reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hejka !

U nas też od wczoraj pada i wieje.M z odśnieżarką szaleje,przynajmniej ma okazję sprzętem się nacieszyć.Jak tak dalej będzie to do centrum wsi ze sklepami będzie ciężko się dostać.
Wczoraj byłam z pannami na sankach Sylwia zachwycona ale ona już stara wyga,a pannę E trzeba było oswoić.
Emilce idą wszystkie czwórki,nocki to masakra nawet nurofen mało pomaga,a i w dzień maruda.
Moja funfela też zafasolkowana,ma termin na sierpień,trzymam kciuki żeby dziewczynka była to garderobę opróżnię

Surv to was prawdziwie rodzinny sielski weekend.A do chlebka masz tę sprytną maszynę co to sama wsio miesza? pytam bo sama myślę o nabyciu zwłaszcza jak nie mogę dobrego razowca znaleźć tylko same ,,farbowańce,,

Kamu stroje na pewno będą super,aż zazdroszczę takiej impry

Kic ja też nie pomogę ,ze swojego zooperka jestem bardzo zadowolona,a po Sylwii mam taką zwykłą parasolkę bez najmniejszych bajerów jedynie tylko oparcie ma kilka pozycji ale jest leciutka i ylko myk lądowała w samochodzie.Ale Sylwia jak miała 2,5 roku ostatecznie wypięła się na wózek,ciekawe jak będzie z Emilką

Miłego wypoczynku!
 
reklama
witam się i ja:-)
oj trudno było przedrzeć się przez te zaspy do Was:-p u nas od wczoraj non stop pada śnieg i do tego jest strrrrraszna zawierucha:szok:
ogolnie to mam dzisiaj też leniwy dzionek i tak samo jak Post siedzę w kąciku z drutami i tak sobie podzierguje:-p po poludniu mają wpaśc znajomi na kawusię i male co nie co;-)
Kic kochana czy możesz mi przeslać na priv swojego maila, bo ja wsszytkie adresy mam w kompie M i za nim on mi je prześle, to minie ruski rok:dry: (a prosilam go już o to przed wczoraj:wściekła/y:) no i na wózka totalnie sie nie znam:zawstydzona/y: my mamy emmaljungę (kolumbryna z niego ale bardzoooo jestem z niego zadowolona;-))
Kamu na pewno będziesz niezłą zakąską:-p niech ten Twój mafioso ma się na baczności:-p ja tez czekam na zdjątka:tak:
Surv rzuć sie piętką:-p
Fredka to nie zostaje Wam nic innego jak użyczyć gminie odśnieżacza:-D:-D:-D:-D:-D:-D oczywiście odpłatnie:-p:cool2:
 
Witam, wczoraj jakos nie chcialo mi sie pisac.
Kic ja Ci tez nie pomoge,my mamy BABY DESIGN TRAVEL ale tak jak pisze Surv kola skretne sie psuja, zima to jest kiepsko,po za tym jest ok. Na wiosne i lato bedzie dobry,potem mysle ze tylko z doskoku bedziemy go uzywac:tak:
Kamu ale bedziecie super wygladac, czekam z niecierpliwoscia na zdjecia:tak:
Survi super masz z ta maszynka do chleba:tak:
Fredka biedna Emilka, mam nadzieje ze jej szybo wyjda te zabki i bedzie ok:tak:
Post pochwalcie sie pozniej pizmka:tak:
Tosika ja tez sie doluje czytajac o takich historiach:-(
U nas tez duzo sniegu, a my sanek nie mamy:no: Wieje mocny wiatr ale i tak bylismy chwile na dworzu. Zaraz idziemy do znajomych i tak sobota zleciala. Milego wieczoru
 
Witajcie !
U mnie nastroj lepszy ,dziekuje Wam za dobre slowa:tak:
Bylam z Miskiem na basenie na pocztku bal sie jak diabli ale pozniej tak sie chlopina rozkrecil ze chcial na najwieksze slizgawki ,ze srachem w oczach ale zjezdzal:-)
Jutro do pracy na caly dzien ale na szczescie jest R wiec Misiem sie zajmie.Przepraszam za samolubstwo ,wieczorem postaram sie poczytac co u Was:tak:
 
Witam wieczorkiem:happy2:
a u nas śnieg nie padał tylko deszcz i wszystko sie oblodziło, takze pogodna okropna:sorry2:
Fredka tez lubię odsnieżać i czasami m pomagam:tak::-)
Andula no to super że juz troszku lepiej, mtez się chcemy na basen wybrac ale jakos nigdy nie ma czasu:sorry2:
Tosika przeslę ci na priva:tak:
Post coż za luzy:-D
Surv mmmmm uwilbiam taki chlebek:tak:
Spokojnej nocki!
 
Lenistwo i nam się udzieliło. Mieszkanie nie posprzątane, nigdzie nie byliśmy:-pPogoda do bani - też u nas nie padało. Strasznie jest mokro i "lodowato".
Dzieciaki szalały, czyli dzień jak codzień. Aha, a pobudka była o 6.20:baffled:
Olga poszła spać trzymając w ręku 4 znaki drogowe z Wadera:sorry2:I tak też zasnęła:sorry2:Chyba sobie jakiś film zapodamy:tak:

A propos maszynki do chleba, to mają znajomi - ale pychota taki cieplutki chlebek z masełkiem (Post, Twoi sąsiedzi, więc możesz zrobić jakiś mały desancik ;-))
Kamu, koniecznie rób dużo zdjęć. Już Was widzę w tych strojach - na pewno świetnie się zaprezentujecie:tak:
Zdrówka dla Werci. U nas rzadsze kupki już ustały - nie wiem od czego były:blink:
 
witam w niedziele
znowu sama na polu chwaly-maz spi smacznie :nerd:
dzieki za zyczenia zdrowia mysle,ze to ząbek; wyszedl juz prawie,wiec to musiala byc jego sprawka
Wera juz lata :-) rzeczywiscie byla ostatnia niechodzaca?? :-p:baffled::baffled::baffled:
i was zaskocze MALO SNIEGU MAMY :wściekła/y: wszedzie snieg tylko nie tu grr a ja chce na sanki buuu
piszecie o chlebku az mi pachnie; w pracy kolezanki pieka-jedna zawsze daje zaczyn; a moj chrzesny to piekarz,ma swoja piekarnie,jego chleb jest najlepszy na swiecie; z tata jak tam jezdzilismy to w nocy zakradalismy sie i wyjadalismy a to buleczki a to paczki; pyyycha

Andula ciesze sie,ze samopoczucie lepiej; Oski tez ma isc na basen,tylko cholewcia kaszle caly czas, no moze pokasluje; mysliscie ze z kaszlem mozna puscic malucha??bo ja sie boje
Kamu niemoge sie doczekac zdjec :tak:
 
Witam niedzielnie.
Śniegowy temat na topie - u nas naparza od rana - Post u Ciebie pewnie też. Ale będę miała robotę przy samochodzie:baffled:
Oczywiście dzieci (tzn. Olga) nie miały litości i pobudka o 6.30:sorry2:No nic to, będzie dłuższy dzień:dry:
 
Witam i ja:happy2:
Ja na polu walki na studiach:baffled:
mały chory:-(
Izabelka no to super że to od zebów:tak:
Kasia przy samochodzie??chyba przy sankach;-):-D:-D:-D

miłego dnia!
 
reklama
Do góry