reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam i ja:happy2:
Weronisiu wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinke!dużo zdrówka, uśmiechu i samych pełnych pozytywnych wrażen dni!
u nas nadal leje:dry:wczoraj wyszlismy o 18 na dwór bo sie przejasniło a 18.20 bieglismy do domu w desczu:angry::sorry2:także pogoda istnie letnia:dry:
Tosika super wiersz ułożył synek:tak:
Kasia no tekst Miksuia odlotowy:-D:-D:-D
Surv szczerze współczuje i mocno przytulam:-(
Andula to sie M spisał na medal, super prezent, a motyw mi sie bardzo podoba:tak:koleżanka ma takiego elfa między łopatkami i też wygląda super:tak:
Magdzik to podobnie jak mój Kuba:dry:
Agnik to miał M farta, bo ja wysłałam 15 i nic:dry:ale chyba jeszcze nic nie wygrałam, z bobovuti tez nakrętki wysyłam i tez echo:sorry2:
Mały właśnie zasnął, a ja ide powtarzac pytania na jutro:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Surv, o matko, żeby tylko Was nie zalało:szok: Słuchałam dziś w radio, że nieciekawie na dolnym śląsku - u nas z resztą też:dry:
Pamietam jak dziś, że w 1997 byłyśmy z kuzynką w Zakopanem i przez calusieńki pobyt lało - wytrzymałysmy 5 dni. Bałyśmy się, czy wrócimy do domu, ale udało się.
 
Werciu duża buźka z okazji
roczku

Surv jakby zagrożenie rosło daj znać przyśle piach na wały

Iza mnie też głowa boli ,wstrętna pogoda szkoda,że wycieczka się sypie

Andula będzie cudo,pokażesz?

Kircym kciukasy już dziś trzymam!powodzenia

zalegnę chyba obok dziecka bo nie do życia jestem
 
Wercia 100 lat kochaniutka, abyś zawsze był uśmiechnięta, grzeczna i sprawiała samą radość swoim rodzicom!!!!!

ładny, na nogę? ostatnio ogladalam pare odcinkow programu o tatuazach, ale ladnie robia i zawsze z przeslaniem :tak: na travel and living

Też pare razy ogladalam ten progra, ,czasmi sa bardzo wzruszające historie.
Ja też mam tatuaż, na kostce u nogi. Zrobiłam go jak pierwszy raz rozstałam się z moim D, poszłyśmy z moją przyjaciółka i ona ma na jednej nodze a ja na drugiej, to było chyba w 2001 roku.
U nas dziś znowu fatalna pogoda, a mnei się od razu 1997 rok przypomina...zwłaszcza, że dzielnicę, w której teraz mieszkam wtedy zalało do 3 piętra....a w sumie na 4-tym mieszkamy, to może nie ma co schizować?:-p
Wczoraj jak była ta potworna ulewa to stałam na balkonie i przypomniał mi sie własnie ten rok 1997 te wakacje co tak zalewało.

Andula to się mąż postarał, łady prezent.
Surv przyko mi z powodu dziadka.
Tosika to moja mama jest ekspertem kwiatowym ja tam bladego pojęcia nie mam.
A wczoraj nie mogłam sobie was poczytać bo netu nie mieliśmy przez tą pogodę.
Dziś znowu beznadziejna pogoda.
Moja mama i dziadek mają dziś imieniny , więc się szykuje imieninowy dzień.
A wczoraj mieliśmy rowerkowy debiut, Maks jechał dumny i blady. Niestety zbliżająca sie ogromna burza zapędziła nas do domu.
Dobra szykuję się do pracy, miłego dnia wszytskim no i tego SŁOŃCA!!!!
 
Weroniczko!! Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!!​
 
Weroniczko :-)
Aby wszystkie fajne dni
w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się
do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny
co rozwiewa smutki.

1269.jpg
 
Weroniczko różowych okularów na dziś i na całą resztę lat i uśmiechów nawet przez sen!!!

A ja już obmyślam wystrój pokoiku dla Zosi! Marzą mi się pastelowe niebieskie barwy (bo ostre kolory i koory zabawek to masakra dla oczu:-D) i takie wystroje:
ZESTAW DLA DZIECI PERSONALNE NAKLEJKI BORDER NOWE! (658011121) - Aukcje internetowe Allegro
Ksiezniczki Zi Za Zou 24 drobne piankowe ozdoby (659153785) - Aukcje internetowe Allegro

I nawet nie wychodzi drogo, bo około 130 -150 zł, a efekt (przynajmniej na tych zdjęciach) jest niezły!
U nas znów deszczowo, a my w przyszłą sobotę wyjeżdżamy:wściekła/y: Dziś jadę na obchód castoramy, leroya i innych tego typu sklepów:-D
Miłego dnia!







 
reklama
Witam, u nas dzis szaro i buro a mialam w planach 2 spacerki a tu d***a blada. :angry:Od miesiaca chyba chce isc z mala do piasku a tu ciagle pada:wściekła/y:

Werciu
Kolorowych snow,
Usmiechu od ucha do ucha,
pieknych bajek na dobranoc,
wlasnego psa i kota,
co dzien nowych przygod,
butow siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspanialych przyjaciol,
i wesolej rodzinki zyczy Ci
ciocia, Misia i Seba

Kaja fajne dekoracje:tak:
Kamu my tez dzis wybieramy sie na imieniny tesciu jest Jan:tak:
Survi ja tez pamietam te powodz, Seba sie w tym roku urodzil:tak:
Iza moze wybierz sie do neurologa moze Ci pomoze, szkoda urlopu:tak:
Andula fajny prezent, i ladny wzor. Mnie jakos nie ciagnie do tatuazu, moja mlodsza siostra ma, a ja mam kolczyk w pepku.
Kasia Mikus chcial sie pewnie z mucha zaprzyjaznic:tak:

Zycze milego dzionka
 
Do góry