reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
ładny, na nogę? ostatnio ogladalam pare odcinkow programu o tatuazach, ale ladnie robia i zawsze z przeslaniem :tak: na travel and living
 
koniecznie sie pozniej pochwal
Oski moj szalu dostaje i spiewa Werci, robi wystepy (zrobil sobie amfiteatr z namiotu-kupilam wczoraj taki na plaze) i biega jak szalony, a na dworze pada, i wez rozladuj energie malucha w domku :sorry2:
 
WERCIA . STO STO I JESZCZE WIĘCEJ Z OKAZJI TAK PIĘKNEGO I WYJĄTKOWEGO DNIA!!!

Ech............to już roczek minął. Dla każdej mamy to zapewne wyjątkowy i niepowtarzalny dzień:tak::tak::tak:

U nas leje, od czasu do czasu przebija się jednak słoneczko. W związku z tym szanse na spacer są. Może i huśtawki uda się zaliczyć??? Inaczej będzie kiepsko, bo powiem Wam, że urodziłam ..............TERMINATORA:-):-):-) Jula jest niezniszczalna:szok::szok::szok: Wczoraj poszła spać w okolicach 21.30, a wstała dzisiaj o 5.45 i heja!!! Zero litości dla otoczenia. Na dodatek tylko ja jestem w okolicy, w związku z tym stanowię jedyny przedmiot, na którym się można wyżyć. Tatuś w delegacji, zwierzątek w domu niet, a nad misiem nie wypada przecież się pastwić. Przecież misia się kocha, miniuś jest cacy. Mamusia już niekoniecznie................... Tak więc od rana ganiamy po mieszkaniu:tak::tak::tak:

Wszystkim życzę miłego dzionka i postaram się coś jeszcze dzisiaj skrobnąć. Może w końcu uda mi się nadrobić zaległości w czytaniu:-)
 
Witam w ten pochmurny dzień:sorry2:Latoooo przyjdź!!!
U nas noc była kiepska, bo Olga obudziła się przed północą i przez 1,5 godziny nie mogła zasnąć. Co przysnęła, to budziła się z płaczem. No ale idzie górna jedynka...Albo ta pitolona pogoda tak na nią wpływa. Oczywiście po 6 rześka jak młody bóg!

Ech nic mi się nie chce...

Andula, ładny tatoo:tak:tzn. wzór;-)

Werciu Kochana, stoooo lat! (mam nadzieję, że kartka od nas dojdzie dziś:dry:)
 
ojjj Julcia nie wykanczaj mamusi ehehe

dziewczynki nie przejmujcie sie tak bardzo,ze kartki moga na czas nie dojsc, wazna jest pamiec :tak:
 
Werciu, nasza najstarsza lipcowa dziewczynko, sto lat! I kolejnych lat tak pięknych, jak ten pierwszy rok!:tak:

Poczytałam Was, ale znowu mi się zapomniało, co komu miałam odpisać:zawstydzona/y:

Andula, prezent świetny! Zazdroszczę, bo ja zawsze tatuaż chciałam, ale nigdy się nie zdecydowałam, a teraz to już po ptokach:-p

Strasznie wymęczona jestem po wczorajszym dniu, M wrócił o 2 w nocy padnięty straszliwie, a o 6 już z powrotem do pracy....biedak niełatwo ma z naszą rodziną, co rusz jakieś zadania bojowe do wykonania:sorry2: Dziadek nieco odżył na widok rodziny licznie zgromadzonej u stóp, raczej to tymczasowe, ale i tyle dobre...zawsze to łatwiej się zebrać w sobie i przygotować na koniec:-(

U nas dziś znowu fatalna pogoda, a mnei się od razu 1997 rok przypomina...zwłaszcza, że dzielnicę, w której teraz mieszkam wtedy zalało do 3 piętra....a w sumie na 4-tym mieszkamy, to może nie ma co schizować?:-p
Dziś i tak wypełzniemy lub wypłyniemy z domu, bo dzieciowe jedzenie wyjedzone do końca, no i kartki wysłać - z góry przepraszam weekendowych jubilatów, ale raczej poślizg z kartkami będzie:-(






 
reklama
WERCIA - 100 LAT NASZ ROCZNIACZKU!!!!

Ja się witam, zaraz uciekam bo młoda wstała o 07:00 i już jojczy:sorry2: a zaśnie nie wczesniej niż około 11:00.
a u nas też pada, ale mam nadzieję że się przejaśni potem trochę.
Sorki że nie odpiszę każdej z Was, ale tak z doskoku piszę, moze wieczorkiem siądę na dłużej.
 
Do góry