reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kicrym zdrowka dla malego...

ja ide do szkoly- u nas impreza na WOŚP; bede liczyc kaske; niestety dlugo nie zabawie, bo maz chory..nawet z dziecmi na wystepy nie pojdziemy; sama to nie zamierzam sie rzucac z motyka hehe
milego popoludnia
 
reklama
Kicrym - zdrówka dla Kubusia! a co mu dolega? dalej wymioty?
Iza - udanej imprezki w szkole, mam nadzieję że dużo kaski zbierzecie! i zdrówka dla męża, bo chory facet w domu to koszmar:sorry2:
Kasia - na dworzu fatalnie, wszystko oblodzone więc jutro wyjdź do pracy z 20 min wczesniej. My własnie wróciliśmy z miasta, ale zanim ruszyliśmy to M skrobał szyby, taki lód był na nich że szok:szok::dry:
Kamu - super będziesz wyglądać w takim klimacie, czekam na fotki!!
Andula - fajnie, że samopoczucie lepsze. No i basen super sprawa, my chodziliśmy ale teraz mamy przerwę do wiosny bo Lenka za dużo chorowała i wciąż nam lekcje przepadały:sorry2:
U nas weekand mija wesoło i sympatycznie. Wczoraj rano byłam chwilę na warsztatach w żłobku odnośnie żywienia, potem do Ikei pojechaliśmy i na spożywcze zakupy, bo od jutra zaczynam dietę dukana i musiałam się zaopatrzyć w odpowiednie jedzenie. Po południu wpadli znajomi z 14 mczną Zuzią, było super, wypiłam trochę za dużo winka, a wieczorem leciał na CANALE Zmierzch i kurcze kiepsko się oglądało po tym winie, jakoś tak mi normalnie zleciał jakby 30 min trwał:sorry2::sorry2: Ale Edward boski:tak::tak::-D:-D
Dziś przed południem była u nas siostra M z mężem. Mąż jej jest pilotem F16 i dziś w DDTVN był na wizji razem z Sochą i Damięckim i Rymanowskim, może któraś widziała bo się wypowiadał odnośnie fantów wojska na WOŚP.
Pojechaliśmy z nimi na obiad i teraz wróciliśmy do domku, oni pojechali do siebie, młoda padła spać a my się lenimy......
 
witajcie:-)
u nas dalej śnieżnie:tak: uwielbiam ten widok - wszędzie bialo i śnieg dalej sypie:-) my niestety w domciu musimy siedzieć, bo Tosia jescze troche pokasłuje:-( oprócz tego wczoraj zauważyłam, ze przy opuszkkach palcow u stópek tak troszkę schodzi jej skórka i niewiem czy to brak witamin, czy wysuszoną ma po prostu skórę?:confused:
tatus z synkiem pojechali na WOSP, a my (czyt. dziewczynki) bimbamy:-p
Pabla też mi się Edward podoba;-) a oglądalaś druga część? ;-) a tak w ogóle to czytałaś tą sagę? bo ja noce przez nią zarywałam:-p no i fajnie miecć taaaakiego szwagra:-p
Kic duuużo zdrowka dla Kubusia:tak:
Andula coś mi się wydaje, że Ty mialaś w ten weekend jakieś wychodne mieć, co? bo my tu niczym gestapo pilnujemy skrupulatnie, czy Ty sie aby nie obijasz i na imprezy nie chodzisz?:cool2:;-)
Iza zdróweczka dla M:tak: i jak tam kupki Werci, przeszły?
Kasia moja mała to dzisiaj numer sttulecia zrobiła:szok: otóż wstała o 8.30 (wiem powinnam być happy;-)) ale mowiąc kolokwialnie troszkę ją olałam i dziewczyna pogadala sobie z 30min i poszla dalej spać i tak sobie jeszcze pospała do 11tej:szok::szok::szok::szok:;-);-);-) normalnie możesz mi teraz kochana Olgę na przeszkolenie wysłać:cool2::-p
 
Witam!

Moja gwiazda dopiero co padła od ósmej!Nocka do bani,ze dwadzieścia pobudek ledwo oczkami mrugam.
Z dobrych wieści to to,że chwilowo czyli od rana nie pada

Kic zdrówka dla Kubusia!

Iza oby imprezka się udała i było co liczyć

Pabla ja właśnie jestem w trakcie lektury książki Dukana i jakby m się zgodził to byśmy zaczeli bo dość mi się podobają założenia dietki, tylko ten olej parafinowy ........jakoś ze świecami mi się kojarzy.A ty tak sama czy pod okiem dietetyczki?
Właściwie całą jesień lecę już na Hay'u ,jestem w sumie 9 kg do tyłu ale od pewnego czasu waga stoi jak zaklęta w miejscu i nie wiem czy to trzeba przeczekać,a może za bardzo sobie pozwalam dlatego zaczynam kombinować.
Powodzenia życzę.
 
W końcu dotarłam po sankach;-) byliśmy z małą u mamy, tyle, że sanki trefne były, bo bez oparcia, i najpierw R się poświęcił i ciągnął nas obie, ale szybko odpadł, a potem trochę razem z górki pozjeżdżałyśmy - generalnie małej się bardzo podobało. Tyle, że katar ma od wczoraj dość spory i nie wiem, jak to jutro ze żłobkiem będzie....oby poszła, po inaczej całą żłobkową aklimatyzację znowu szlag trafi...

U nas śniegu po kolana, nie mogliśmy z podwórka wyjechać, bo w bramach wyjazdowych po pół metra śniegu:szok: Teraz deszczyk jakby popaduje, więc jutro może być ciekawie, jak przymarznie:baffled:

Co do chleba, to maszynę owszem mam, ale wolę bez niej piec. Ręcznie wyrabiany na zakwasie i pieczony w piekarniku jest jednak dużo lepszy niż ten maszynowy. Ale na sporadyczne pieczenie maszyna w zupełności starcza:tak:

Kicrym, zdrówka dla Kubusia!

Tosika, zazdroszczę późnego wstawania:tak: U nas dzisiejsza nocka przez ten katar kompletnie do bani, mała od 3 do 5 nie spała, a zasnęła koło północy...mam nadzieję, że dziś będzie lepiej bo jutro wstawanie o 6 do żłobka...

Nic, lecę robić dalej papiery sklepowe - nie chce mi się jak nie wiem, co ale mam gigantyczne zaległości:baffled: Miłego wieczoru!
 
Ojoj a co jest Kubusiowi?

sama nie wiem, chyba rota go dopadł bo dalej kupy rzadkie i smierdzace robi a rano mama dzwoniła ze ma 39 gorączki. Dała mu nurofen i tem spadła i teraz juz nie ma, ale nie chce jeść jest marudny i o dziwo nie szaleje co do niego nie podobne.Wolę go w domu tydzien przytrzymac i jutro do lekarza pójdziemy:confused:
Pabla no to miło spędzony weekend:tak:
Izabelka oby była góraaaa kasy:tak:
Tosika mmmm kiedy ja tak pospię:sorry2:
Surv i co fajna jazda co nie?;-):-D:-D:-Dja z katarem puszczam do złobka:tak:
Fredka no to i tak duzo schudłaś:tak:

ja sie dzisiaj tak wkurzyłam bo prof. oznajmił że 13 lutego mamy egzamin (miał byc 5 lutego) a my 14 rano wyjeżdzamy:wściekła/y:całe narty spiepszone bo będe myślała czy zaliczyłam:wściekła/y:a z pozytywnych to pierwsza 5 jest:-p:-D
spokojnej nocki!
 
Czesc Kochane:tak:
ja wlasnie wrocilam z pracy :tak: wiec szybciutko przeczytalam co u Was:tak:
Pabla Edward miodzio ja wlasnie koncze druga czesc sagi i jak Tosika nocki zarywam :tak::tak:Oj jakbym chciala sie tak zakochac choc wolalabym nie w wampirze;-)
Tosienko ja w tym tyg wyjscie odpuscilam z powodu pracy ale obiecuje Tobie ze nadrobie ;-):-)
Kic profesorek przesadzil na calej lini:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Zdrowka dla mlodego!
Buziaki ,milego wieczora
 
Tosika - przeczytałam wszystkie 4 części, nocy nie zarywałam ale w pracy pod biurkiem podczytywałam:-D:-D:-D
Muszę powiedzieć że jeszcze James zrobił na mnie piorunujące wrażenie, aż dreszcze miałam jak jakaś małolata:zawstydzona/y::tak::tak: no i Wiktoria piękna z tą burzą rudych włosów:tak::tak:
Teraz właśnie próbuję skombinować drugą część do obejrzenia.
a my pospaliśmy wszyscy po południu, ja z M z 1,5 godz a młoda 3 godz.
Teraz też już kima ale musiałam śpiewać aaa kotki dwa, bo coś ostatnio ma fazę na tą kołysankę i caly czas w porze spania śpiewa aaaa, aaaa:-D:-D
i mamy nowe słowo: kurczak po lenkowemu jest kuta:-D:-D:-D
 
AAAAA posta mi wcięło. Wyskoczyło okno z logowaniem i wcięło normalnie.
Zaraz m będzie- ostatnio rozmiłował się w samotnych zakupach ^^ więc tym razem muszę krócej:-(

pabla u nas też aaaa króluje :-D
tosika marzeenia. Ja to bym mojego pewnie zaraz obudziła bo po takim spaniu to by mi trzęsienie ziemi w domu zrobił. ^^
surv ja też chce na sanki, ale to ja zwykle dwóch chłopa ciągnę:-p
kic gratki 5. a kiedy macie wyniki, może ktoś ci sprawdzi?
fredka no ja sie trzymam mojej starej dobrej sprawdzonej diety ^^ i roweru (buu w tym roku to pewnie odpada). zresztą nikt za nic mnie nie odciągnie od czekolady.
Andula zazdroszczę basenu, ja się nie mogę wybrać. Albo jeden chory albo drugi albo nie ma kto ze mną jechać:-(. Fajnie, że humor lepszy oby tak dalej.

Ja już w końcu po malowaniu, jezcze tylko drobne poprawki i resztki sprzątania.
No a za jakis czas kuchnia:baffled:. Teraz pewnie częściej bedę zaglądać, choć nie wiem jak długo bo jak tylko przed laptopem się walne to mi się oczy zamykają:-D.
Ćóż, jakoś damy radę:tak:. Lece bo auto już słysze, trzeba się pozachwycać to może kochany m zawsze będzie zakupy odwlał:-)
 
reklama
Witam!
Z samochodem rano nie było tak źle - m pomógł i nawet szybko uporaliśmy się:tak:
Kurcze tak zachwalacie tę sagę - może ma któraś pożyczyć?:-p(choć w kolejce 3 książki czekają:-D)
Kicrym, to faktycznie chyba cos Kubusiowi jest, bo jak żywe dziecko nie szaleje, to dla mnie przynajmniej (Miki) to znak, że coś nie teges. Ale profesorek wymyślił:cool:
Pabla, ale szwagier - wow:-) Nie oglądałam tvn-u:dry:
Surv, super, że sanna udana. I życzę szybkiego zaniku śpika:tak:
Andula, z nami nie ma żartów - marsz na imprezę!:-)
Tosika, Olga spakowana - ma tylko jedną walizkę - i już wyrusza w drogę do Ciebie;-):tak::-D
 
Do góry