy, słodzik zamiast cukru, a waga stoi w miejscu:wściekła/y: No przecież choćby ze 2 kg wody powinnam zgubić a tu nic....równie dobrze mogłam wiadrami bigos i czekoladę wsuwać.... pomęczę się jeszcze chwilę, bo szkoda tych 9 dni wyrzeczeń, ale smutno to widzę...czas się pogodzić z losem i zostać optymistycznym grubasem:-p

A i jeszcze się pochwalę, że Flo zrobiła w żłobku siku do nocnika:szok: W domu są protesty i wrzaski a w żłobku bez żadnego ryku usiadła i już....ja ją chyba przekażę żłobkowi do adpocji, bo tam i rozwija się błyskawicznie i nikt na nią nie krzyczy, jak jest zmęczony...lepiej jej bedzie niż ze wstrętną matką:-p

Dobra spadam do kieraciku, dziś i tak luźniej bo wczoraj sie zawzięłam i 90% firmowych papieruchów na prostą wyprowadziłam...nienawidzę tego robić:wściekła/y: Więc może dziś w nagrodę, oprócz pracy będzie jakieś szycie?:-D Miłego dnia!
 
witam
właśnie gotuję rosołek, małe wreszcie padło (oglądał Pudziana i się chyba zmęczył patrząc jak dźwigają takie ciężary;-)) M pojechał pooglądać jak chłopaki się w Tychach ścigają
oj normalnie nadal 0 pomocy z jego strony
kurcze mam takiego nerwa na niego, że mam ochotę wsiąść w auto i bez słowa wyjechać na kilka dni, ten remont tylko wisi nade mną i jak ja zniknę to wszystko stanie w martwym punkcie:confused:

surv może ta dieta wcale nie dla Ciebie? też mi ona nie leży;-)
ja na dzien dzisiejszy z Dukana to wzięłam sobie do serca jedzenie mięska z warzywami bez ziemniorów itp
choć ostatnio kasze wprowadzam:happy2:
Pabla w szoku jestem, że tak wcześnie rezerwacje trzeba robić:baffled: super, że wam się udało znaleźć miejsce i w całkiem atrakcyjnej cenie:tak:
Tosika jak będzie sklepik internetowy to na wyprzedażach BB będzie plądrowało półki:-D
ok zmykam do garów
miłej niedzieli
 
reklama
Witam!

Obiadek dochodzi ( przygotowany wspólnymi siłami) pachnie bosko więc muszę zająć myśli czymś innym

Iza ja swoich rodziców też ostatnio zaniedbuję ale pod telefonem non stop.Twój m naprawdę zapalony rybak,jedyny plus zimy to że się na motor nie można wybrać to mój przy niedzieli w domku

Surv może faktycznie to nie twoja dietka ,spróbuj czegoś innego

Jak Emilka pójdzie spać to i ja kimnę po nocnej imrezce

Miłej niedzieli
 
Do góry