reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

reklama
Andula- swietne prezenty dostalas!
Pabla- pchacz to dobry pomysl, ten nasz od kilkunastu dni jest w ciaglym uzytku, mala niemalze biega z nim po domu.
Kasia- niezle z ta mucha, moze to byl pan much?


Mala chyba zaraz polegnie w lozeczku, ja pewnie tez bo padam na twarz, a jeszcze tyle trzeba zrobic.
 
Andula super prezencik :tak::tak::tak:
a my w czwartek jedziemy na sesje zdjeciowa z kolega,co nam wczesniej robil,nie wiem czy pamietacie :sorry2: sam zaproponowal,zeby pojechac nad morze,bo po drodze i łaki i las :-D ale sie ciesze
jutro pomykamy do Elblaga na kontrol przepukliny malej i spotkam sie z kolezanka,z ktora lezalysmy na patologii i pare dni roznicy maluchy maja; rowno ROK sie nie widzialysmy hihi jak widzicie latamy po lekarzach :cool2:

Kasia maly niezle zagadala z mucha hehe
Pabla ja dzisiaj sie zwazylam i tyje moje panie jak w morde strzelil :wściekła/y: odkad przestalam karmic przytylam 4 kg grrrr wiec mam 5 na plusie; od jutra cwicze i dietka; tata mnie namawia na bieganie; ale nienawidze tego :no: zobaczymy nie od razu Rzym zbudowano
milego wieczoru
ja zaraz ide spac,bo glowa mnie boli i chyba jak sie poloze to mi do jutra minie
spokojnej nocki

ale poczta jest szybka :szok::szok::szok:
 
Andula - ale fajny prezencik:tak: Chyba nieźle M. nawywijal, skoro tak się postarał:-D Też bym chciała tatuaż:tak:
Pearl - nie jestem fanką nine inch nails, ale dziś swierdzam, ze baaardzo żałuję, że i tak nie pojechałam:baffled:gdy M. kupował bilet wydawało mi się, że we dwoje nie możemy pojechać (ze wzgledu na Zosię), a dziś żałowaliśmy, bo to tylko jedna noc:wściekła/y: Musimy nauczyc się organizować sobie wspólny czas, bo nie pamiętam kiedy my gdzieś razem byliśmy:szok:
 
Kaja w sumie wkurzyl mnie bardzo ale poszlo jak to tradycyjnie bywa o glupote tzn
pytam go co robisz ?(on wkurzony tym egzaminem)
warczy i odpowiada pracy szukam a co moze mam isc ogladac tv ,nic nie moge zrobic bo ty ciagle i ble ble ble:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a ja tylko spytalam i wyszedl wypil dwa piwa i wrocil .Od slowa do slowa i poszlo a dzis na silownie pposzedl bo karnet przepadnie oczywiscie przezemnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ja nienawidze jak facet nie umie pogadac tylko albo siedzi na fukany albo idzie po browara ot to cal historia;-)
Kaja ale M sie wybawi super:tak:nastepnym razem napewno babcia sie Zosienka zajmie:tak:

Izabelka Ty laska jestes tych kg nic a nic nie widac przysiegam:tak:
 
wiem kochana,ale jutro centymetr kupuje i bede sie mierzyc w brzuchu, bo nie klamie,ale brzuch mam jak4-5 miesiac ciazy :-( wszystko mi sie tam gormadzi; masakra
wspolczuje spiec z mezem, my tez dzisiaj jak zwykle musielismy sie podrzec...
 
Andula - nie chcę go tłumaczyć, ale ... to tylko facet:-D Jak nam coś nie wyjdzie, to sobie popłaczemy, powyklinamy złosliwy los, itd., a facet biedny za bardzo nie ma jak odreagować;-)
Izabelka - też tak miałam:baffled: Jak wracałam do pracy ważyłam mniej niż teraz! Ale wtedy karmiłam! Najgorsze jest to, że kojarzy mi się jedzenie z relaksem:baffled: Kładę małą spać i po 20 zaczynam sie relaksować, czyli odlądać tv, czytać lub siedzieć przed netem i jeść:no: Ale znalazłam sobie koleżankę do rolek i może coś ruszy, bo po poczatkowwej euforii poszły w głab szafy:wściekła/y: Z barku czasu przede wszystkim! Ale kolezanka jest gotowa jeździć po 20, więc Zosia już śpi, żadnych planów typu spacer, plac zabaw czy działka o tej porze;-)
Spokojnej nocy!
 
Dzień dobry!!
Chyba mnie się nowa tradycja lęgnie czyli pobudka przed 5,no ale młoda spała od 19 co trochę ją tłumaczy,ja natomiast mam jedno oko zamknięte.
Emilka siedzi ładniutko i ogląda teletubisie i co tam kuma w tej główce się zastanawiam
Dziś w ramach buntu mamy jednoroczniaka jadę po zmywarkę, mi też się należy.
I znowu szaro,a wczoraj wieczór rozrywkowy burza zaburzą, a młoda spała.

Kaja u mnie też jedzonko najlepszy pocieszyciel i ja sobie poluzuję to zaraz widać.Wytrwałości życzę.

Tosika Kornel ma talent. Pabla, miłego spotkanka

Agnik no to prawdziwy farciarz z M

Andula wyrąbisty ten twój prezent,też się kiedyś chciałam pomalować ale wymiękłam jak wzorek miałam naszkicowany,

Surv wspólczuję,na odejscie nikt nie jest gotowy niezależnie od sytuacji
 
czesc
Frdka wspolczuje,pamietam jak moj syn wstawal o ja i jeszcze ciemno bylo,bo jesien, oby szybciej twojej przeszlo ;-)
dzisiaj licze na to, że nie bede podrzerac iedzy posilkami, od czegos trzeba zaczac; glowa boli nadal-pewnie przez pogode; wczoraj slonko i wiatr,a dzisiaj pada :shocked2: i jutr ma byc gorzej, pewnie beda nici z wyjazdu nad morze grr

zycze milego dnia!!!
w nocy mialam koszmar,ze urodzilam,przeniesli mnie i moje rzeczy i nie moglam zanlezc ani sali ani dziecka :no:
a rok temu juz czulam w kosciach,a raczej w brzuchu,ze cos sie dzieje, po 9 po obchodzie juz mialam rozwarcie na 5 cm :-)
 
reklama
Po pierwsze WERCIU wszystkiego najcudowniejszego ,samych rozowych dni oraz duzo slonka z okazji roczka zyczy ciocia i Misiek:tak::tak::-):-):-):-)

Fredka wspolczuje oby malej jak najszybciej przeszlo;-)
Izabelka oby bol poszedl precz:tak:
Kaja,Izabelka wytrwalosci.
Mis usnal o 7:20 a wstal o 6:40 mogloby byc lepiej ale nie ma co narzekac.Dzis jade do studia tatuazu pogadac z tatuatorem :cool2::cool2::-)Ladna pogoda sie zapowiada moe skoczymy nad jeziorko.Milego dnia
 
Do góry